Ochotnicza Straż Pożarna z Bociek otrzymała dofinansowanie na zakup wozu ratowniczo-gaśniczego.

Konferencja dotycząca dofinansowania 12 podlaskich OSP odbyła się w piątek przed jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 1 w Białymstoku. Jak wynika z wykazu opublikowanego na stronie białostockiej straży, OSP Boćki otrzymała dotację na średni samochód ratowniczo-gaśniczy.

Łączna suma wozu to 925 tys. zł, z czego 560 tys. złotych ma pochodzić z budżetu gminy, 265 tys. zł z dotacji budżetowej na Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy i środków MSWiA, a 100 tys. zł z kieszeni Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Kto otrzymał dotację?

źródło: straz.bialystok.pl

5 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

  1. Pani wójt w kampanii obiecała 3 wozy strażackie z funduszy transgranicznych i co ? Za 560 tys. moźna bez problemów kupić co najmniej 2 porządne wozy bojowe. Ale to chyba megalomania pani wójt nakazuje takie zakupy. Bo potem będzie czerwony dywan i jakiś pisior kumpel wręczy kluczyki. Czy to robota pana na Ostaszach a nasza krasawica to tylko matrioszka?