58-letni mężczyzna został zatrzymany na jednej z dróg w gminie Boćki za jazdę po pijanemu. Zauważył go policjant będący po służbie. Jak podała policja, zatrzymany mężczyzna podczas jazdy pił alkohol.

„W minioną środę, przed 12, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim będąc na wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Mundurowy na jednej z dróg w gminie Boćki zauważył volkswagena jadącego całą szerokością jezdni” – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.

Zajechał mu drogę

„W pewnym momencie dzielnicowy zauważył, jak siedzący za kierownicą mężczyzna pije alkohol. Policjant, widząc nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy, natychmiast wyprzedził volkswagena, zajechał mu drogę i uniemożliwił dalszą jazdę wyjmując kluczyki ze stacyjki” – podała policja.

Jak się okazało, mieszkaniec gminy Boćki miał 3 promile alkoholu w organizmie. W jego samochodzie policjanci znaleźli jeszcze otwartą butelkę wódki. 58-latek od razu stracił prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj