Zakończyło się głosowanie na wójta gminy Boćki. Największe poparcie zdobyli Dorota Kędra-Ptaszyńska i Marek Łukaszewicz. To oni zmierzą się w drugiej turze, która odbędzie się 23 lipca w godzinach 7-21.

Wyniki głosowania:

Dorota Kędra-Ptaszyńska: 988 głosów

Marek Antoni Łukaszewicz: 674 głosy

Adam Król: 233 głosy

Grzegorz Mariusz Popławski: 97 głosów

Frekwencja: 52,3 proc.

 

Wyniki te oznaczają, że 23 lipca obędzie się druga tura wyborów. Żaden z kandydatów nie zdobył bowiem więcej niż 50 proc. głosów.

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (CAŁA GMINA)

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (OBWÓD NR 1 – ANDRYJANKI)

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (OBWÓD NR 2 – BOĆKI)

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (OBWÓD NR 3 – NURZEC)

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (OBWÓD NR 4 – OLSZEWO)

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA (OBWÓD NR 5 – SIELC)

 

Kandydaci w pierwszej turze

Dorota Kędra-Ptaszyńska została zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczona Gmina Boćki. Ma 35 lat, wyższe wykształcenie i jest członkinią partii Polska Razem Zjednoczona Prawica. Mieszka w Jakubowskich.

Adam Król reprezentuje komitet wyborczy Bocian. Ma 42 lata i średnie wykształcenie. Nie należy do partii politycznej. Mieszka w Boćkach.

Marek Antoni Łukaszewicz został zgłoszony przez komitet o nazwie Przyjazny Samorząd. Ma 58 lat, wykształcenie wyższe i należy do Prawa i Sprawiedliwości. Mieszka w Boćkach.

Przedstawicielem KWW Ludowego jest natomiast Grzegorz Mariusz Popławski. Ma 44 lata, zawodowe wykształcenie i należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Mieszka w Bodaczkach.

Warszawa zamiast Bociek

Przyspieszone wybory były związane z rezygnacją Stanisława Derehajły, który wójtem gminy Boćki był od 1998 roku. Stanowisko wójta zamienił na fotel doradcy ds. samorządu terytorialnego w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stanisław Derehajło, podobnie jak Jarosław Gowin (wicepremier i minister nauki), należy do partii Polska Razem Zjednoczona Prawica (wchodzi ona w skład koalicji rządowej). CZYTAJ WIĘCEJ

3 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 1. adios niedziela, 23 lipiec 2017 23:48
  – Nie było trzeba Panie Marku (pełen szacunek) zadawać się z gównem w tych wyborach, nie było trzeba Panie Marku oddawać swojej kampanii gówniakom, zakłamanym baranom… Niestety taką drogę Pan wybrał, szkoda… Bo porządny z Pana był zawsze facet, karierowicz ale porządny i prawilny. Szkoda że zszedł Pan z tej drogi

  Waśka niedziela, 23 lipiec 2017 22:59
  – Panie Marku!!Wybory przegrane? A za uszami zostało?

  Dario niedziela, 23 lipiec 2017 22:54
  – I co? Wiedźma z załońskiej nie dała rady?

  Gwiazdor niedziela, 23 lipiec 2017 22:47
  – Wygrał moj kandydat

  Nick niedziela, 23 lipiec 2017 21:32
  – Jakies przecieki od mężów zaufania?

  Obiektywny piątek, 21 lipiec 2017 23:41
  – SZANOWNI WYBORCY WYBIERZMY PANA MARKA – POGOŃMY TEN UKŁAD I OBUDŹMY SIĘ W PONIEDZIAŁEK W NORMALNEJ GMINIE !!!!!!!!!

  xyz1 piątek, 21 lipiec 2017 23:38
  – Ludziki co były W…chciał osiągnąć tym listem? Pracuś ha,ha, ha Nikt nie potrafił tak harować- „oszczędnością i pracą ludzie się bogacą” „módl się i pracuj”, „on to ma szczęście, że w tym momencie przyszło mu żyć w Boćkach” Narka

  Mieszkaniec Gminy piątek, 21 lipiec 2017 23:32
  – Waśka – ty czytasz to co piszesz . Elektorat p. Marka ma dobry ,. uczciwy program dla Gminy . Najważniejsze zjednoczyć całą Gminę , pogrzebać wszystkie zawiści wśród społeczności . To udawało mu we wszystkich miejscach gdzie pracował ! Złodziei i krętaczy posłać tam gdzie ich miejsce . Zakończyć pracę na czarno , postępować zgodnie z zasadami chrześcijańskimi , a nie pchać się pod sam ołtarz ! Nic innego nie chce jak powinno być w normalnej Gminie . Widzisz co się działo w czasie kampanii wyborczej : pozwano do sądu / choć czekamy i się dowiemy jaka była prawda / .
  Panie Adamie szacunek dla Pana że ludzie przeczytali o rzeczywistej prawdzie za rządów byłego włodarza . Na koniec chcę pocieszyć byłych , że prokuratura i inne organy będą mieli co robić .
  WYBIERZMY p. MARKA – WYBIERZMY NORMALNOŚĆ DLA NASZEJ GMINY

  obserwator piątek, 21 lipiec 2017 23:27
  – Najdłuższa kampania wyborcza w historii boćkowskich wyborów. Wolna boć… to nie taka wolna, raczej zniewolona, wulgarna, opluwająca, itp … Nie chce się wierzyć, że to szara rzeczywistość Bociek. Na ulicach, w sklepie wydaje mi się, że normalni, sympatyczni ludzie.Miejmy nadzieję, że w poniedziałek wszystko wróci do normy. Meritum sprawy: Pani D.K.P. w swojej kampanii wyborczej obraziła a wręcz poniżyła wszystkich ( może część nie) pracowników Gminy z ex wójtem i obecnym na czele w oczach boćkowskiego społeczeństwa.dlaczego tak sądzę? Wszystko co przez ostatnie 10 lat było u nas w Gminie zbudowane, wyremontowane, Klekociaki, Straż Pożarna, obie Świątynie, …. to zasługa wyłącznie Pani D. Nasuwa się pytanie: gdzie byli, co robili pozostali pracownicy UG? Nie można zawłaszczać i przypisywać tylko sobie całego splendoru publicznego funkcjonowania naszej Gminy. To jest niegrzeczne a wręcz bardzo nieprzyzwoite. Zasługuje na publiczny osąd. Tak czynić nie można. Najlepszą zapłatą za publiczne zdeprecjonowanie pracowników UG w tych okolicznościach jest oddanie głosu w najbliższych wyborach na Pana M Łukaszewicza. Rodziny, przyjaciele, znajomi pracowników UG powinni w tym ich wspierać. Nasuwa się pytanie: Jak by PDK została Wójtem (nie daj Boże) to pracownicy UG zostaną zwolnieni z pracy? – zastąpi wszystkich?
  Panie i Panowie! Idźmy do urn i dokonajmy właściwego wyboru. Ja oddam swój głos na Pana Marka Łukaszewicza.

  Dario piątek, 21 lipiec 2017 22:56
  – A co może obiecać budowniczy rond i dróg Łukaszewicz? Wierzby na gruszce. Gaz? Ale my drewnem palimy i na .uj nam gaz?Bla, bla, bla.

  Wyborca piątek, 21 lipiec 2017 22:23
  – Nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam. Tak najkrócej można scharakteryzować kampanię pani Kedry

  ak piątek, 21 lipiec 2017 21:39
  – W Krasnej Wsi ludzie pojadą głosować na Panią Dorotę bo mówią, że obiecała nowy wóz strażacki. Czy Pani Dorota może potwierdzić tę informację? Z tego co zrozumiałem na spotkaniu w Krasnej Wsi, to Krasna Wieś otrzyma co najwyżej samochód używany.

  ak piątek, 21 lipiec 2017 21:33
  – wromar – „nick: „Pani D proszę przemyśleć słowa francuskiego pisarza: Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych”.
  Panie Adamie! prosze też to przemyśleć!!!! o , przepraszam, u Pana to było tylko rozpowszechnianie nieprawdy- subtelnea różnica.
  A ten lifting Pani Doroty to gdzie i za ile, może zafunduję swojej kobiecie, bo efekty przyznają Państwo rewelacyjne.
  Szczęśliwy Panie Adamie- gratuluję! Gratuluję standartów moralnych! Ludzie, którzy mają poczucie swojej wartości nie robią takich rzeczy- nie przypieprzają się do innych ludzi. I to wszystko dla dobra gminy.
  Ja nadal czekam na publikację wyroku, a szczególnie uzasadnienia, dlaczego pan „rozpowszechniał nieprawdę”?
  Nie tędy droga do kariery…..”- Nie o moją karierę tu chodzi a o rozwój Bociek i o normalność. Każdy kto mnie dobrze zna wie, że ja nigdy nie kłamię.

  ak piątek, 21 lipiec 2017 21:30
  – wromar – „nick: „Pani D proszę przemyśleć słowa francuskiego pisarza: Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych”.
  Panie Adamie! prosze też to przemyśleć!!!! o , przepraszam, u Pana to było tylko rozpowszechnianie nieprawdy- subtelnea różnica.
  A ten lifting Pani Doroty to gdzie i za ile, może zafunduję swojej kobiecie, bo efekty przyznają Państwo rewelacyjne.
  Szczęśliwy Panie Adamie- gratuluję! Gratuluję standartów moralnych! Ludzie, którzy mają poczucie swojej wartości nie robią takich rzeczy- nie przypieprzają się do innych ludzi. I to wszystko dla dobra gminy.
  Ja nadal czekam na publikację wyroku, a szczególnie uzasadnienia, dlaczego pan „rozpowszechniał nieprawdę”?
  Nie tędy droga do kariery…..”- Nie o moją karierę tu chodzi a o rozwój Bociek i o normalność. Każdy kto mnie dobrze zna wie, że ja nigdy nie kłamię.

  wyb piątek, 21 lipiec 2017 20:44
  – Do zwolenników P.D. dlaczego wasza „wybranka” przegrała w Boćkach, notabene jej poprzednik też w miejscowości Boćki także przegrał rywalizację. Może to wina braku zainteresowania P.D. Boćkami bo pewnie na ościennych miejscowościach…haha

  wyborca piątek, 21 lipiec 2017 20:38
  – Cieszy mnie rzeczywistość, a mianowicie to, że P.M. potrafi w Boćkach chodzić od domu do domu, a pani D. nie widać było?? Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności były już wójt, jak i teraz jego „protegowana” w boćkach nie umieją uzyskać większości, wygrywają w miejscowościach ościennych i to robi różnicę. Takie pytanie do zwolenników P.D. dlaczego wasz mentor nie umie chodzić od domu do domu i przedstawiać swoje koncepcje?

  zybi piątek, 21 lipiec 2017 20:11
  – Waska jak nieznasz szcsegułów to niepisz głupot.Wysyłany na Białorus był tylko jeden miedzkaniec Dubna a to tylko dlatego ze chciał wprowadzic dyktature Łukaszenki i zabronic wypowiadania sie przez radnego

  Kalyna piątek, 21 lipiec 2017 19:59
  – W tej turze to wschód rozda karty!!

