Policja zatrzymała podejrzanych o podpalenie kapliczki w Knorydach. Wśród nich 18-latek z Bociek

18 grudzień 2017

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o podpalenie zabytkowej kaplicy prawosławnej w Knorydach. Wśród nich jest 18-letni mieszkaniec Bociek. Chodzi o pożar, który wybuchł blisko 1,5 roku temu.

źródło: bielsk-podlaski.policja.gov.pl

 "Podejrzani mężczyźni usłyszeli w miniony czwartek zarzuty zniszczenia mienia. Jeden z podejrzanych wyjaśnił, że okradli znajdującą się w kaplicy skrzynkę na datki, a następnie podpalili obiekt, aby zatrzeć ślady kradzieży" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.

"Wobec 18-letniego mieszkańca Bociek zastosowano dozór policji. Drugi z zatrzymanych, 20-letni mieszkaniec powiatu siemiatyckiego, decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie" - podała policja.

Zabytkowa kapliczka spłonęła na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku. Straty zostały wycenione na 100 tysięcy złotych.

Napisz komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Serwis Wirtualne Boćki nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W przypadku chęci zgłoszenia naruszenia, wyślij taką informację na adres: kontakt@bocki.org

Komentarze

  • szef szef wtorek, 19 grudzień 2017 20:22

    aj tam odsiadka, po co mamy darmozjadów utrzymać w więzieniu ?

    niech odpracują koszta - 100tys po 2tys brutto minimalnie miesięcznie na dwóch debili to daje Nam 2lat pracy społecznej; po 8godzin dziennie czy śnieg czy deszcz...

  • Darek Darek poniedziałek, 18 grudzień 2017 20:45

    Za zniszczenie zabytku.dojebać po 5 lat do odsiadki.gnojom żeby 10-y wiedział co za to grozi!!!

Top