Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką pojawili się w sobotę na dożynkach w Kolonii Boćki. Zdjęcia i nagranie z tej imprezy zamieszczono na stronie prezydenta. Co ciekawe, wcześniej – ani na stronie prezydenta, ani w żadnych innych oficjalnych serwisach – nie było zapowiedzi takiej uroczystości.

Jak czytamy na stronie prezydent.pl, para prezydencka została powitana chlebem i solą. Podczas uroczystości zaprezentowano stworzony w Kolonii Boćki zwycięski wieniec Dożynek Prezydenckich 2021, a także tegoroczny, który wygrał eliminacje powiatowe i wojewódzkie.

Wystąpiły zespoły: Klekociaki i Podlaskie Kukułki.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE PREZYDENT.PL >>>

fot. Marek Borawski / KPRP / prezydent.pl (17:55)
fot. Marek Borawski / KPRP / prezydent.pl (17:55)

fot. Marek Borawski / KPRP

15 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

  1. Ojej… wyznawcy pisu z naszej gminy których tam nie zaproszono muszą czuć wielki ból :))) głosowali na Dudę a on się przed nimi ukrywa – jak to???

    • To potomek tych co to na etosie solidarności wypłynęli. Do dziś radni, biznesmeni. Sekretarz rolny, milicjant, prezesi gs. I ksiądz i wójt im rady
      Śpiewają tańczą cieszą się z demokracji.

  2. szok i niedowierzanie, jak można robić wszystko pod siebie i lud otumanić tak że mu nawet prywatną posesję sprzątają. Żeby od tej chciwości nie pękł bo bryźnie smrodem.