  Waśka piątek, 21 lipiec 2017 19:48
  – Pani Doroto. Niech pani wytrzyma. Ten elektorat pana Marka już w niedzielę zamilknie.Przecież to wszystko hipokryci bez czci i honoru. Swoje haniebne zachowania i cechy chcą przypisać pani.Jak może być prawdziwym wysyłający na Białoruś publicznie na sesji mieszkańców Dubna, Sasin, Mołoczek i innych wsi odwiedzający duchownego i mieszkańców tychże wsi? Panie Marku w działaniach pańskich ludziach widać tylko dno i wodorosty. Nicość pańskiego programu wyborczego poraża. Pan i pańscy poplecznicy nie macie żadnej oferty, pomysłu na władze. Myślę że inwektywy nie wystarczą, odbiją się panu czkawka w niedzielę po 21.A jeszcze kilka dni temu wierzyłem że pan coś może zmienić. Dziś pytam. Z kim??

  Mikołaj piątek, 21 lipiec 2017 18:07
  – Mam pytanie , czy szlachcice z Jakubowskich wybrali by kandydata z Dubna lub Nurca ? Tak biegają po domach i kuszą , aż śmiech bierze , że brzuch boli .

  boćkowski detektyw piątek, 21 lipiec 2017 17:54
  – mam dziwne wrażenie jakby pod nickiem wromar ukrywała swoje prawdziwe oblicze kobieta o długich blond włosach , czyli blondynka

  wromar piątek, 21 lipiec 2017 17:35
  – nick: „Pani D proszę przemyśleć słowa francuskiego pisarza: Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych”.
  Panie Adamie! prosze też to przemyśleć!!!! o , przepraszam, u Pana to było tylko rozpowszechnianie nieprawdy- subtelnea różnica.
  A ten lifting Pani Doroty to gdzie i za ile, może zafunduję swojej kobiecie, bo efekty przyznają Państwo rewelacyjne.
  Szczęśliwy Panie Adamie- gratuluję! Gratuluję standartów moralnych! Ludzie, którzy mają poczucie swojej wartości nie robią takich rzeczy- nie przypieprzają się do innych ludzi. I to wszystko dla dobra gminy.
  Ja nadal czekam na publikację wyroku, a szczególnie uzasadnienia, dlaczego pan „rozpowszechniał nieprawdę”?
  Nie tędy droga do kariery…..

  nick piątek, 21 lipiec 2017 17:10
  – Zachowanie pani Doroty nie mieści się w żadnych standardach życia społecznego a dokładnie to roznoszenie plotek w postaci bezpodstawnych oskarżeń dotyczących pana Marka i wspólnoty. Pani D proszę przemyśleć słowa francuskiego pisarza: Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Mam nadzieję, że mieszkańcy gminy Boćki wezmą liczny udział w wyborach i pokażą, że zwykła, ludzka uczciwość jest najważniejsza. „Powiem tak: dobro wraca do człowieka, który je czyni, ale zło wraca w dwójnasób”
  Pan Adam ma przynajmniej odwagę, się przyznać do swoich wypowiedzi.

  wyborca piątek, 21 lipiec 2017 15:39
  – Dziękujemy, że przez 20 lat udało sie panu zrobić kanalizację, bo inaczej to sralibyśmy po krzakach, jeszcze raz Boćki dziękują że gówno nie płynie rynsztokiem. Wielka zasługa dla Bociek!!

  ak piątek, 21 lipiec 2017 11:46
  – wromar – „Panie Adamie! Pan nie lubi kłamać? To kto Pana zmusił do kłamania w w swojej książce o finansowaniu Pani Doroty? Sąd to Panu udowodnił!!!!!!! Wiem , wiem przypuszczenia i te inne prawdy….”- Trzymajmy się faktów. Kłamstwo jest to świadome rozpowszechnianie nieprawdy. Ja pisząc o finansowaniu Pani Doroty byłem przekonany, że piszę prawdę. Wiec o kłamstwie nie ma mowy. Nikt mi nie udowodnił kłamstwa bo takiego nie było. Zrzucono mi rozpowszechnianie nieprawdy a nie kłamstwo. Jest subtelna różnica pomiędzy jednym a drugim.
  „Powiem tak: dobro wraca do człowieka, który je czyni, ale zło wraca w dwójnasób!!!!” – Podobno, dlatego jestem szczęśliwy i spokojny o moją przyszłość.
  „Proszę pamiętać: zło wyrządzone wraca w dwójnasób. Nie widzi Pan tego co Pan robi?” – Jakie zło? Ktoś mówi śliczna Pani Dorota. Fakt, teraz po liftingu przed wyborami wygląda lepiej. Co było wcześniej widać. Wybacz, ale ładna czy olśniewająca to ona już była.
  Reszty nie chce mi się komentować bo szkoda mi czasu

  ak piątek, 21 lipiec 2017 11:32
  – Karol – „Gdyby wzrost wynagrodzenia zależał od nowych miejsc pracy w sektorze prywatnym poza rolniczym i od przyrostu naturalnego.”
  Ale tylko naszego czy ościennych gmin rowniez?” –
  Chodzi mi wyłącznie o naszą gminę. Wójt powinien zarabiać tyle co średnie wynagrodzenie w w sektorze prywatnym. Jeśli w ciągu roku liczba mieszkańców wzrośnie o 10 % wójt otrzymałby premię na koniec roku 10% rocznego wynagrodzenia. Kolejnym elementem powinny być wpływy do budżetu. Wzrost wpływów oznaczałby wzrost wynagrodzenia.
  „Z czystej ciekawości chcialbym pana zapytać czy wyłożył pan wiecej środków finansowych w tych wyborach czy w poprzednich? Żadne drugie dno,zwykła ciekawość przeze mnie przemawia”-
  W tych wyborach. Wynika to z tego, że ilość informacji, która do mnie docierała od 2014 roku była tak duża, że nie sposób było wszystkiego opisać w zwykłej ulotce. Musiałem napisać książkę a i tak wielu spraw nie poruszyłem.

  noni piątek, 21 lipiec 2017 11:11
  – z tego wynika ze masz dowody na to ze dawali a to ciekawe

  Nowy piątek, 21 lipiec 2017 11:03
  – Ja nie sugeruję.Tak mówią ci co widzieli. Dwóch takich w Mołoczkach i Śnieżkach dało po 50 zł, a w Solnikach ten co rozdawał w Sielcu sery proponował 100 zł. Skoro człowieku nie widzisz w tym nic złego to o czym tu dyskutować? Takie to standarty chcecie zafundować gminie? Oj bardzo wam na władzy zależy.

  zubik piątek, 21 lipiec 2017 10:40
  – nowy-jeśli sugerujesz ze proponowali 50-100 zł za głos to kasiaste ludzie muszą być gminy nie obskubią

  Nowy piątek, 21 lipiec 2017 09:56
  – Chołota? To pewnie ci co roznosili sery po wsi, to ci co dali 50 zł za głosowanie, to ci co proponowali 100 zł za głos w wyborach, to ci co mówią kłamstwa i oczerniają. Oczywiście ich szef powie tradycyjnie ” a ja nic nie wiem”.

  Baleron piątek, 21 lipiec 2017 09:32
  – Panie Jarku jestem za tym, żeby rozliczyć pracę urzędu za ostatnie 20 lat , bo skalę nadużyć widać gołym okiem. Jestem płatnikiem podatku , pracuję od rana do ciemnej nocy, po to żeby boćkowscy urzędnicy mieli pracę i służyli pomocą nie tylko dla mnie ale i mieszkańcom naszej gminy w razie potrzeby, bo taka powinna być ich rola. Niestety bardzo często jest tak jak potrzebuję załatwić coś w urzędzie, to albo pracownik jest w terenie- taką otrzymuję odpowiedz. Tegoż samego pracownika naszego urzędu widać jak jeździł po swoim polu przy krajowej 19 wykonując prace polowe „w terenie”. Inny zauważalny przykład to bardzo często w środę kiedy jest rynek pracownicy urzędu mają przyzwolenie pójścia na zakupy na rynek. Są to godziny pracy urzędu i pracownik nie może wyjść sobie z urzędu bo chce coś kupić. Między innymi JA PŁACĘ PODATKI PO TO, ŻEBY PRACOWNICY WYKONYWALI SWOJĄ PRACĘ I W GODZINACH PRACY URZĘDU BYLI NA SWOICH MIEJSCACH PRACY. Taka jest ich rola. Nadmienię, że tylko słyszałem o podwójnej liście obecności w pracy, tego nie da się sprawdzić, bo jest to strzeżone tylko przez pracowników naszego urzędu gminy na ich korzyść. Następnie korzystanie z samochodu służbowego powinno mieć jakieś normy, nie mam nic przeciwko owocowemu, ale wyjazd do dojenia krów służbowym samochodem to naginanie prawa i brak szacunku do mieszkańców naszej gminy. Przykładów są setki. Jest to bardzo smutne, że tak traktuje się naszych podatników. Praca w urzędzie wymaga od pracownika lojalności, bo nigdy nie można pozwolić na to, żeby pracownicy zapominali, że to oni właśnie finansowani są w pieniędzy naszych, ciężko zapracowanych podatków. Myślę, że już nadszedł czas, żeby zmienić to co zaczyna się psuć i widać to gołym okiem.

  wromar piątek, 21 lipiec 2017 09:21
  – I wszystko jasne: sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie, w filmie to nawet śmieszne było…Czekam na obiecaną przez Pana Adama publikacje wyroku.
  Kogo Państwo chcą brać za mordę? Kto to jest ta „chołota”? Proszę wymienić? Czy boicie powiedziec konkretnie, bo to takie okolice prawdy są?

