Poszukiwany główny księgowy

fot. sxc.huNa stronie Zespołu Szkół w Boćkach pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko głównego księgowego placówki. Chętni na objęcie posady mogą składać swoje aplikacje do 16 października 2012 roku.


Do konkursu mogą stanąć osoby, które mają wykształcenie ekonomiczne, posiadają kilkuletnie doświadczenie w księgowości, cieszą się nieposzlakowaną opinią i brakiem wyroków na koncie. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości w jednostkach oświatowych, znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem placówki oświatowej, biegła znajomość obsługi aplikacji komputerowych (takich jak pakiet biurowy Office, program księgowy Vulcan, program płacowy INFO SYSTEM, program "Płatnik", SJO Bestia), a także: samodzielność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole oraz wysoka kultura osobista.

 


SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM ZNAJDZIESZ W TYM ZAŁĄCZNIKU (.doc)


KWESTIONARIUSZ OSOBOWY (.doc)

Masz czas do 16 października


Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół w Boćkach (ul. Dubieńska 4, 17-111 Boćki) w zaklejonych kopertach z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko głównego księgowego w Zespole Szkół w Boćkach" do dnia 16 października 2012 r. do godz. 16.

WYNIKI NABORU UKAŻĄ SIĘ NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ W BOĆKACH

Komentarze   

#1 gh 2012-10-03 13:07
oj nie przesadzajcie aż tyle trzeba umieć na zwykłego ksiegowego.
m.in. kreatywny samodzielny? z kąd on ciekawe przyjedzie ..bo w Boćkach chyba nie ma

You have no rights to post comments

Top