Strażacy z Dubna zbierają na wóz bojowy. Ich aktualny pojazd, Jelcz, jest tak stary, że z każdym dniem sprawia coraz więcej problemów. Liczy się każda złotówka, a zasilić zbiórkę możesz bez wychodzenia z domu.

Przejdź na stronę zbiórki ze szczegółowym opisem >>>

W zależności od wpłaconej kwoty, strażacy oferują darczyńcom: podziękowanie mailowe, dyplom za wsparcie, dyplom z filmikiem z nowego wozu, metalowy kubek z logo akcji, koszulkę z logo akcji, udział w pozorowanej akcji gaśniczej z szybkim szkoleniem strażackim czy portret stworzony przez grafika. Hojniejsi darczyńcy mogą zaś liczyć na… dożywotnie ściąganie kota z drzewa, dowóz wozem strażackim na ślub czy zaszczytny tytuł matki/ojca chrzestnego nowego wozu (a z tym wiąże się przywilej nadania imienia/pseudonimu).

Lista nagród będzie aktualizowana, a o szczegółach przeczytasz tutaj.

Im więcej, tym lepiej

„To ile uda nam się wspólnie zebrać będzie rzutowało na to jakie auto uda nam się zakupić. Nasz target to wóz z przedziału roczników 2000 – 2005, 4×4 ponieważ często działamy w trudnym terenie i z optymalnie dużym zbiornikiem wody 3-4 tysiące litrów. Im wyższa kwota tym młodszy i bardziej nowoczesny wóz” – czytamy na stronie zbiórki.

Dodatkowe informacje

Prowadzącym kampanie jest Krzysztof Piotrowski, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubnie.

Strona zbiórki: https://wspieram.to/ospdubno

Pytania mailowe: ospdubno@wp.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj