Stracili w pożarze dorobek życia. Możesz im pomóc!

15 wrzesień 2015

Rodzina Jolanty i Wiesława Piotrowskich z Andryjanek straciła w pożarze swój dom. Poniżej przytaczamy apel o pomoc, jaki dotarł do portalu Wirtualne Boćki.

APEL


Zwracam się z apelem do osób dobrego serca o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru.

W dniu 7 września 2015 roku w miejscowości Andryjanki gm. Boćki doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu, w którym mieszkała rodzina Państwa Jolanty i Wiesława Piotrowskich.

W wyniku pożaru zniszczony został dom jednorodzinny oraz znajdujące się w nim całe wyposażenie i rzeczy osobiste. Nic się nie dało uratować.

Gmina Boćki już udzieliła wsparcia poszkodowanym i będzie wspomagała nadal. Jednak możliwości finansowe i prawne Gminy nie pozwolą na pokrycie kosztów odbudowy i wyposażenia domu Państwa Piotrowskich.


Dlatego też zwracam się z apelem do wszystkich chcących wesprzeć poszkodowanych o pomoc w formie rzeczowej lub finansowej.

Potrzebne są przede wszystkim:
• pieniądze,
• materiały budowlane,
• sprzęty domowe, meble, sprzęt AGD,
• pościel, bielizna, odzież,


W sprawie występujących potrzeb podaję kontakt telefoniczny

tel. 515 122 771 – Piotrowska Jolanta,
tel. 789 158 094 – Piotrowski Wiesław

Pieniądze można wpłacać na konto bankowe rodziny Państwa Piotrowskich:

Bank Spółdzielczy Brańsk Oddział w Boćkach
nr konta: 84 8063 0001 0050 0500 4936 0020

Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie stawić czoło nieszczęściu i zapewnić dach nad głową poszkodowanym. Proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość udzielenie pomocy poszkodowanym, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

 

Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Boćkach

 

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Serwis Wirtualne Boćki nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W przypadku chęci zgłoszenia naruszenia, wyślij taką informację na adres: kontakt@bocki.org

Top