  Jarek piątek, 21 lipiec 2017 08:38
  – Dlatego trzeba rozliczyć całą to chołotę !

  Baleron piątek, 21 lipiec 2017 07:25
  – Książeczka która została wydana przez pana Adama to chyba zdaniem sądu nie jest stek kłamstw, skoro pan Adam z nakazu sądu musiał przeprosić tylko za nieprawdziwe informacje o rzekomym finansowaniu pani Doroty przez ówczesnego wójta. Co do reszty sąd nie nakazał nikogo i za nic przepraszać, nie zauważyłem w Nowinach innych przeprosin, tylko te jedne. Skoro tak się rzeczy mają to reszta może być prawdą.

  Jarek czwartek, 20 lipiec 2017 22:17
  – Panie Adamie,
  Bardzo podoba mi sie, że poinformował Pan wszystkich boćkowian o tym co działo się w ostatnich latach w gminie. Podziwiam za odwagę. Chciałbym dorzucić jedno ważne stwierdzenie: to że, Pan Adam w sądzie nie mógł udowodnić że wójt finansował p.Dorotę w wyborach, to nie znaczy że tak nie było !! Po prostu zabrakło możliwości udowodnienia. Tylko dlatego sąd wydał taki wyrok. Panie Adamie zrobił Pan super robotę I taki człowiek w gminie jest bardzo potrzebny.
  Prawda w oczy kole I to wyraźnie zauważyłem po odezwie byłego wójta. Widać, że ma za uszami…
  Wzywam przyszłego wójta do sprawdzenia wszystkich tematów poruszonych przez Pana Adama w swoich materiałach i ewentualnego rozliczenia w sądzie.
  Panie Adamie, bacznie obserwuję i liczę, że Pan się nie podda.
  Tak trzymać ! za ryj i na ziemie !

  wromar czwartek, 20 lipiec 2017 21:03
  – Panie Adamie!
  Pan nie lubi kłamać? To kto Pana zmusił do kłamania w w swojej książce o finansowaniu Pani Doroty? Sąd to Panu udowodnił!!!!!!! Wiem , wiem przypuszczenia i te inne prawdy….
  Powiem tak: dobro wraca do człowieka, który je czyni, ale zło wraca w dwójnasób!!!!
  Więc kłamca i jeszcze po co wybrał Pan kiepskie zdjęcie Pani Doroty- po co, żeby ośmieszyć? A te śliczne, które miały rodzic, to swego czasu reagowały na Pana kazania w medium społecznościowym. Ale Pan uczepił się jednej, ktora teraz mimo Pana i Panu podobnych złośliwości wygląda olśniewająco!
  Proszę pamiętać: zło wyrządzone wraca w dwójnasób. Nie widzi Pan tego co Pan robi?
  Pisze Pan, że Pani Dorota namaszczona przez Pana Derehajłę, to ja pytam, a Pan przez kogo namaszczony?
  A przyrost, jak sam Pan pisze jest naturalny, a nie wymuszony przez wójta i jeszcze jego pensja ma zależeć od tegoż. Śmiech na salI!!!!
  Panie Adamie, Panu już dziękujemy!

  Karol czwartek, 20 lipiec 2017 20:12
  – „Gdyby wzrost wynagrodzenia zależał od nowych miejsc pracy w sektorze prywatnym poza rolniczym i od przyrostu naturalnego.”
  Ale tylko naszego czy ościennych gmin rowniez?
  Z czystej ciekawości chcialbym pana zapytać czy wyłożył pan wiecej środków finansowych w tych wyborach czy w poprzednich? Żadne drugie dno,zwykła ciekawość przeze mnie przemawia

  ak czwartek, 20 lipiec 2017 19:26
  – bockowianin – „owszem zgodzę się z tym, że przez lata kadencji jaką sprawował na rządzeniu gminą dużo zrobił” – Tu się z tobą nie zgodzę. Natomiast ciekaw jestem jak długo rządziłby Pan Derehajło gdyby jego wynagrodzenie wynosiło tyle co średnie wynagrodzenie w naszej gminie, w sektorze prywatnym poza rolniczym. Gdyby wzrost wynagrodzenia zależał od nowych miejsc pracy w sektorze prywatnym poza rolniczym i od przyrostu naturalnego.

  ak czwartek, 20 lipiec 2017 19:17
  – luka -„I ty mówisz , że się nie wracasz ? To ciebie oczerniaja ? Bo ty to same ,, miłe ” rzeczy napisałeś w swojej książce o Derehajle. A że kandydowales to zauważyłam. Trudno nie dostrzec takiego pajaca.”- Nie pisałem miłych rzeczy bo nie lubię kłamać.

  boćkowianin czwartek, 20 lipiec 2017 18:45
  – Ludzie ogarnijcie się, nie bądźcie sobie wrogami, wszyscy należymy do jednej społeczności w której żyjemy i nic tego nie zmieni. Po wyborach czy przed wyborami musimy wszyscy razem dalej żyć i patrzeć sobie w oczy . Przytoczę słowa z Pisma Świetego , że „nie po słowach, lecz po czynach ich poznacie”. Chciałbym kilka słów dodać do ulotki którą dostałem od byłego Pana Wójta, owszem zgodzę się z tym, że przez lata kadencji jaką sprawował na rządzeniu gminą dużo zrobił , ale trzeba wziąść pod uwagę również i to, że w innych gminach prawie równocześnie robione były takie same inwestycje jak : doprowadzenie wodociągów do gospodarstw , wylewanie asfaltowych dróg , zakładanie przydomowych oczyszczalni tam gdzie byłyby wysokie koszty doprowadzenia odpływu do oczyszczalni zbiorczej i wiele innych inwestycji. Racjonalnie patrząc na to co zostało wykonane w naszej gminie to nie jest żaden cud gospodarczy, tylko podąrzanie za cywilizacją, żeby nie zostać w tyle za innymi gminami. Takie są realia i „czyny”. Zgodzę się z tym, że dużo się zrobiło, ale nikt nie robił tego czynem społecznym, tylko za wynagrodzeniem. Zastanawia mnie jedno czy owe wynagrodzenie nie było zbyt wygórowane do wielkości naszej gminy, do podatników którzy ciężko pracują w polu, do tej garstki prywatnych przedsiębiorców którzy za każdy metr płacą podatek od działalności gospodarczej. Tutaj zaznaczę, że tylko pytam, czy nie było zbyt wygórowane ?????????????????? Życzyłbym sobie i mieszkańcom naszej gminy i boćkowskiej społeczności, żeby przyszły wójt który wygra wybory i obejmie stanowisko, żeby wiedział i nigdy nie zapomniał że praca na takim stanowisku powinna być traktowana nie jako dobry biznes, lecz jako służba dla jej mieszkańców. Pozdrawiam .

  luka czwartek, 20 lipiec 2017 16:43
  – I ty mówisz , że się nie wracasz ? To ciebie oczerniaja ? Bo ty to same ,, miłe ” rzeczy napisałeś w swojej książce o Derehajle. A że kandydowales to zauważyłam. Trudno nie dostrzec takiego pajaca.

  Nick czwartek, 20 lipiec 2017 16:05
  – x1y2: „Marek to chociaż coś tu robił rondo, drogi powiatowe, chodniki a teraz to zero nic się nie dzieje”.
  A moze pan/i powiedzieć czego pan/i oczekuje? Bo mam wrażenie że uwaza pan/i ze boćki wyglądają jak 20lat temu…

  ak czwartek, 20 lipiec 2017 14:11
  – Franek – ” A pan Stanisław to co niby nic nie zrobił ? Boćki zmieniły się kolosalnie przez lata to niby nic ?”- Jak się słucha Pana Stanisława to niby on wszystko zrobił. Jak się słucha Pani Doroty to niby ona wszystko zrobiła.

  Franko Franko czwartek, 20 lipiec 2017 13:52
  – (cytat) Marek to chociaż coś tu robił rondo, drogi powiatowe, chodniki a teraz to zero nic się nie dzieje. CIEKAWE . A pan Stanisław to co niby nic nie zrobił ? Boćki zmieniły się kolosalnie przez lata to niby nic ?

  ak czwartek, 20 lipiec 2017 13:22
  – luka – „A po co ty się wracasz w ta rywalizację?” – Nie wiem czy zauważyłeś/aś, ale kandydowałem. Odpuściłem sobie po pierwszej turze, ale kiedy dotarły do mnie informacje, że się mnie oczernia, postanowiłem się bronić. Gdyby Pani Dorota i jej sztab nie kolportowali gazety, w której mnie obsmarowano. Gdyby nie „odezwa” Stanisława Derehajło”. Zająłbym się swoimi sprawami.

  ak czwartek, 20 lipiec 2017 13:14
  – wromar – „dlaczego Pan tak nienawidzi kobiet? „- Co za bzdury? Która się skarżyła?
  „Młodych, ślicznych?” – O kim mowa bo nie łapię?
  Czy chodzi może o tę Panią?
  http://pliki.portalsamorzadowy.pl/i/08/99/25/089925_620.jpg
  ” Każe im rodzić dzieci.”- Nikomu niczego nie każę. Mamy wolność i każdy robi to co uważa za słuszne. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem.
  „A Pan, Panie Adamie przez kogo jest namaszczony?”- Sprawdź co to sformułowanie oznacza zanim użyjesz tego terminu.

  x1y2 czwartek, 20 lipiec 2017 12:30
  – Co Dorota jako samorządowiec zrobiła dla Bociek? Pszczółka to powinna miód produkować, a nie zjadać.

  x1y2 czwartek, 20 lipiec 2017 12:24
  – Marek to chociaż coś tu robił rondo, drogi powiatowe, chodniki a teraz to zero nic się nie dzieje.

