Pobicie w Boćkach. Zatrzymany 17-latek. Odpowie za rozbój

06 lipiec 2016

Bielscy policjanci zatrzymali 17-latka podejrzewanego o rozbój. Funkcjonariusze odzyskali również telefon skradziony pokrzywdzonemu. Teraz sprawą mieszkańca Bociek zajmie się sąd.

O zatrzymaniu nastolatka policjanci poinformowali w we wtorek. Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 czerwca br. na terenie Bociek.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 17-latek uderzał i kopał 19-latka, a następnie zabrał jemu telefon komórkowy o wartości 600 złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, nastolatek przebywał w tym czasie na przepustce z ośrodka wychowawczego. Podejrzany usłyszał zarzut rozboju i w trakcie składania wyjaśnień przyznał się do popełnienia tego czynu. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za swoje postepowanie – podała Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Serwis Wirtualne Boćki nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W przypadku chęci zgłoszenia naruszenia, wyślij taką informację na adres: kontakt@bocki.org

Komentarze

 • testeron testeron wtorek, 12 lipiec 2016 11:08

  Obserwatorze po to są instytucje, tam ludzie biorą pobory za pozorację pracy.Moc pieniędzy przecieka przez komisję antyalkoholową.Z jej pracy nic nie wynika.To znajomki PW.

 • obserwator obserwator sobota, 09 lipiec 2016 23:00

  To prawda, ale nie zwalajmy wszystkiego na instytucje. Jest jeszcze coś takiego jak wychowanie.

 • testeron testeron piątek, 08 lipiec 2016 21:00

  Co ma robić młody człowiek wieczorem w Boćkach? Pójść pod sklep napić się piwa? GOK zamknięty z zasady a i tak tam nikt nic nie robi.Chyba że ktoś wędkuje.

 • qwerty qwerty czwartek, 07 lipiec 2016 13:38

  Patologia w Boćkach ma się dobrze

Top