Andrzej Duda z wynikiem 51,03 proc. zwyciężył w drugiej turze wyborów prezydenckich – poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Z kolei w gminie Boćki urzędującego prezydenta poparło ponad 74 proc. głosujących.

Wyniki drugiej tury w gminie Boćki (pełne dane):

 • Andrzej Duda – 74,34 proc. (1625 głosy – o 313 więcej niż w I turze)
 • Rafał Trzaskowski – 25,66 proc. (561 głosów – o 329 więcej niż w I turze)

Protokoły z poszczególnych lokali: Andryjanki, Boćki, Nurzec, Olszewo, Sielc.

Frekwencja w gminie Boćki: 61,88 proc. (II tura), 54,9 proc. (I tura)

Frekwencja w woj. podlaskim: 64,33 proc. (II tura), 60,35 proc. (I tura) Najwyższa frekwencja w woj. podlaskim: gmina Rudka – 82,35 proc. (II tura), Kulesze Kościelne – 71,92 proc. (I tura)

Wyniki ogólnokrajowe

Jeśli chodzi o wyniki w skali całego kraju, to Andrzej Duda może liczyć na mniejsze poparcie niż w gminie Boćki. Z pełnych danych Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że kandydat PiS w II turze uzyskał poparcie 51,03 procent głosujących (10 440 648 głosów). Rafał Trzaskowski zdobył natomiast poparcie 48,97 proc. głosujących (10 018 263 głosy).

Frekwencja wyniosła 68,18 proc.

Sprawdź wyniki I tury >>>

25 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 1. Jak mozna mowic że jest super, bo VAT uszczelniony, bo radzimy sobie super w gospodarce, bo wszyscy mamy coraz wiecej…

  DŁUGÓW mamy coraz więcej… tak nas urzadzą niedługo ze nie będzie na chleb, ze podatkami nawet obszczywanie własnego płotu będzie zakazane…
  W niemczech jestem od kilkunastu lat i co? Więckszość Niemców zyje na kredyt, pracuje i pracuje, nawet mówi się że tu okolice Demmin to najbiedniejsze landy… Ostatnio w telewizji ADR jeden z gości powiedział że niemieccy mieszkańcy maja najstarsze ayta sposród wszystkich starych członków UE.. ponad 11lat średnio. Ot dobrobyt na KRESKĘ.

 2. Na wschodzie wygrał czaskowski? Tak więc remonty świetlic, inwestycje, remont drogi, równanie dróg tych robót trzeba zaprzestać. Niech POczekają na swoich faworytów.

  • Marnujesz się w Boćkach!!! Powinieneś być co najmniej drużynowym strategiem w samorządzie pacjentów szpitala w Choroszczy

  • Nie ważne z Bociek, Sielca, Brańska. Ważne że nie można wam wierzyć. To się nie zmienia od zaborów.

 3. @Mieszkaniec Gminy

  Tak, bankowo, TVN to najgorsze zło. A TVPPIS z reszą prawych „wysnawcuf” to jedyna prawda.
  Dlatego ja w czasie pandemii nie wróciłem do kraju i nie mam zamiaru tam wracać, chyba że na wakcje wydać pieniądze które normalnie zarabiam, nikt nie mówi o mnie złodziej, nikt nie kłamie w oczy a poza plecami obrabia du**e. Najgorsi są ci co udają takich dobrych a w domu obrabiają dupy szystkim po kolei, tacy co nigdy nic nikomu nie dali od siebie, wszystkiego zazdroszczą bo sami nic nie potrafią zdobyć.

  • A gdzież taki eden? Też Ci dupe obrabiają. Dla ich zawsze cudzy będziesz. Ile byś Golbantu czy karlazu nie położył zawsze będzie mało. Do Bociek przyjedziesz chojraka postrugasz przez tydzień a potem? Kobieta 90 godzin na posadzkach i kurzach a ty?To jest ten twój raj od peło?

  • do :Rolnik szuka żony

   Nie dziwie sie ze w kraju miodem plynacym zostało sporo nieudacznikow, tj. tacy ludzie jak ty, ktorzy nie rozumieja jak powinno wygladac normalnosc. Tacy jak ty umiecie tylko zazdroscic, obgadac wszystko i wszystkich a wlasne dzieci wychowywac na ulicy z piwem w reku.

