Mieszkańcy okręgu obejmującego wsie Piotrowo-Krzywokoły, Wandalin i Wygonowo wybierali w niedzielę radnego. Została nim Iwona Wiercińska. Zastąpi ona Przemysława Tatarczuka, który zrezygnował z funkcji.

Wyniki kandydatów

 • Iwona Wiercińska (61 głosów) – zam. Wygonowo – Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczona Gmina Boćki
 • Robert Kowalczyk (33 głosy) – zam. Wandalin – Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro
 • Waldemar Bujno (29 głosów) – zam. Piotrowo-Krzywokoły – Komitet Wyborczy Wyborców „Krzywokoły”

Do głosowania było uprawnionych 239 wyborców. Udział w głosowaniu wzięło udział 125 osób. Dwie osoby oddały głos nieważny.

Protokół z wyborów

Przekładane terminy

Pierwotnie wybory uzupełniające miały się odbyć 15 listopada. Pandemia koronawirusa zmusiła wojewodę do przełożenia terminów wyborów (najpierw na grudzień, potem na styczeń i kwiecień). Ostatecznie mieszkańcy okręgu będą wybierali radnego w niedzielę 13 czerwca.

25 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

  • Liczycie na konstruktywny udział nowej radnej? Wytyczona droga uległości wobec pani na Jakubowskich na całym poletku działalności radnej jest sprawą oczywistą. Kolejny klakierzy Wygoonowa.

  • Boćki to w zasadzie polityczny zaścianek ale jednak? Wiele wyjaśnił ostatni wyjazd integracyjny w Polskę. Otóż. Jarkowi temu co to widzi Boćki kwitnące, brakuje szabel. Postanowiono że nasza najważniejsza obejmie posadę w stolicy. Stachu musi pilnować terenu. Zresztą jego kanapową chadecja przeżywa kryzys. A że kanapa nie za wielka, a Stachu dorodny mężczyzna to i miejsce tylko dla Madzi. Wracając do rzeczy, po to powołano Vice żeby w razie czego zamiatał. Kukiz jest teraz z psem to i nasz Adaś chyba skończy z opozycją. Oj dzieje się.

 1. Wybory radnego „13” i w dniu Św. Antoniego, jak się nie uda, to będzie na kogo lub datę zrzucić niepowodzenie. Ciekawe, czy zwycięży rozsądek czy jednak układ?
  Który lub która osoba z kandydatów jest dla układu sił w Radzie Gminy wartościowszą ofertą?
  Wyboru dokonamy już za parę dni, oby właściwego. Życzę wyborcom odpowiedzialnej decyzji.

 2. Pytanie do prowadzącego stronę: dlaczego kandydaci nie są przedstawieni alfabetycznie? Jest jakiś podtekst czy tylko brak kompetencji?

 3. Obsługa w naszym urzędzie to jakaś parodia. Pani z sekretariatu zapomniała zawołać pracownika i nikogo interesuje że człowiek czeka pół godziny. Dodzwonić też się nie można a jak się poloczysz to Pani nic nie wie dziesięć razy łączy bo to nieten pracownik i nie wie czy wogole jest w pracy. Zapytasz się o wójta to odpowie a co Panią to interesuje. idziesz zapytać się o podatki, wołają odpowiednią panią a ona mówi że nie wie bo nie ma tej drugiej. Kabarety

  • Ten sam, lecz bez przedrostka p.o. We wrześniu na 7lat powołany na to stanowisko. Żadna tajemnica. Trzeba wiedzieć gdzie szukać. Phi

  • No to szukam. Wg. złożonej deklaracji zarabia 14tys. w Bockach a dwa razy tyle gdzie indziej. Czyli my to tylko dla zusu? A jeszcze co mrowki robią u nas w Nurcu?

  • Ale co to pana boli? Pan z tych co obcych nie lubi? OM o którym pan pisze jest z maja. Powierzona funkcja dyr jest z wrzesnia.