Napaść na policjantów w Andryjankach

Bielscy policjanci zatrzymali 49-letnią kobietę oraz jej dwóch synów pod zarzutem znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia ich nietykalności cielesnej.

 

W czwartek policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Bielsku Podlaskim pojechali do jednego z domów w Andryjankach, gdzie – jak wynikało z ich informacji – mógł ukrywać się poszukiwany listem gończym 25-letni mężczyzna.


"Na miejscu domownicy oświadczyli, że mężczyzna przebywa w Belgii. Jednak podczas przeszukania pomieszczeń okazało się, że młodzieniec skrył się na strychu, do którego prowadził mały otwór w suficie domu. Młody mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, stał się wulgarny i agresywny. Szarpał interweniujących funkcjonariuszy próbując ich zmusić do odstąpienia od podjętej czynności służbowej" – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Na ziemię sprowadzili go strażacy


"Po chwili w pomieszczeniu pojawiła się matka poszukiwanego oraz jego brat. Oni również zachowywali się wulgarnie i agresywnie. Ponadto używając wobec funkcjonariuszy siły fizycznej próbowali ułatwić 25-latkowi ucieczkę. Przy pomocy Straży Pożarnej poszukiwany mieszkaniec Andryjanek został przetransportowany na ziemię" – relacjonują policjanci.

 

Troje sprawców zajścia trafiło do policyjnego aresztu. W czwartek wszyscy usłyszeli zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Poszukiwany 25-latek został odwieziony do aresztu śledczego. Teraz postępowaniem mężczyzn oraz ich matki zajmie się sąd. 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim

Komentarze   

#4 mar 2012-04-15 12:13
dziki zachód
#3 sowa 2012-04-15 10:26
jazda po pijaku .... pewnie albo kradzież Belgia wszystkich przyjmie takich ....
#2 sowa 2012-04-15 10:24
Czy wiadomo o kogo chodzi ??? Zresztą największe szumowiny ,złodzieje i pijaki do Brukseli wyjechali ,takie sa niestety fakty . Przepraszam wszystkich "normalnych" ....
#1 ok 2012-04-14 16:27
ciekawe za co był poszukiwany

You have no rights to post comments

Top