Śmiertelne potrącenie koło Andryjanek

fot. bielsk-podlaski.policja.gov.plNa drodze krajowej nr 19, w pobliżu miejscowości Andryjanki, osobowa Toyota potrąciła pieszego. Do wypadku doszło po godz. 18. Przez kilka godzin droga była zablokowana (dla samochodów osobowych zorganizowano objazdy, ciężarówki musiały czekać).

"Około godziny 18 dyżurny bielskiej policji poinformowany został o tragicznym w skutkach potrąceniu osoby pieszej. Do wypadku doszło na krajowej 19 w rejonie miejscowości Andryjanki. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 29-letni mieszkaniec powiatu białostockiego jechał Toyotą w kierunku Bielska Podlaskiego. W pewnym momencie podczas wyprzedzania dostawczego Volkswagena potrącił mężczyznę idącego najprawdopodobniej środkiem przeciwnego pasa. W wyniku uderzenia pieszy zginął na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze" - informuje w swoim komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.

Komentarze   

#4 obserwer 2012-03-10 23:35
tam łażą jak chcą, najebani i trzezwi mając w dupe że kierowca w nocy nic nie widzi. Gdyby ktos szedł normalnie poboczem nie doszłoby do tragedii.
#3 xd 2012-03-10 18:49
nie zupełnie w tym samym miejscu... ta droga jest straszna ;/ tyle wypadków i to śmiertelnych w tak krótkim okresie czasu to jest coś strasznego.
#2 boni 2012-03-09 10:11
prawda, jakies naznaczone zla energia miejsce
#1 mk 2012-03-09 09:22
Tragedia... Czy to prawda,że kilka miesięcy wcześniej w tym samym miejscu zginął ktoś z jego rodziny?

You have no rights to post comments

Top