Jest praca. Urząd gminy szuka sekretarza

30 listopad 2017

Wyższe wykształcenie, odpowiedni straż pracy, niekaralność i znajomość przepisów – m.in. takie wymagania muszą spełnić kandydaci chcący zostać sekretarzem gminy Boćki. Na stronie urzędu pojawiło się właśnie ogłoszenie w tej sprawie.

 

Dokumenty należy składać do 11 grudnia 2017 roku. SZCZEGÓŁY W OGŁOSZENIU NA STRONIE GMINY

Jak czytamy w ogłoszeniu, kandydaci na sekretarza muszą spełnić następujące wymagania:

- wykształcenie wyższe
- 4-letni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy o pracownikach samorządowych oraz co najmniej 2-letni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych
- posiadanie obywatelstwa polskiego
- korzystanie z pełni praw publicznych, pełna zdolność do czynności prawnych
- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe
- znajomość przepisów prawa tj. ustawa o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, o systemie oświaty, Karta Nauczyciela, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Kodeks Pracy oraz Instrukcji Kancelaryjnej.

Jako dodatkowe wymagania podano:

- wykształcenie podyplomowe w zakresie zagadnień UE, zarządzania
- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
- wysoka kultura osobista
- dolność analityczna i umiejętność pracy w zespole
- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność
- znajomość obsługi komputera w zakresie – EZD, programów prawnych, Microsoft Office

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W OGŁOSZENIU NA STRONIE GMINY

Obecny sekretarz gminy – Stanisław Charyton – zapowiedział przejście na emeryturę. Przypomnijmy, że w urzędzie zaczął niedawno pracę Walenty Korycki, były wicemarszałek województwa podlaskiego i obecny radny Sejmiku. Aktualnie jest on kierownikiem referatu oświaty, kultury i spraw społecznych. Jeszcze przed ogłoszeniem konkursu na sekretarza, wójt gminy Boćki Dorota Kędra-Ptaszyńska mówiła „Kurierowi Podlaskiemu”, że nie jest wykluczony start Koryckiego stanowisko, które zwolni Charyton.

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Serwis Wirtualne Boćki nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W przypadku chęci zgłoszenia naruszenia, wyślij taką informację na adres: kontakt@bocki.org

Komentarze

 • Was Was poniedziałek, 18 grudzień 2017 16:19

  Narazie brak decyzji jaśnie nam panującej wiec klika niema co przeglosowac

 • Ewa Ewa poniedziałek, 18 grudzień 2017 14:30

  Ponawiam pytanie do bardziej wtajemniczoych o nową lokalizację "naszego ryneczku"..... czy już coś jest postanowione?

 • FR FR piątek, 15 grudzień 2017 21:58

  FR nie pamięta, ale wziął "Boćki na Podlasiu" i poczytał.Cmentarz przy kościele przeniesiony w 1787 roku na ulicę Dubieńską a w listopadzie 1818 roku i ten zamknięty.W tym na Zarzeczu w części katolickiej w w 1829 roku stały tylko dwa krzyże.W międzyczasie sprzedaliśmy kraj trzem zaborcom. I ten nasz przez 123 lata starał się by zapomniano o sprawach z przeszłości. Z czasem kościół katolicki został wyrugowany z centrum miejscowości bracia unici "nawróceni". W międzywojniu wybudowano gminę, szkołę, zagospodarowano park, na cmentarzu na Dubieńskiej wybudowano remizę strażacką.Tak więc w sumie chrześcijanie po 200 latach zatarli ślady po swojej nekropolii. Oczywiście przy większych wykopach znajdowano szczątki przodków. Tak było i z budową nowej gminy. Budowę poprzedzały badania archeologiczne pod nadzorem konserwatora wojewódzkiego.Wydobyte szczątki przodków zostały przez księdza proboszcza pochowane na cmentarzu.W miejscu gdzie wywieziono ziemię postawiono krzyż. To nie wystarczy?

 • Mieszkaniec Gminy Mieszkaniec Gminy czwartek, 14 grudzień 2017 20:19

  FR - czy nie pamiętasz gdzie stoi nowa gmina ? Ziemia wywieziona na krzyżówki pod Dubno , został postawiony krzyż . Także nie porównuj , a bądź obiektywny . To dlaczego zaplanowane jest sprzedać dla dwóch przedsiębiorców ?

