Program otwarcia nowego budynku GOK-u jest kopią zaproszenia Wójta dla radnych. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za błędy zawarte w zaproszeniu.

15 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

  1. Pozdrawiam Bocki oraz pracowników GOK. Cieszy mnie bardzo fakt otwarcia tak pięknego obiektu ,który będzie służył mieszkańcom bociek oraz całej gminy.W latach 90tych miałem przyjemność pracować w GOK.Od najmłodszych lat byłem częstym bywalcem tego osrodka.W latach 80tych wspierałem zespół Klekociaki gra na akordeonie. Bardzo miło wspominam te chwile. Szczególnie wyjazd do Pączkowa i teleturniej gmin Bocki Bransk.Sw.P. pani Genowefa Lucjan była haryzmatyczna i utalentowana osoba dzieki której Ja, moi koledzy i koleżanki przeżyliśmy dużo pięknych chwil w naszym młodym zyciu.Zawsze będę o niej pamiętał i opowiadal.Jeszcze raz gorąco gratuluję. Oby wam służył jak najdłużej. Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam wszystkich Bockowiakow na czele z moim przyjacielem Markiem Skomorowskim!!!!!! Prosto z USA z Chicago .
    Mirek Niewinski.

    • Pamiętasz nasz wyjazd do Berlina? Skończył się na płocie u Wacka Manerki. Fajnie było. Samochód w drebiazgi nam nic się nie stało. Kozactwo.

    • W końcu jakiś normalny post. Tu wszyscy na wszystkich tylko pomyje wylewają a Twój post aż chce się czytać i gęba się cieszy.

    • Mirek to były piękne czasy. Teraz niestety GOK jak sklep, otwarty od 8 do 16, czasami nieco dłużej. Pracują tam jacyś obcy ludzie z Bielska. Nie ma tej atmosfery, zabaw, dyskotek i GOKu otwartego do późnych godzin. Sporo się zmieniło od kiedy wyjechaliście do USA, niestety w wielu sprawach na gorsze. Kiedyś Justyna pięknie grała i śpiewała w Kościele. Dziś emeryt rzępoli i wyje, że uszy bolą. Budynek GOKu z zewnątrz łany a w środku pełno różnych małych pomieszczeń. Nie ma takiej dużej sali jak była w starym GOKu i nie ma takiej dużej sceny, tylko jakiś mikro podest w kącie. Największa sala w GOKu, to teraz może połowa tej dużej sali co w starym, chociaż teoretycznie przestrzeni wewnątrz powinno być więcej, bo to była przebudowa GOKu czyli długość i szerokość ta sama co miał stary budynek, ale teraz nie ma garażu i schodów do biblioteki, więc miejsca powinno być wiecej, ale jest mniej.