  MIESZKANIEC czwartek, 20 lipiec 2017 10:58
  – Nie odwracajcie kota ogonem od tematu o wyborach panem AK Jego już nie ma w tych wyborach. Dowiedzmy se lepiej o zasługach Pana Marka jakie uczynił dla Bociek jako długoletni działacz-samorządowiec? Podajcie choć z pięć przykładów?

  Były środa, 19 lipiec 2017 22:51
  – Nie moge czytac tych kłótni. Powtarzam apel do młodych ludzi z Naszej Gminy aby przy głosowaniu nie kierowali się takim kryterium, że Dorota jest wesoła, śmieszna i imprezowa i będzie robić imprezy. Spójrzcie na to w ten sposób że od prawie 20 lat rządzą Ci sami ludzie i co zostało zrobione dla młodych ludzi? Powstały tylko ogromne podziały w społeczeństwie. Jest pewna grupa ludzi kręcących sie przy władzy którym żyje sie dobrze a nawet bardzo dobrze. A Wy musicie radzić sobie sami i wyjeżdżać za pracą. Czas by rządzacy się zmienili chociażby dlatego by zobaczyć jak to jest inaczej i później móc porównać. Kierujcie się logiką i myślcie o przyszłości. Macie oczy i chyba widzicie co się dzieje przez tyle lat. Nie bójcie się zmian.

  Wyborca środa, 19 lipiec 2017 22:29
  – Dziwne że ostatnią ulotkę p. Doroty i stek bzdur , były rozwożone tym samym samochodem . Czyżby ten pojazd był do wynajęcia , to ile to kosztuje i kto płaci ? Panie Stanisławie kto to pisał dla pana te bzdury . Co do pracy od 4 rano ,to nie widać było tego majątku , chyba że tak jak piszesz z tych dwóch wesel . A czy ktoś widział opinię RIO , to wtedy można powiedzieć , bo nie można panu wierzyć . Mam nadzieję , że przyjdzie czas na prawdę i to szybko .

  mia środa, 19 lipiec 2017 22:09
  – Coś mocniejszego to ty chyba pijesz bez przerwy, w końcu stawiasz płoty za butelkę dobrej wódki. A bombonierki to byś lepiej kupił swoim dzieciom.

  luka środa, 19 lipiec 2017 21:44
  – A po co ty się wracasz w ta rywalizację?

  ak środa, 19 lipiec 2017 21:39
  – wromar – „dlaczego Pan tak nienawidzi kobiet? „- Co za bzdury? Która się skarżyła?
  „Młodych, ślicznych?” – O kim mowa bo nie łapię?
  ” Każe im rodzić dzieci.”- Nikomu niczego nie każę. Mamy wolność i każdy robi to co uważa za słuszne. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem.
  „A Pan, Panie Adamie przez kogo jest namaszczony?”- Sprawdź co to sformułowanie oznacza zanim użyjesz tego terminu.
  Daję słowo harcerza, że jak wygra Pan Marek, kupię Pani Dorocie i Panu Stanisławowi bombonierkę na otarcie łez. A może i coś mocniejszego.

  ak środa, 19 lipiec 2017 20:56
  – mia- „ak i po co ci to było? –
  Ktoś musiał się poświecić żeby uświadomić mieszkańcom co dzieje się w naszej gminie.
  „Napisałeś kupę bzdur , a teraz będziesz miał drugi proces. Warto było mlec jeziorem?” –
  Nie napisałem żadnych bzdur. W jednej kwestii myliłem się i za to ciągają mnie po sądach, ale nikogo nie zabiłem wiec procesu się nie boję.
  Na zasadzie wzajemności, po otrzymaniu wezwania złożę kilka zawiadomień do prokuratury.
  Są świadkowie, są dowody więc bez kilku wyroków skazujących się nie obejdzie.
  Nigdy pierwszy nie zaczynam wojny, ale kiedy trzeba się bronić to daję radę.
  Ludzie zmieńcie w końcu władzę w Boćkach.
  Czego się boicie?
  Pani Dorota wydała wszystkie pieniądze na pierwszą turę bo była pewna, że wygra.
  Teraz głupiej ulotki nie może wydrukować bo przekroczy limit wydatków przewidziany przez prawo.
  Pan Derehajło napisał odezwę żeby ratować sytuację.
  A niby jest w Warszawie.
  Po co się wtrąca? Chce mnie ciągać po sądach to proszę bardzo.
  Ale po co się wtrąca w kampanię. Po co się wtrąca w rywalizację pomiędzy Panią Dorotą a Panem Markiem?

  wromar środa, 19 lipiec 2017 20:45
  – Panie Adamie! Ach te PRZYPUSZCZENIA! Moi znajomi, Pana znajomi mają też takie PRZYPUSZCZENIA, bo zapytują: dlaczego Pan tak nienawidzi kobiet? Młodych, ślicznych? Każe im rodzić dzieci. Podobno wygłasza Pan też niezłe kazania na ten temat. Może forumowicze znają te poglądy? Bo ja nie do końca, ale PRZYPUSZCZAM….
  Ale proszę się nie martwić, to tylko PRZYPUSZCZENIA, podobnie jak Pana opis sytuacji w gminie. Parę osób się nabrało….A jeszcze są PRZEŚWIADCZENIA Pana Adama, zabawne- wszystko na P.
  A Pan, Panie Adamie przez kogo jest namaszczony? Bo nie sądzę, że przez spokojnego Pana Marka? Zdaje się, że to ekipa, która z lubością wykrzykuje swoje prawdy, bo wykrzyczana bardziej prawdziwa.
  A jeden z bohaterów Janosika mówił: Jest prawda, tyż prawda i g…o prawda. Jak sądzicie forumowicze, w którym miejscu jest prawda Pana Adama?
  Odnoszę wrażenie, że jest Pan tematem zastępczym, przez który wiele osób jest zniesmaczonych. Panie Adamie przekroczył Pan wszystkie możliwe granice w głoszeniu swoich PRAWD, PRZYPUSZCZEN I PRZEŚWIADCZEŃ. Kolejne procesy mam nadzieję uciszą Pana rozbuchaną wyobraźnię.

 2. mia środa, 19 lipiec 2017 19:29
  – ak i po co ci to było? Napisałeś kupę bzdur , a teraz będziesz miał drugi proces. Warto było mlec jeziorem?

  ak środa, 19 lipiec 2017 16:19
  – Nick – Odstaw dopalacze czy co tam bierzesz.

  ak środa, 19 lipiec 2017 16:18
  – mia – „W końcu zdobyła nowy numer Nowin (wszystkie numery w Bockach podobno wykupiła pewna osoba z otoczenia pana K) i jestem zawiedziona . Od kiedy oświadczenie nazywane jest przeprosinami? Czy pan Król nie ma za grosz honoru, nie stać go na to aby normalnie powiedzieć ,,przepraszam”?” – O takie przeprosiny wnioskowała Pani Dorota w sądzie. Drugie, odręcznie napisane, o które wnioskowała, wręczyłem osobiście. Wszystko jest zgodne z oczekiwaniami Pani Doroty.

  ak środa, 19 lipiec 2017 16:15
  – wyborca – „Pani Kędra podała nieprawdziwe informacje w swoich oświadczeniach, co jest przestępstwem. Przyznała się przed sądem, że mąż pracuje na czarno i zarabia pieniądze a nie podała jego dochodów w oświadczeniach. Ciekawe ile jeszcze ma takich ,,ukrytych dochodów”. Kandydatka z poprzednim wójtem uwielbiają donosy tylko nie na siebie.” – Dobre. Nie wpadłem na to. Ale faktycznie ciekawa sytuacja.

  Nick środa, 19 lipiec 2017 16:12
  – Umarł król niech żyje król 🙂 siedź tam sobie w tych gumofilcach 'wojcie’ i memlaj tym jęzorem tyle Ci w RZYCIU jak to sam trafnie ortograficznie przyznajesz pozostało. Jestes chory umysłowo to na pewno. Ale ze az tak Cie to wszystko boli. Zatrzymałeś sie w czasach 90 i na kampanii wyborczej zamiast sam sie przedstawić walisz płoty na innych. Co sie dziwić większych ch*jo płotów niż s Bockach to chyba nie ma nawet w dżungli.