 • FR FR czwartek, 14 grudzień 2017 20:00

  WR a co to za Bory, gdzie taką nazwę znalazłeś. To był i jest cmentarz żydowski. Tyle lat profanacja szczególnego dla innych miejsca Park tam jakiś zrobić a nie targowisko.Chcemy by nas inni szanowali?

 • Mieszkaniec Gminy Mieszkaniec Gminy czwartek, 14 grudzień 2017 10:07

  A nie wiecie że tam jest twardy elektorat . Trzeba dbać , bo nie zagłosują !

 • Ewa Ewa czwartek, 14 grudzień 2017 08:16

  Rozumiem, że z tym targowiskiwm w Dubnie to żart...

 • W R W R czwartek, 14 grudzień 2017 07:45

  Ale my chcieliśmy by było zlokalizowane w Borach za Archelanem

 • Waśka Waśka środa, 13 grudzień 2017 22:26

  Radni KP i WR wojowali o zmianę lokalizacji targowiska to i wywojowali.

 • FR FR środa, 13 grudzień 2017 21:31

  A czy to prawda że nastąpi likwidacja targowiska w centrum Bociek? Podobno nowe targowisko przewidziano w Dubnie przy remizie strażackiej.Super. Dubno na stolicę gminy !!!

 • Katarzyna Katarzyna poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:17

  Uwielbiam Was domorośli detektywi :*

 • Brukselczyk Brukselczyk niedziela, 10 grudzień 2017 23:09

  Ciekawe. Obrona faceta prawej ręki byłego P.W.? A czymże on zasłużył na takie względy. Prywatnie ponoć spokrewniony z panią radną opozycyjną ale też i z panią W. Zajęty najczęściej w pracy swoją "poezją". Teraz będzie miał na nią więcej czasu. A że pani Krysia i pan Waldek mieli u niego posłuch? Za to jest na emeryturze. Qwa...ja przydupas!!!

 • Mieszkaniec Gminy Mieszkaniec Gminy niedziela, 10 grudzień 2017 08:26

  Brukselczyk - to ty pitolisz . Jesteś przydupasem byłej i obecnej władzy. Gdyby odszedł po Nowym roku miałby o kilka setek więcej . Aby odszedł już to były obiecał robotę , aby wyrównać dochody .

 • Zybi Zybi sobota, 09 grudzień 2017 07:21

  Nie pierogi bo chciał jeszcze parę miesięcy popracować bo by miał większa emeryture

 • Brukselczyk Brukselczyk piątek, 08 grudzień 2017 16:25

  Pier.olisz belgowiec.Odszedł bo ma wysługę lat i wybrał emeryturę. Wolno mu. Nie wiem po co pchać dzioba jak się nie wie. Tak jest zawsze i wszędzie ze nowy szef dobiera sobie ludzi to proste. Zostaw politykę a bierz się za golbant.

 • belgowiec belgowiec wtorek, 05 grudzień 2017 21:21

  stary odszedl bo doda wieszala na nim psy, jakwnie to niektorzy pracownicy mowili., zreszta po niej sie mozna wszystkiego spodziewac, mila jak sie nie podpadnie jak masz inne zdanie to po prostu "won chamie" . Nie wiem kto na nia glosowal bo ja nie, a na niektorych radnych to wogole nie bede komentowal.
  Radni to dupowlazy niewazne komu aby w du**ie cieplej siedziec, bo moze diete da wieksza a przy okazji sie podniesie wojtowi w zamian. Nam jednego kandydata na wojta taki mlody prowadzi klub pilkarski, gdyby startowal mialby moj glos.

 • FR FR niedziela, 03 grudzień 2017 18:51

  Idealnym kandydatem spełniającym wszystkie warunki konkursu i zapewniającym wysoką jakość pełnionej funkcji jest pan Marek Łukaszewicz. Ma poparcie prawie połowy mieszkańców. To po co ta farsa z konkursem?

 • Posterunek Posterunek czwartek, 30 listopad 2017 20:33

  Konkursu nie musieli rozpisywac. Mogli dac z mianowania.

 • Mieszkaniec Gminy Mieszkaniec Gminy czwartek, 30 listopad 2017 20:15

  Przecież wszyscy wiedzą , że zaraz po wyborach za pomoc w wyborach przyszedł przyszły sekretarz . Ze względu że nie miał stażu czteroletniego , to objął kierownicze stanowisko na 1 miesiąc i 8 dni ,które brakowało . Zobaczymy .

 • Boćkowiak Boćkowiak czwartek, 30 listopad 2017 16:02

  Stanowisko pewnie już obsadzone a ogłoszenie musi pojawić się w mediach

Top