Politycy w Boćkach. Spotkanie z biskupem, występ Klekociaków i konferencja

25 listopad 2017

Politycy partii Porozumienie - m.in. wicepremier Jarosław Gowin i poseł Jacek Żalek - odwiedzili w sobotę Boćki. Zdjęciami z tej imprezy partia podzieliła się w sieci.

źródło: twitter.com/Porozumienie__ 

 

Jak poinformowano, wicepremier Jarosław Gowin wraz z innymi politykami Porozumienia - Zbigniewem Gryglasem, Markiem Zagórskim i Jackiem Żalkiem - uczestniczyli w sobotę w konferencji "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu". Konferencja została zorganizowana w boćkowskiej szkole.

Jak widzimy na zdjęciach opublikowanych przez partię na Twitterze, w Boćkach doszło również do spotkania wicepremiera z biskupem drohiczyńskim Tadeuszem Pikusem. Nie obyło się również bez występu Klekociaków. Jarosław Gowin wręczył też indeksy nowym słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wicepremier Gowin podczas spotkania w Boćkach poinformował, że zwróci się do PiS-u z propozycją wystawienia wspólnego kandydata na prezydenta Białegostoku. Miałby nim być poseł Jacek Żalek.

Przypomnijmy, że działaczami partii Porozumienie są również wójt gminy Boćki Dorota Kędra-Ptaszyńska oraz jej poprzednik na tym stanowisku - Stanisław Derehajło.

 

źródło: twitter.com/Porozumienie__

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Serwis Wirtualne Boćki nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W przypadku chęci zgłoszenia naruszenia, wyślij taką informację na adres: kontakt@bocki.org

Komentarze

 • 122 122 środa, 29 listopad 2017 12:03

  Trzeba było się uczyć. Byłbyś nauczycielem za 2,5.

 • Madlen Madlen środa, 29 listopad 2017 12:01

  A kto komu bronił podwyższać swoje wykształcenie i być prezesem,komendantem w policji czy tam dyrektorem. Uważam,że nauczyciel nauczycielowi nie równy. Jeden siedzi w sprawdzianach i innych papierach,a inny na 8 do 11 i baj baj. I nie wierzę,że nie mają 2tys na rękę. Większość to mianowani więc i kasa też odpowiednia. O sto czy 200 się upominać..

 • Bill Bill środa, 29 listopad 2017 11:09

  123 nie kazdy może jeździć tirem a ja też pracuję za najniższą krajową i też muszę żyć a nie płaczę jak nauczyciele .

 • 123 123 wtorek, 28 listopad 2017 20:30

  "Bill" - chłopie 2-3 tys. to duża kasa, boki zrywać. Na Tirku 6-7 można wyciągnąć. Weź się do roboty a nie głupoty piszesz.

 • jr jr wtorek, 28 listopad 2017 20:02

  Bill? Pewnie rolnik abderyta?

 • Bill Bill wtorek, 28 listopad 2017 13:57

  A nauczycielom to jak zwykle malo .Zarabiają duże pieniadze wolnego mają w brud wciąż strajkuja tylko nagrody i podwyżki do roboty się wziąć a nie tylko od dzieci i rodzicow się wymaga.

 • Do Was Do Was wtorek, 28 listopad 2017 12:09

  A czy "Was" nie przyjął do swego małego rozumku,że wójt mogła być w Wiercieniu? Tam też odbywał się koncert. Pilnujecie jej,jak radni prezydenta Słupska

 • Katy Katy poniedziałek, 27 listopad 2017 21:27

  A katechetka to może ma coś wspólnego z ak? Pewnie nie tylko ja mam takie skojarzenia.

 • katechetka katechetka poniedziałek, 27 listopad 2017 21:01

  Cecyliada to nie Przystanek W. a Przystojny Kazimierz to nie Jurek O. Tak więc i obecność P.W. mało wymagana, tym bardziej że na dzień nauczyciela zabrali nauczycielom i tak dziadowskie nagrody. Dlatego pewno ze wstydu się nie pokazuje.Jest i inne wytłumaczenie. Wicepremier poleciał z prezydentem do Wietnamu może zabrał swoją ulubioną maskotkę?

 • Was Was poniedziałek, 27 listopad 2017 07:15

  A jak frekwencja na Cecylia dzień ponoć nawet jaśnie nam panującej niebyt bo kaca leczyla

 • katechetka katechetka poniedziałek, 27 listopad 2017 00:00

  Na tym głównym zdjęciu widać same zbłąkane owieczki. Dlatego też hierarcha pewnie powiedział a może tylko pomyślał " większa będzie radość z jednego grzesznika niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych......"

 • ewa ewa niedziela, 26 listopad 2017 18:42

  No, Boćkowianie !
  Toście się nacieszyli władzą z Warszawy...Brawo ! Był i purpurat, i Klekociaki, TVP, redaktorzy gazetowi. Będzie o Was głośno przez kilka dni w mediach. Też fajnie.
  Kampania przedwyborcza ruszyła. Ciekawa jestem, ilu nowych członków pozyskał do swojej partii pan minister ? Będę śledziła wybory w Waszej gminie. Czy mogą być jakieś zmiany ? Mam nadzieję,że na lepsze !
  Boćki zawsze bliskie mojemu sercu, choć z dala. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się przyjechać, pobyć, pogadać, powspominać.