  Maria środa, 19 lipiec 2017 16:05
  – Tak brudnej kampanii jeszcze gmina chyba nie widziała..

  mia środa, 19 lipiec 2017 15:57
  – W końcu zdobyła nowy numer Nowin (wszystkie numery w Bockach podobno wykupiła pewna osoba z otoczenia pana K) i jestem zawiedziona . Od kiedy oświadczenie nazywane jest przeprosinami? Czy pan Król nie ma za grosz honoru, nie stać go na to aby normalnie powiedzieć ,,przepraszam”?

  wyborca środa, 19 lipiec 2017 15:30
  – Pani Kędra podała nieprawdziwe informacje w swoich oświadczeniach, co jest przestępstwem. Przyznała się przed sądem, że mąż pracuje na czarno i zarabia pieniądze a nie podała jego dochodów w oświadczeniach. Ciekawe ile jeszcze ma takich ,,ukrytych dochodów”. Kandydatka z poprzednim wójtem uwielbiają donosy tylko nie na siebie.

  ak środa, 19 lipiec 2017 15:12
  – Zielona – „AK.. o co chodzi z ta szkola?? o to ze pana zona tam uczy czy ak? po co ta szkola ma byc? jak sie uczy tam kilkoro dzieci a i tak przez miescowosc jada autokary do szkoly w bockach bo dowożą starsze dzieci?? to glupota trzymac ten budynek pod szkole..lepiej zrobic z niego inny pożytek.. Pan z własnych korzyści bedzie zawsze mowil ze to zle..bo jeszcze zona prace straci i wtedy bedzie bieda.. niech Pan na prawde juz nie oczernia doroty i pozwoli jej skończyć kampanie..i wszystko bedzie jesne w niedziele… ” –
  20 lat zaniedbań przyniosły skutek w postaci wyludnienia gminy. Nie ja jestem temu winien. Jeśli dzięki 500+ zacznie przybywać dzieci to za parę lat szkoła może się zapełnić i będzie potrzebna. Jeśli Pan Marek zostanie wójtem to ściągnie inwestorów i będzie w gminie praca. Młodzi przestaną wyjeżdżać, tu będą mieszkać, brać śluby i zaczną się rodzić kolejne dzieci. Wsie zamiast się wyludniać zaczną się zapełniać ludźmi.
  Tak jak pisałem w gazetce, ja i moja żona poradzimy sobie bez szkoły w Andryjankach. Czy szkoła jest potrzebna czy nie niech decydują mieszkańcy Andryjanek i okolicznych wsi. Nie oczerniam Pani Doroty, piszę prawdę. Czekam na protokół z rozprawy. Jak go upublicznię sama przeczytasz co mówiła na rozprawie Pani Dorota.

  Wyborca środa, 19 lipiec 2017 13:59
  – Dla p. Doroty Szkoła Podstawowa nie jest potrzebna . Z tego co wiem już za poprzedniego włodarza chciano pozbyć się na dom starców i to niby po znajomości . Wszyscy pamiętają tą batalię o utrzymanie szkoły w Andryjankach . Widzę że p. Dorota jeśli wygra wybory , to cały swój czas spędzi w Sądach . To kto będzie pisał te projekty ?

  Zielona środa, 19 lipiec 2017 13:43
  – AK.. o co chodzi z ta szkola?? o to ze pana zona tam uczy czy ak? po co ta szkola ma byc? jak sie uczy tam kilkoro dzieci a i tak przez miescowosc jada autokary do szkoly w bockach bo dowożą starsze dzieci?? to glupota trzymac ten budynek pod szkole..lepiej zrobic z niego inny pożytek.. Pan z własnych korzyści bedzie zawsze mowil ze to zle..bo jeszcze zona prace straci i wtedy bedzie bieda.. niech Pan na prawde juz nie oczernia doroty i pozwoli jej skończyć kampanie..i wszystko bedzie jesne w niedziele…
  nie musiał Pan przepraszac za szkole itp bo dorota o to nie wnioskowala ciekawe jak by bylo po cywilne sprawie?

  ak środa, 19 lipiec 2017 13:36
  – Noname – „Mówiąc krótko, autor artykułu napisał dość stronniczy tekst, w którym poważnie mija się z prawda ”
  A to dlatego,ze pan z nimi gadac nie chcial,wiec tekst jest, wg pana, stronniczy.” –
  I znowu mijasz się z prawdą. Przed pierwszą turą zadzwonił do mnie redaktor i zapytał czy chciałbym odpowiedzieć na kilka pytań. Odmówiłem bo nie czułem takiej potrzeby. Poza tym nie znam człowieka i nie wiem, czy to co bym powiedział lub napisał nie zostałoby w jakiś niekorzystny dla mnie sposób skomentowane. Czytając artykuł uważam, że dobrze zrobiłem. Nie bardzo jest z kim rozmawiać. Byłem w redakcji dwa razy w sprawie zamieszczenia przeprosin. Nikt nie rozmawiał ze mną na temat artykułu. W ogóle nie wiedziałem, że taki będzie. O czym tu dyskutować. Artykuł jest stronniczy, pozbawiony obiektywizmu. Brak zachowania rzetelności dziennikarskiej. Skoro rozmawiał z jedną stroną sporu, powinien porozmawiać z drugą stroną. W stek bzdur, wpleciono jeden prawdziwy element. Autor podpiera się słowami z uzasadnienia wyroku sądu okręgowego, zapominając o wyroku sądu apelacyjnego, który w przeciwieństwie do wyroku sądu okręgowego jest prawomocny. I różni się od wyroku sądu okręgowego. Jest kampania wiec każdy kto ma rozum wie o co w tym wszystkim chodzi. Zwłaszcza, że sztab kandydatki rozdaje tę gazetę mieszkańcom

  Noname środa, 19 lipiec 2017 11:20
  – „Mówiąc krótko, autor artykułu napisał dość stronniczy tekst, w którym poważnie mija się z prawda ”
  A to dlatego,ze pan z nimi gadac nie chcial,wiec tekst jest, wg pana, stronniczy.

  ak środa, 19 lipiec 2017 10:26
  – wromar – ” a juz za chwilę ten kredyt Pani Doroty interesuje Pana:
  „Czego się nie robi dla kariery. Ale rozumiem, kredyt jakoś trzeba spłacić”. – Naucz się czytać ze zrozumieniem. I nie zadawaj infantylnych pytań.
  „Drugie pytanie w jakim stanie świadomości Pan pisał/ pisze swoje teksty ? Zemsty? Zawiści? Nie wiem? Bo pomylił sie Pan o co najmniej dwa „drobiazgi” (drugi partyjna koleżanka P. Doroty wg Pana PRZYPUSZCZEŃ miała być dyrektorem szkoły w Andryjankach)” –
  Znowu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie ma żadnej zawiści czy zemsty. Są fakty i przypuszczenia. Pisząc o tym, że Pani Dorota MOŻE zatrudnić kogoś kto MOŻE celowo dążyć do likwidacji szkoły pisałem w trybie warunkowym, przypuszczającym. To czy kogoś zatrudni czy nie, było sprawą drugorzędną. Istotą sprawy było to, że Pani Dorota może dążyć do likwidacji szkoły w Andryjankach. Pni Dorota zeznała w sądzie, że nie zamierza likwidować szkoły w Andryjankach, jednak „pociągnięta za język” przez mecenasa, który mnie reprezentował, stwierdziła, że chce by szkoła nadal funkcjonowała, i chciałby przekształcić ją w szkołę zarządzaną przez stowarzyszenie. Nie ma czegoś takiego jak przekształcenie szkoły pod stowarzyszenie. Wynika to z procedury. Najpierw gmina musi zlikwidować szkołę jako jednostkę organizacyjną gminy, a następnie może budynek po zamkniętej szkole przekazać jakiemuś stowarzyszeniu, które będzie w tym budynku prowadzić szkołę. Pod warunkiem, ze znajdą się chętni. Z samej subwencji szkoła się nie utrzyma a nauczyciele za 1500zł nie będą przyjeżdżać z Bielska uczyć. Stowarzyszenia chciał Pan Stanisław Derehajło i o takim rozwiązaniu mówiła Pani Dorota w sądzie. Nie musiałem przepraszać Pani Doroty za to co pisałem o szkole, zatrudnianiu, itd. Taka była decyzja sadu apelacyjnego, którego wyrok jest prawomocny w przeciwieństwie do wyroku sądy okręgowego, którego uzasadnienie cytowane jest w gazecie. Mówiąc krótko, autor artykułu napisał dość stronniczy tekst, w którym poważnie mija się z prawdą
  „Czy przeprosił Pan Panią Dorotę w taki sposób jak roznosił ulotkę z tym kłamstwem? Czyli do każdego domu? Do każdej osoby, żeby dotarły te przerposiny? Czy tylko w tym jak Pan to określa szmatławcu, który kupuje niewiele osób?” –
  Po pierwsze nie było żadnego kłamstwa. Kłamstwo to świadome rozpowszechnianie nieprawdy. To co napisałem o finansowaniu kampanii Pani Doroty, napisałem z przeświadczeniem, że jest to prawda. Myliłem się. Przeprosiłem Panią Dorotę taki w sposób o jaki Pani Dorota wnioskowała w swoim pozwie. Zgodnie z wyrokiem sądu, co potwierdziła.

  Nick środa, 19 lipiec 2017 10:22
  – Ja nie mogę… taki bum na nowiny ze w bockach juz we wtorek ich nie uswiadczylem? Jeszcze dwa tygodnie temu w niedziele mozna było kupić wydanie z wtorku.

  Zielona środa, 19 lipiec 2017 10:10
  – Panie Ak a co dorota nie moze isc i kupic gazety ze swoich srodkow prywatnych? przeciez pracuje i zarabia.. a dlaczego rozwiesza artykuł? moze dlatego zeby pokazac ludziom ze klamal pan w swojej ulotce…moze wlasnie kilka osob nie zaglosowalo na nia przez pana oszczerstwa … a mnie zastanawia dlaczego wczora p.Krsia latala jak maly samolocik po bockach zeby wykupic wszystkie nowiny?? (informacja pewna) w arhelanie 30 sztuk połkneła jak pelikan na raz.. oczywiscie to co bylo u ernesta i za rzeka tez;p;p skad pan miał na to pieniadze?? i co pan myslal ze ludzie nie przeczytaja tego jesli nie bedzie w sklepie?? w bielsku nowin jeszcze pod dostatkiem komu trzeba sie dowiezie;)
  Dorota powinna pana pozwac wtedy z odszkodowaniem zeby pan kilkadziesiat tys zapłacil na jakas instytuce by sie wkoncu raz na zawsze zamkneli ci co mowia o niej nie prawde..
  a co szkoly w andryankach dorota w sadzie przedstawila podobno pismo ze umowa obecne pani dyrektor potrwa jeszcze 2 lata.. wiec niech pan nie mowi ze sad tego nie wziął pod uwage?
  KTO PANU PLACI ZA TAKIE GADANIE NA DOROTE??? a zona idzie i uczy religii w szkole … szok..