  • Bo ci najbardziej werdni chcą być najblizej nieba…. haaahaaa
   Widac jakie mamy społeczeństwo na forach, ulicy, w sklepie itp. i wyborach. W więszkości to ludzie którym zazdrość i pycha nie pozwala zobaczyc własnych niedoskonałości i uwazają że oni sa naj a wszyscy inni to komuniści, złodzieje a ich słowa to jedyna racja. Samo zobaczycie jak socalistyczna obecnie Polska w gomułkowskim wydaniu doprowadzi do zwiększenia obciążeń, braku kasy na inwestycje w gminach i miastach a maluczcy prowadzący własne biznesy będą wyjeżdzać za chlebem…
   tak, tak, wszystkiemu sa winni zydzi, komuniści, lewacy i cała inna granda .

 4. No nie. Nie tylko pod oltarzem. Spójrz do góry na chór. Tam są zbłąkane owieczki, te co to niby miały nawrócić się. Bo ponoć jedna zbłąkana lepszą od stu innych jest. Ale nasze nic a nic się nie zmieniły. Aparatczyk dalej swoje komusze wywody głosi, donosiciel dalej donosi a najgłośniej śpiewająca dalej w fałszywe tony uderza. A jest ich tam więcej.

  • A co się dziwisz? jakoś grzechy trzeba odkupić… Jak wychodzi za bramy to Bóg już ich występków nie widzi, oni są tak bardzo blisko nieba że bliżej już tylko SEBA będzie.

 5. Co wy ludzi w bład wprowadzacie! Duda w Bockach w drugiej turze uzyskał 668 głosów, a Trzasjowski 246 glosow! Czyli razem 914 ważnych glosow! Kto wam takich bajek naopowiadał?

 6. Zagilak nie wiele z działał 😄😄😄
  Jak Seba popierał Trzaskowskiego tzn, że jest to kolejny powód a żeby głosować na Dudę.

  • I to są właśnie Boćki… wytykanie palcami bo ktoś śmie myśleć inaczej niż partia

  • Piecka ty piszesz o myśleniu? Głosować na faceta wyjętego z kapelusza? Qwa na konia głosować to tak samo. To nie myślenie, to qurestwo, sprzedawanie kraju złodziejom..

  • „Włącz rozum” – a może wyłącz propagandę? Rzucę ci tylko jedno hasło: Bielmlek. Jeśli zdołasz, to już sam rozszyfruj kto jest kim i z jakiej partii pochodzi. I to jest konkret z naszego podwórka, a nie urojenia głupio-mądrych domorosłych analityków, którzy po wyjściu z kościoła widzą wszędzie „złodziei z PO”, „komuchów” czy lgbt.

  • Piecka.. jakoś nie widać by cerkwie na tęczowo malowano. A gdzie sprzedajesz mleko to twoja sprawa. Ci co włączyli rozum dawno zmienili.

  • Mam pytanie, bo nie wiem czy już się pakować i czekać na walenie kolb do drzwi… Jeśli za komuny nie było mnie na świecie, to czy mogę liczyć na lżejsze traktowanie?

  • A znam takich wielu jak Ty… który zazdrością, pychą, bez szacunku dla innych udaje, że jest bliżej Boga niż inni, że to co wpajano mu w telewizji lub radiu jest jedyną prawdą.
   Zapomniał tylko pochwalić się jak to porównanie do innych tych, których on tak nienawidzi ma się do jego postępowania. Zero tolerancji, zero szacunku, zero pokory… sam najwięcej kradnie, podjudza, zazdrości, mataczy udając przed ołtarzem, że jest tak biały, że biel przy nim jest czarna, a Bóg nie zauważy jego prawdziwej natury, że jego kłamstwa są jedyną prawdą, którą wciśnie przed bramą nieba.
   Nie dziwię się, że nie chcą nas nigdzie, bo uważają nas za bardzo wredny naród, któremu za komuny i teraz w bożnicy wpajają, że inni, którzy myślą inaczej są gorsi. Widać to wszędzie w sklepie, na ulicy, w szkole, pracy. Mądrzy a w szczególności młodzi którzy wyjechali za chlebem widzą jak wygląda normalność i widać jak poza granicami głosowano.

  • ” kolega_stasia ” Takie głupoty to tylko piszą ci którzy oglądają tvn . Jak przyszła pandemia , to na nasz koszt spieprzali do POLSKI . My żyjemy tu i chcemy aby rząd był Polski , a nie być pod pręgierzem obcych . Każdy kraj dba o swoje interesy , tak jak obecny rząd , a nie okupant . Co najważniejsze – trzeba mieć oczy i rozum i z tego korzystać , dla dobra POLSKI i NARODU POLSKIEGO , a nie dla własnych interesów ! Do tego nie włączaj Boga , choć masz rację że najwięksi grzesznicy pchają się pod ołtarz , żeby ich Bóg zauważył i wybaczył . Normalni chrześcijanie stoją przy wyjściu .