 • Zajebiście ubawiony Zajebiście ubawiony niedziela, 26 listopad 2017 18:10

  Ludzie!!! Mylimy się!!! Oni chcą dobrze!! Jak pisze naczelny klakier na stronie kurii Drohiczyn a i pewnie w poniedziałek będzie w Gazecie i Kurierze to wszystko było robione dla ludzi.Zero partyjniactwa. To nieprawda że Stachu chciał pokazać jak rządzi i że się nadaje na posła.To tylko ludzkie wymysły. Oni chcą dobra dla ludzi i gminy.Uważam że okropnie sie męczą przy tym i przy najbliższych wyborach koniecznie trzeba dać im odpocząć.

 • Zaniepokojony Zaniepokojony niedziela, 26 listopad 2017 10:11

  Zakościelny : przecież widzimy jakie towarzystwo kręci się koło Gowina . Wszyscy są siebie warci ! Z tego co widać planują pokonać Prawo i Sprawiedliwość . Swoich pieniędzy na pewno nie wykładają . Nawet widać kto jest w Uniwersytecie Trzeciego Wieku / to już początek kampanii wyborczej /. Paranoja co się dzieje w tej Gminie .

 • Zakościelny Zakościelny sobota, 25 listopad 2017 22:15

  Panie i Panowie lecicie jak muchy do ....
  A Pan jarosław niech pochwali się o relacjach z jednym, z sąsiadów albo ze swoja córą, która na jednym z wywiadów określiła relacje z tatusiem jako horror bo nawet chleba nie miała za co kupic...
  Swego czasu powiedział Pan że nie jest czysty jak łza, tyle że "przechszta" polityczny musi udawać, tylko kto na tym straci a kto zyska?
  Ludzie nie mają pojęcia komu ufają i kto jest prawdziwy w swoich relacjach a kto tylko jak lis skrzetnie ukrywa swoje prawdziwe oblicze.,

 • Mieszkaniec Gminy Mieszkaniec Gminy sobota, 25 listopad 2017 20:24

  Ooo p. Madzia jest zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ochrony Środowiska w Białymstoku . Oj ta pani zawsze ma intratne stanowiska , wiadomo jak to panna , bez obciążeń rodzinnych . Ps. , coś u PW jakoś i w nowym kostiumie te nogi się nie ułożyły .

 • Bil Bil sobota, 25 listopad 2017 19:44

  A czego na zdjęciu P Tyminska się wkrecila a ona to jako zastepczyni żony byłego P W czy kto!

 • Filo Filo sobota, 25 listopad 2017 19:40

  Terenia dobrze się przyjrzyj Pani Wójt nie w tym samy kostiumie tylko ten sam kolor a dzisiaj była w kombinezonie obserwuj lepiej a pro po bardzo PW wójt do twarzy w tym kolorze .

 • Terenia Terenia sobota, 25 listopad 2017 18:49

  Babciom i dziadkom szkodujecie.!!! Ile to mogło kosztować.? Myślę że 15tys. wystarczy no może jeszcze piątka dla purpurata, że zaszczycił, poparł, wszystkim przeciwnikom japy pozamykał swoim dostojeństwem. To tak wiele żeby Staszek przed stolicą pokazał swoje królestwo? A że gmina biedna to widać po pani wójt.Chyba już czwarty raz w tym samym niebieskim kościumie. Reszta taka sobie. Tradycyjna. Klekociaki też muszą się wykazać, takie występy uwiarygadniają potrzeby. Jakie? Ktoś to prowadzi i sądzę że nie za darmo. Podobnie z naszymi emerytami. Toż tam też dwóch ludzi pracuje. A uniwersytet trzeciego wieku? Pewnie że potrzebny i na to pieniądze się znajdą. Pewnie z nich zapłaci się za tę bibkę i wsio w paradkie. Oczywiście zajęcia mogły się odbywać w ramach Róż Europy czy jak tam się to nazywa i nie trzeba by było nic powoływać.Albo filia bielska , taniej i praktyczniej. Pamiętacie Koreańczyków. ? Było podobnie ale znacznie taniej bo Rysio wszystko załatwiał. Teraz Rysio się wypiął i trzeba kombinować.

 • Staszek Staszek sobota, 25 listopad 2017 14:52

  Jeżeli było to spotkanie partyjne a było , to partia Porozumienie powinna ponieść koszty wynajęcia sali i obsługi .
  Temat jest do sprawdzenia np. przez radnych.

 • Cecylia Cecylia sobota, 25 listopad 2017 12:24

  Cecyliada jest jutrooo!

 • dyrektor dyrektor sobota, 25 listopad 2017 12:22

  spotkanie partii w szkole, hmm to jedne z niewielu miejsc gdzie jeszcze nie ma podsłuchów

 • mieszkaniec mieszkaniec sobota, 25 listopad 2017 11:46

  Mam prośbę do Pana Gowina: czy mógłby Pan przyjeżdżać co sobotę do Bociek? Tak wyglancowanych ulic nie widziałem odkąd tu mieszkam!

Top