20 czerwca 2023 r. w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie odbyło się spotkanie księdza Biskupa Piotra Sawczuka z kapłanami, którzy w tym roku zmienią miejsce pracy duszpasterskiej. W spotkaniu uczestniczył ksiądz wikariusz Parafii św. Antoniego i Józefa w Boćkach, Sylwestr Grzeszczuk. Ksiądz Sylwester z dniem 27 sierpnia 2023 roku rozpocznie posługę w Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ceranowie. W Boćkach zastąpi go Ksiądz Daniel Piotrowski (neoprezbiter).

Źródło: drohiczynska.pl

Więcej informacji można znaleźć na drohiczynska.pl

25 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

   • nie wiem dym był na stronie fb ale już się rozwiał. Ponoć jutro w Boćkach uroczysty pochówek 8 antenatów z rodziny Sapiehów. Dlaczego nie ma informacji o takich wydarzeniach?

    • Treść komentarza zawierała pogróżkę.
     Redakcja przypomina, że komenarze zawierające wulgaryzmy, pogróżki, złośliwości oraz
     inne obraźliwe lub niestosowne treści będą usuwane w całości lub części.
     Prosimy o zachowanie wysokiej kultury i wysokiego poziomu merytorycznego.
     Pozdrawiamy

  • Prosta sprawa dziewczyna chce zaśpiewać psalm na ślubie siostry. Taka co niedzielę chodzi do kościoła a takich teraz mało. Ksiądz proboszcz ma obiekcje czy jest godna takiego zaszczytu. Tak, tak ten sam proboszcz u którego rozwodnicy mogą być za chrzestnych czy też na mszy czytać lekcję. ………………………………………Nasz pseudo muzyk wydarł się na dziewczynę i ta zrezygnowała. Proszę księdza kustosza ……………………

 1. Kolejny milion dotacji. Popatrzcie na wcześniejsze dotację. Dzwonnica? Remontowana czterokrotnie. Brama? Dwa lata temu utopiono 100 tysięcy i już się sypie. Tynki na kościele przy ziemi odpadają. Czy proboszcz to dobry gospodarz?

  • Oglądałeś Kler? Chodzi o to, by zbierać, a nie nazbierać. Podobnie z tymi remontami. To jest żyła złota. Żaden zleceniodawca nie jest tak pewny co do zapłaty jak księża i ich obiekty sakralne. Fachowcy to wiedzą i robią, by za 2-3 lata znów się spotkać.

 2. Cieszę, że będzie nowy wikariusz i myślę, że będzie mu dobrze u naszego obecnego proboszcza. Może ten proboszcz to choleryk, ale przynajmniej jest szczery, uczciwy, sprawiedliwy i na pewno krzywdy temu młodemu nie zrobi.
  A Sylwek to może w Ceranowie w końcu kultury się nauczy, bo w Boćkach to za bardzo się nie popisał.