  wromar środa, 19 lipiec 2017 09:15
  – Panie Adamie! Mam pytania?
  ak: „Nigdy na temat Pani Doroty świadomie nie skłamałem. Kredyt Pani Doroty mnie nie interesuje bo nie ja go wziąłem i nie ja poręczyłem”.
  pisze Pan w jednym miejscu, a juz za chwilę ten kredyt Pani Doroty interesuje Pana:
  „Czego się nie robi dla kariery. Ale rozumiem, kredyt jakoś trzeba spłacić”.
  Drugie pytanie w jakim stanie świadomości Pan pisał/ pisze swoje teksty ? Zemsty? Zawiści? Nie wiem? Bo pomylił sie Pan o co najmniej dwa „drobiazgi” (drugi partyjna koleżanka P. Doroty wg Pana PRZYPUSZCZEŃ miała być dyrektorem szkoły w Andryjankach)
  AK: ” Wszystko co pisałem, pisałem w przeświadczeniu, że jest prawdą. W jednej kwestii myliłem się. Reszta to prawda. Za ten jeden drobiazg Pani Dorota pozwała mnie w trybie wyborczym. I za ten jeden drobiazg przeprosiłem ją”.
  Czy przeprosił Pan Panią Dorotę w taki sposób jak roznosił ulotkę z tym kłamstwem? Czyli do każdego domu? Do każdej osoby, żeby dotarły te przerposiny? Czy tylko w tym jak Pan to określa szmatławcu, który kupuje niewiele osób?
  ak: ” Fakty mają się nijak do tego artykułu. Jak już będę miał protokół ze sprawy to go upublicznię”. Czekam z niecierpliwością na upublicznienie!!! Gdzie i kiedy?

  mia środa, 19 lipiec 2017 07:57
  – Mam pytanie. Czy ktoś zna dobrego psychiatre ? Bo widać tu pierwsze oznaki szaleństwa.

  ak środa, 19 lipiec 2017 07:37
  – Mam pytanie. Czy wie ktoś może w jaki sposób Pani Dorota obecnie finansuje swoją kampanię? W sądzie zeznała, że przeznaczyła na swoją kampanię maksymalną kwotę przewidzianą przez prawo. To było we wtorek 11.07.2017r. Obecnie jeździ po wsiach i przykleja na tablicach ogłoszeń u sołtysów szkalujący mnie artykuł z jednej z gazet. W jaki sposób zakupiła gazetę skoro wyczerpała limit na wydatki? Dokumentuję sprawę i powiadomię o tym fakcie właściwe organy.

  ak wtorek, 18 lipiec 2017 22:00
  – wromar – „Panie Adamie, panie ak, po co to Panu! Proszę się nie ośmieszać. przynosi Pan wstyd swoim dzieciom. Ma Pan naprawdę świetne dzieci!
  Kłamstwa, przypuszczenia, oceniania, meblowanie komuś życia- nie sądziłem, że Pan jest do tego zdolny. Powtarzam: Kto sieje wiatr, zbiera burze! Chce Pan burzy w swojej rodzinie? Proszę odpuścić! Nie słyszy Pan tego śmiechu na gminie Boćki? Co tam śmiechu to już potężny rechot….” –
  Porozmawiaj z psychiatrą. Z patologią trzeba walczyć. Jeśli jej nie dostrzegasz jesteś ślepy/a. O jakich kłamstwach piszesz? O tych co Pani Dorota rozpowszechnia? W mojej broszurze nie ma kłamstwa. Kłamstwo to świadome rozpowszechnianie nieprawdy. Wszystko co pisałem, pisałem w przeświadczeniu, że jest prawdą. W jednej kwestii myliłem się. Reszta to prawda. Za ten jeden drobiazg Pani Dorota pozwała mnie w trybie wyborczym. I za ten jeden drobiazg przeprosiłem ją. Teraz mówi, że wszystko co napisałem jest kłamstwem. Czego się nie robi dla kariery. Ale rozumiem, kredyt jakoś trzeba spłacić. Najbardziej mnie bawią te kłamstwa, że mogła żądać ode mnie 1000 tysięcy złotych. Owszem ustawa mówi o stu tysiącach na cele charytatywne, ale pani Dorota nie dostałaby z tego ani złotówki. Poza tym o stu tysiącach to można mówić przy wyborach parlamentarnych, albo prezydenckich a nie przy wyborach na wójta w wiejskiej gminie. Zwłaszcza, że chodzi o jedną informację nie mającą wpływu na wynik wyborczy. Pani Dorota potwierdziła w sądzie, że jest protegowaną Pana Derehajły i że została przez niego cytuję „NAMASZCZONA”. I to było istotą sprawy. To, że myliłem się, że ją finansował Derehajło jest sprawą trzeciorzędną. A ona robi teraz z igły widły. Śmiechu warte.

  katy wtorek, 18 lipiec 2017 21:36
  – A nie przyszło ci do głowy , że to moje imię? Skorzystaj z rady użytkownika o nicku wromar i przestań się osmieszac . Zrób to dla swoich dzieci i żony.

  wromar wtorek, 18 lipiec 2017 21:11
  – Panie Adamie, panie ak, po co to Panu! Proszę się nie ośmieszać. przynosi Pan wstyd swoim dzieciom. Ma Pan naprawdę świetne dzieci!
  Kłamstwa, przypuszczenia, oceniania, meblowanie komuś życia- nie sądziłem, że Pan jest do tego zdolny. Powtarzam: Kto sieje wiatr, zbiera burze! Chce Pan burzy w swojej rodzinie? Proszę odpuścić! Nie słyszy Pan tego śmiechu na gminie Boćki? Co tam śmiechu to już potężny rechot….

  ak wtorek, 18 lipiec 2017 20:33
  – katy – „Czekam z niecierpliwością na ten protokół. A ty się tak nie nadymaj bo pekniesz, trochę więcej luzu.” – Ty luzak, po co się ukrywasz pod nickiem?

  katy wtorek, 18 lipiec 2017 20:16
  – Czekam z niecierpliwością na ten protokół. A ty się tak nie nadymaj bo pekniesz, trochę więcej luzu.

  Bz wtorek, 18 lipiec 2017 19:43
  – Redaktor taki jest. Nie czytales poprzednich artykułów (nie dotyczących wyborow)

  ak wtorek, 18 lipiec 2017 19:03
  – katy – „Szkoda , że twoja żona nie przeczytała twojej ulotki wcześniej, to nie zrobiłbys z siebie durnia , którego cytują gazety.”- Ty robisz z siebie durnia teraz nie potrafiąc zbudować poprawnie zdania. Jakie gazety? Piszesz o tym szmatławcu, w którym mnie obsmarowano. Ciekaw jestem czy redaktor zrobił to sam z siebie czy na czyjeś polecenie. Fakty mają się nijak do tego artykułu. Jak już będę miał protokół ze sprawy to go upublicznię. Niech wszyscy wiedzą jak się sprawy mają.

  katy wtorek, 18 lipiec 2017 18:27
  – Szkoda , że twoja żona nie przeczytała twojej ulotki wcześniej, to nie zrobiłbys z siebie durnia , którego cytują gazety.

  ak poniedziałek, 17 lipiec 2017 16:55
  – katy – „Ja też mam troje dzieci i pracujemy oboje chociaż nie musimy, ale trzeba myśleć o przyszłości dzieci. ” – Kogo to obchodzi???
  „Tobie nie brakuje pieniędzy bo płyną z innego źródła, a ty możesz się byczyc . Twoje ,,rzycie” twoja sprawa. Dlatego nie wracaj się do życia innych .” – Przez 10 lat harowałem jak wół jeżdżąc na TIRach. Byłem gościem we własnym domu. Kabina samochodu domem była moim domem. Trochę pieniędzy zainwestowałem trochę odłożyłem. W czym ty masz problem??? Martw się o siebie i swoje dzieci.
  ” To czy ktoś ma dzieci czy nie to jego sprawa,” – Oczywiście, że tak. Dla porównania. Moja żona w ogóle nie interesuje się polityką. Przed wyborami zapytała mnie jedynie czy będę kandydował. Moją ulotkę przeczytała kiedy zacząłem ją roznosić. O żadnej karierze politycznej nawet nie myśli. Zamiast zajmować się polityką poświęca swój wolny czas dzieciom.
  „to samo dotyczy kredytow. Twoje uwagi są nie na miejscu.”- Jest kampania i Pani Dorota ma prawo mnie również krytykować. Może mnie się czepiać jeśli są podstawy. Nigdy na temat Pani Doroty świadomie nie skłamałem. Kredyt Pani Doroty mnie nie interesuje bo nie ja go wziąłem i nie ja poręczyłem.

  katy poniedziałek, 17 lipiec 2017 15:04
  – Ja też mam troje dzieci i pracujemy oboje chociaż nie musimy, ale trzeba myśleć o przyszłości dzieci. Tobie nie brakuje pieniędzy bo płyną z innego źródła, a ty możesz się byczyc . Twoje ,,rzycie” twoja sprawa. Dlatego nie wracaj się do życia innych . To czy ktoś ma dzieci czy nie to jego sprawa, to samo dotyczy kredytow. Twoje uwagi są nie na miejscu.

  ak poniedziałek, 17 lipiec 2017 14:12
  – katy – „ak ty nic nie robisz. Zajmujesz się tylko dziećmi, wozisz je do szkoły i przedszkola (które powstało dzięki Dorocie). – ” – To czy pracuję czy nie to nie twoja sprawa. Pani Dorota jest pracownikiem gminy i za swoją pracę pobiera wynagrodzenie. Wiec zasługi odnośnie przedszkole nie ma żadnej. Gdyby nie było Pani Doroty projekt napisałby w ramach swoich obowiązków inny pracownik gminy, zatrudniony na tym samym stanowisku. Poza tym gmina ma obowiązek zapewnić przedszkole. Tak czy owak w naszej gminie musiało powstać przedszkole.
  „Dla mnie jest co najmniej dziwne , że dorosły facet mówi, że nie pracuje bo ma rodzinę. Każdy normalny rodzic pracuje właśnie aby utrzymać dzieci. Tylko , czy ty to rozumiesz?” – Owszem rozumiem. Pod warunkiem, że brakuje mu pieniędzy na utrzymanie rodziny. Ja nie narzekam. Czy dobrą sytuacją jest kiedy ojciec pracuje za granicą a dzieci wychowują się bez ojca? Dziwi cię kiedy mąż pracuje a żona zajmuje się domem? Chyba nie. U nas ze względów organizacyjnych jest odwrotnie. Poza tym moje życie, moja sprawa.

