Dobre konto bankowe to nie tylko niskie opłaty (a nawet ich brak), ale także wygodna aplikacja, profesjonalna obsługa i szeroki dostęp do bankomatów. Jak znaleźć takie konto i co zrobić, any po założeniu dostać kilkaset złotych bonusu za spełnienie prostych warunków? O tym w dzisiejszym wpisie.

Po co w ogóle banki oferują premie za założenie konta? Po pierwsze dlatego, że chcą przekonać wahających się, że to właśnie u nich warto założyć rachunek. Owszem, mają świadomość, że część klientów po zgarnięciu bonusu, który w niektórych bankach wynosi nawet 400 zł, po prostu zlikwiduje konto. Ale liczą, że wielu z nich zostanie, bo spodoba się im jakość obsługi, system bankowości internetowej czy lepsza oferta cenowa w porównaniu z innym bankiem. A taki zadowolony klient może skusić się na skorzystanie z innych produktów banku – na przykład kredytu hipotecznego, gotówkowego, lokaty czy karty kredytowej.

Jak śledzić promocje bankowe?

Jednym z serwisów, który na bieżąco śledzi godne uwagi promocje bankowe, jest blog Łowca Bonusów. Podzielony jest on na sekcje tematyczne, takie jak m.in. promocje kont bankowych, kont firmowych czy kart kredytowych. Oprócz tego, przy każdym opisie warunków promocji znajduje się charakterystyka konta. Dzięki temu można od razu zapoznać się, jakie są opłaty w danym banku oraz jak można ich uniknąć.

Jak czytamy w serwisie, promocje bankowe mają to do siebie, że nagrody są w nich gwarantowane (jeśli oczywiście spełni się warunki). Tak więc mają one znaczną przewagę nad różnego rodzaju konkursami, gdzie być może dostaniemy jakąś nagrodę – o ile nam się poszczęści.

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj