Na 18 kwietnia wojewoda podlaski przełożył wybory uzupełniającego radnego w okręgu obejmującym wsie Piotrowo-Krzywokoły, Wandalin i Wygonowo.

Pierwotnie wybory uzupełniające miały się odbyć 15 listopada. Obserwowany w ostatnich miesiącach wzrost zakażeń i śmierci związanych z koronawirusem, zmusił wojewodę do przełożenia terminów wyborów (najpierw na grudzień, potem na styczeń, a teraz na kwiecień). Według najnowszego rozporządzenia, mieszkańcy okręgu będą wybierać radnego w niedzielę 18 kwietnia.

Kandydaci

Wybory nowego radnego odbędą się w godzinach 7-21. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w świetlicy w Andryjankach. Oto lista kandydatów:

 • Robert Kowalczyk – zam. Wandalin – Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro
 • Iwona Wiercińska – zam. Wygonowo – Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczona Gmina Boćki
 • Waldemar Bujno – zam. Piotrowo-Krzywokoły – Komitet Wyborczy Wyborców „Krzywokoły”

Wcześniejszy radny, Przemysław Tatarczuk, złożył rezygnację z pełnienia funkcji.

15 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 1. Pytanie do prowadzącego stronę: dlaczego kandydaci nie są przedstawieni alfabetycznie? Jest jakiś podtekst czy tylko brak kompetencji?

 2. Obsługa w naszym urzędzie to jakaś parodia. Pani z sekretariatu zapomniała zawołać pracownika i nikogo interesuje że człowiek czeka pół godziny. Dodzwonić też się nie można a jak się poloczysz to Pani nic nie wie dziesięć razy łączy bo to nieten pracownik i nie wie czy wogole jest w pracy. Zapytasz się o wójta to odpowie a co Panią to interesuje. idziesz zapytać się o podatki, wołają odpowiednią panią a ona mówi że nie wie bo nie ma tej drugiej. Kabarety

  • Ten sam, lecz bez przedrostka p.o. We wrześniu na 7lat powołany na to stanowisko. Żadna tajemnica. Trzeba wiedzieć gdzie szukać. Phi

  • No to szukam. Wg. złożonej deklaracji zarabia 14tys. w Bockach a dwa razy tyle gdzie indziej. Czyli my to tylko dla zusu? A jeszcze co mrowki robią u nas w Nurcu?

  • Ale co to pana boli? Pan z tych co obcych nie lubi? OM o którym pan pisze jest z maja. Powierzona funkcja dyr jest z wrzesnia.