  katy poniedziałek, 17 lipiec 2017 13:51
  – ak ty nic nie robisz. Zajmujesz się tylko dziećmi, wozisz je do szkoły i przedszkola (które powstało dzięki Dorocie). Dla mnie jest co najmniej dziwne , że dorosły facet mówi, że nie pracuje bo ma rodzinę. Każdy normalny rodzic pracuje właśnie aby utrzymać dzieci. Tylko , czy ty to rozumiesz? Wątpię. Ty wolisz poświęcać czas na wypisywanie bzdur w Internecie. A nasuwa niech żona .

  ak poniedziałek, 17 lipiec 2017 13:19
  – wromar – „Król sugerował też, iż w ramach tych zobowiązań Kędra po objęciu stanowiska wójta powoła na dyrektora szkoły swą partyjną koleżankę.”-
  Trzymajmy się faktów
  W tej sprawie sąd przyznał mi rację i odrzucił wniosek Pani Doroty.
  Jedyną rzeczą za którą mam przeprosić Panią Dorotę dotyczy finansowania jej kampanii do sejmiku.
  Przeprosiłem Panią Dorotę.
  Do reszty sąd nie miał zastrzeżeń.

  mnn poniedziałek, 17 lipiec 2017 13:09
  – prawdopodobnie są takie obietnice, to dotychczasowi pojdą na ławę spoczynku a propo kto następny będzie pozwany jesli się tak procesuje

  wromar poniedziałek, 17 lipiec 2017 11:55
  – Przepraszam, poprzedni komentarz skopiowany ze Współczesnej.pl poszedł z dodatkowymi reklamami innych tekstów. Ten jest wyczyszczony z reklam:
  Gazeta Współczesna napisała:
  Sąd ukarał kandydata na wójta gminy Boćki za to, że w swych materiałach wyborczych napisał nieprawdę o konkurentce. Już wiadomo kto ją wybuduje Wybory na wójta Bociek nie były dla Adama Króla szczęśliwe. Nie dość, że nie przeszedł do drugiej tury, to jeszcze stanął przed sądem. W trybie wyborczym pozwała go Dorota Kędra-Ptaszyńska, którą atakował w swej 20-stronicowej ulotce wyborczej. Jak uznał sąd, w krytyce posunął się za daleko. Zarzucił bowiem swojej konkurentce, że na jej kampanię do sejmiku województwa w ostatnich wyborach kilkadziesiąt tysięcy zł wyłożył Stanisław Derehajło, ówczesny wójt Bociek. Teraz więc ma ona jakoby wobec niego zobowiązania. Król sugerował też, iż w ramach tych zobowiązań Kędra po objęciu stanowiska wójta powoła na dyrektora szkoły swą partyjną koleżankę.
  Sąd nakazał mu zdementowanie nieprawdziwych informacji w lokalnym tygodniku i pisemne przeprosiny. Zgodnie z prawem Kędra-Ptaszyńska mogła jeszcze zażądać, by Król wpłacił do 100 tys. zł na cel charytatywny. – Zrezygnowałam z tego ze względu na trójkę dzieci pana Króla – mówi kandydatka. Ulotka aż tak jej nie zaszkodziła. Zabrakło jej tylko dziewięciu głosów do wygranej w pierwszej turze. W drugiej, w najbliższą niedzielę spotka się z Markiem Antonim Łukaszewiczem.
  Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bielsk-podlaski/a/krol-musi-przeprosic-za-wyborcza-ulotke,12275864/

  ak poniedziałek, 17 lipiec 2017 09:26
  – Swój – „Zazdrościcie Dorocie???? Zróbcie tyle co ona to będę dyskutował. Pan ak raczej jej do pięt nie sięga, więc niech się pochyli nisko i przyjmie porażkę z pokorą. „-
  A co takiego zrobiła Pani Dorota? Wymień 10 rzeczy. Nie mam czego jej zazdrościć? Do pięt nie dorastam??? Jaką porażkę?

  Swój poniedziałek, 17 lipiec 2017 01:22
  – Zazdrościcie Dorocie????
  Zróbcie tyle co ona to będę dyskutował.
  Pan ak raczej jej do pięt nie sięga, więc niech się pochyli nisko i przyjmie porażkę z pokorą.
  Dajcie jej spokój i niech każdy z nas idzie zagłosować na kogo uważa, dla mnie Dorota jest numerem 1

  Wyborca niedziela, 16 lipiec 2017 23:07
  – Słyszałem że p. Dorota ma budować jeszcze jeden budynek Gminy , ponieważ wszystkim młodym obiecuje pracę w Gminie .

  ak niedziela, 16 lipiec 2017 11:40
  – wromar – „Panie Adamie! Proszę sie nie ośmieszać. Kariera Pana Stanisława i Pani Doroty w rozkwicie, a Pana jeszcze się nie zaczęła. Z Pana doradcami i Pana potencjałem to jakieś 20-30 lat do nich. I jeszcze to nie te metody, nie opluwanie, oskarżanie bezpodstawne, a swój (nie doradców) pomysł na swoją karierę.” – Nikogo nie „opluwam”, nikogo bezpodstawnie nie oskarżam. Co potwierdził sąd przyznając Pani Dorocie rację wyłącznie w jednej kwestii tj. w sprawie rzekomego finansowania kampanii do sejmiku pani Doroty przez Pana Stanisława. Tyle i tylko tyle. Reszta jest prawdziwa.
  Ponadto nie zależy mi na karierze bo nie jestem karierowiczem. W poprzednich wyborach wziąłem udział wyłącznie dlatego, że Pan Derehajło miał nie mieć kontrkandydata. W tych wziąłem udział po to by przekazać mieszkańcom co się w naszej gminie faktycznie dzieje. Skoro Boćkowiak nie pisze o sprawach ważnych dla mieszkańców, to ja napisałem.

  wromar sobota, 15 lipiec 2017 21:33
  – Panie Adamie! Proszę sie nie ośmieszać. Kariera Pana Stanisława i Pani Doroty w rozkwicie, a Pana jeszcze się nie zaczęła. Z Pana doradcami i Pana potencjałem to jakieś 20-30 lat do nich. I jeszcze to nie te metody, nie opluwanie, oskarżanie bezpodstawne, a swój (nie doradców) pomysł na swoją karierę.

  ak sobota, 15 lipiec 2017 21:00
  – luka – „A ty ak naucz się ortografii , bo w twojej książce oprócz ,,rzycia” zdarzyło się ,,być światkiem „. A na miejscu Doroty pozwalabym cię z powództwa cywilnego. Jakbyś musiał zapłacić na cele charytatywne ciekawe co zrobiłby twoja żona, w końcu jesteś na jej i dzieci utrzymaniu.”-
  Ja znalazłem 7 błędów. Kiedy piszę nie zastanawiam się nad ortografią. Czasami litery są poprzestawiane a czasami niektórych liter brakuje. Tak już mam. Wysłałem cały tekst do drukarni od razu po skończeniu pisania, bez sprawdzania, bo obawiałem się, że drukarnia nie zdąży wydrukować. Skończyłem pisać i od razu wysłałem. Wiedziałem, że przyślą projekt do akceptacji. Przysłali. Znalazłem błędy i przekazałem je do poprawienia. Pół godziny później z drukarni dostałem e-mail, że naniesiono poprawki zgodnie z moimi wskazaniami. Przyjąłem za oczywiste, że skoro piszą, że poprawili, to poprawili, wiec bez sprawdzania zaakceptowałem cały projekt. Po wydrukowaniu okazało się, że żadnych poprawek nie dokonano. Tyle w temacie.
  Zapomniałeś/aś dodać, że utrzymuję się również z oszczędności. Pracowałem 10 lat na „TIRach” więc trochę zaoszczędziłem a trochę zainwestowałem na giełdzie. Póki co nie narzekam.
  A co do powództwa cywilnego. Stosuje zasadę wzajemności. Jeśli ktoś sądzi, że się wcześniej nie zabezpieczyłem to jest idiotą. Myślę, że koniec kariery Pani Doroty i Pana Stanisława jest bardzo bliski. Jak bliski, zależy od nich samych.

  wromar sobota, 15 lipiec 2017 19:58
  – Dyskusja tutaj i kampania wyborcza przekroczyła wszystkie możliwe granice przyzwoitości, kultury osobistej, o miłości chrześcijańskiej nie wspominając. Smutne to bardzo!
  Panie Adamie, proszę nie brnąć dalej, w sądzie było o wiele więcej „drobiazgów” i to z tego co słyszałem, Pani Dorota odstąpiła od kary finansowej, ze względu na Pana dzieci i bezrobocie. I z takimi pomówieniami dalej Pan będzie brylował na pierwszej ławce w kościele? Smutne to naprawdę!
  Kolejne oskarżenia Pani Doroty- kompletnie bezpodstawne, najlepiej w internecie, anonimowo (chociaż to może być do czasu) , kolejne wyzywania Pana Marka od gburów, czy mruków, przecież za chwilę któraś z tych osób będzie Wami rządzić. Oceńcie ich wtedy, po działaniach.
  Szkoda słów, smutne to wszystko! Zacytuję tylko: Kto sieje wiatr ten zbiera burze- niedługo plony…..

  luka sobota, 15 lipiec 2017 19:19
  – A ty ak naucz się ortografii , bo w twojej książce oprócz ,,rzycia” zdarzyło się ,,być światkiem „. A na miejscu Doroty pozwalabym cię z powództwa cywilnego. Jakbyś musiał zapłacić na cele charytatywne ciekawe co zrobiłby twoja żona, w końcu jesteś na jej i dzieci utrzymaniu.

  Nick sobota, 15 lipiec 2017 18:25
  – NIE OSZUKUJMY SIE DORROTA TO STASIO W SPODNICY |||||||||||||||||||||||||||||||||||||| A SOS JAK POWIADAJA NA KONKURENTA TO GBOR PRZEZ DUZE GGGGG POWODZENIA W WYBORACH |||||||

  ak ak sobota, 15 lipiec 2017 16:52
  – luka -„Ty nawet nie cierpisz na ocierzalosc umysłowa ,bo do tego trzeba mieć mózg. A faktem jest , że ty chyba go nie posiadasz . Człowiek myślący wie, że nie można opluwac ludzi nie mając dowodów.”- Rzecz w tym, że nikogo nigdy nie opluwałem. Nie mam zwyczaju pluć na kogoś. A jeśli słowo „opluwać” używasz w sensie innym niż dosłowny to zastosuj cudzysłów. Specjalnie dla ciebie powtórzę. Pani Dorota miała zastrzeżenia tylko do dwóch kwestii z czego sąd przyznał rację Pani Dorocie w jednej. Logicznie rozumując na 20 stron tekstu, jedynie informacja o rzekomym finansowaniu kampanii do sejmiku wojewódzkiego Pani Doroty K.P. jest nieprawdziwa. Sądziłem, że Pan Derehajło wsparł kampanię swojej partyjnej koleżanki Pani Doroty do czego miał prawo i co byłoby zgodne z obowiązującym prawem. Za tę jedną informację nieprawdziwą przeproszę Panią Dorotę. Okazuje się, że cała reszta jest prawdziwa. Nie wiem co chciała osiągnąć Pani Dorota pozywając mnie o taki drobiazg.

  luka sobota, 15 lipiec 2017 15:17
  – Ty nawet nie cierpisz na ocierzalosc umysłowa ,bo do tego trzeba mieć mózg. A faktem jest , że ty chyba go nie posiadasz . Człowiek myślący wie , że nie można opluwac ludzi nie mając dowodów.

  ak sobota, 15 lipiec 2017 14:57
  – luka – „A Adaś jak zwykle się tłumaczy. Podobno tłumaczą się tylko winni. Coś w tym jest.”- I znowu ociężałość umysłowa nie pozwala ci na dostrzeżenie subtelnej różnicy pomiędzy „TŁUMACZENIEM KOMUŚ CZEGOŚ” a „TŁUMACZENIEM SIĘ”. Przedstawiam fakty. Nikomu z niczego się nie tłumaczę bo nie muszę.

  luka sobota, 15 lipiec 2017 12:44
  – A Adaś jak zwykle się tłumaczy. Podobno tłumaczą się tylko winni. Coś w tym jest.

  Były sobota, 15 lipiec 2017 10:14
  – Mam apel do młodych ludzi z Naszej Gminy aby przy głosowaniu nie kierowali się takim kryterium, że Dorota jest wesoła, śmieszna i imprezowa i będzie robić imprezy. Spójrzcie na to w ten sposób że od prawie 20 lat rządzą Ci sami ludzie i co zostało zrobione dla młodych ludzi? Powstały tylko ogromne podziały w społeczeństwie. Jest pewna grupa ludzi kręcących sie przy władzy którym żyje sie dobrze a nawet bardzo dobrze. A Wy musicie radzić sobie sami i wyjeżdżać za pracą. Czas by rządzacy się zmienili chociażby dlatego by zobaczyć jak to jest inaczej i później móc porównać. Kierujcie się logiką i myślcie o przyszłości. Macie oczy i chyba widzicie co się dzieje przez tyle lat. Nie bójcie się zmian.

  ak sobota, 15 lipiec 2017 09:13
  – luka – „Ak ,mieszkancu gminy czy jak tam jeszcze się podpisujesz wrzuć na luz i przestan chrzanic . Jeszcze się rozchorujesz i nie będzie komu wozić dzieci do szkoły.”-
  Trzeci raz powtórzę, używam jednego nicka „ak”. Być może ociężałość umysłowa nie pozwala ci czytać ze zrozumieniem, więc specjalnie dla ciebie po raz trzeci powtórzę wielkimi literami: UŻYWAM WYŁĄCZNIE NICKA „ak”. Nie wierzysz? Sprawdź u właściciela portalu.

  ak sobota, 15 lipiec 2017 09:03
  – ccv – „Ale dla mnie i dla wielu boćkowska śmietanka towarzyska to właśnie Waldemar, Kazimierz no do tego Adam Król jak już tak nazwiskami się posługujemy. Uważam że twoje paranoidalne wizje i urojenia które tu od kilkunastu dni lansujesz są wynikiem przewlekłego stresu psychicznego. Z tego co słyszałem to jeszcze ci tego stresu dołożą.A co do rozumienia? Zgrywasz się na intelektualistę? „Są tacy to nie żart……..?”-
  Śmietanka towarzyska a establishment to zupełnie co innego. Za kolejną diagnozę odnośnie mego stanu psychicznego serdecznie dziękuję. Stresu nie ma, choć przyznaję, że przed wejściem na salę rozpraw byłem trochę zdenerwowany. Po wyjściu pełen luz. Trochę faktów. Gazetka to 20 stron tekstu. Pani Dorota z tych dwudziestu stron teksu miała zastrzeżenia tylko do dwóch zdań. Czyli logicznie rozumując do reszty tekstu chyba nie ma zastrzeżeń. Miała zastrzeżenia do zdania w którym napisałem, iż może ona wykorzystywać stanowisko wójta do partyjnych interesów i celów prywatnych, i zatrudniać swoich partyjnych kolegów. Sąd uznał, że nie muszę jej za to przepraszać. Drugi zarzut. Pani Dorota wnioskowała o przeprosiny za to, że napisałem, iż jej kampanię do sejmiku Województwa Podlaskiego finansował Pan Stanisław Derehajło. Sąd przyznał rację Pani Dorocie. Nie posiadam dowodów na to, że jej kampanię do sejmiku finansował Pan Stanisław. W związku z tym mam przeprosić Panią Dorotę. Oczywiście przeproszę Panią Dorotę za to stwierdzenie. Ponadto nie jestem intelektualistą.

  Bil sobota, 15 lipiec 2017 08:00
  – Od ul Dubienskiej to sie odczepcie chyba wiadomo gdzie jest ul gnojna.

  sprawiedliwość piątek, 14 lipiec 2017 23:40
  – Mieszańcu Gminy!! A wygrywajcie. Powodzenia.Prawda was wyzwoli juź za 10 dni.

  luka piątek, 14 lipiec 2017 23:00
  – Ak ,mieszkancu gminy czy jak tam jeszcze się podpisujesz wrzuć na luz i przestan chrzanic . Jeszcze się rozchorujesz i nie będzie komu wozić dzieci do szkoły.

  Mieszkaniec Gminy piątek, 14 lipiec 2017 22:46
  – Do sprawiedliwość – twój członek z zarządu partii jest nie decydującym i dlatego pokazuje jaki to on guru w waszych oczach . Widzieliście ostatnią ulotkę p. Marka . Zobaczcie kto tam podpisany i kto popiera . Te wasze guru narobiło bałaganu w naszej Gminie , a wy nie macie nic do gadania i wykonujecie posłusznie jego zachcianki . Już widzę jak na tym wyszliście . Jeszcze odnośnie dziadka z wermachtu – pewien wasz zwolennik miał dziadka w wermachcie i został szefem w Brukseli . To się nie zdziwcie jak przypisujecie dla p. Marka to samo i zostanie WÓJTEM . Nie martwcie się o p. Marka , tylko o p. Dorotkę i jej środowisko .

  ccv piątek, 14 lipiec 2017 22:24
  – Ależ nie, Ulica Gnojna to właśnie ta na Zarzeczu, tak nazwana ze względu na pryzmę gnoju na samym jej brzegu przez mieszkańca właśnie tej ulicy.

  prosty piątek, 14 lipiec 2017 21:15
  – CCV co jest dla ciebie śmietanką to już twoja sprawa, ale tam gdzie jest gnojna ulica to wszyscy wiedzą wiec dlaczego piszesz, udając lub też nie durni, że to ulica Waldemara i Kaźmierza?? To ulica nazwiska byłego wójta i jego popleczników, a przy okazji rodziny pana AK, w końcu też mućki na tej ulicy ma. Panuj nad sobą!

  ccv piątek, 14 lipiec 2017 21:06
  – Ale dla mnie i dla wielu boćkowska śmietanka towarzyska to właśnie Waldemar, Kazimierz no do tego Adam Król jak już tak nazwiskami się posługujemy. Uważam że twoje paranoidalne wizje i urojenia które tu od kilkunastu dni lansujesz są wynikiem przewlekłego stresu psychicznego. Z tego co słyszałem to jeszcze ci tego stresu dołożą.A co do rozumienia? Zgrywasz się na intelektualistę? ” Są tacy to nie żart……..?

  prosty piątek, 14 lipiec 2017 20:51
  – AK ma teraz racje, proszę, o podanie nazwiska, radnego/radnej z ulicy gnojnej i się wyjaśni kto tam ma przewagę i dlaczego po mućkach akurat tam sprzątać nie muszą.

  ak piątek, 14 lipiec 2017 20:44
  – ccv-„AAA. Gnojna? To na niej mieszka establishment p. Waldemar i Kazimierz?”- „establishment” ? Nie używaj słów, których znaczenia nie znasza. W Boćkach establishment to Pan Derehajło, Pni Dorota K.P. i spółka.

  ccv piątek, 14 lipiec 2017 20:20
  – AAA. Gnojna? To na niej mieszka establishment p. Waldemar i Kazimierz?

  dubieńczczak piątek, 14 lipiec 2017 19:17
  – Dubieńska to gnojna zaczynająca się od tych „wielkich” rolników, pieniędzy to oni zawsze chcą a za swoimi „mućkami” sprzątać ulicy nie potrafią. Dobrze będzie jeżeli nowy wójt zrobi z tym „samopasem” porządek!

  mnn piątek, 14 lipiec 2017 15:26
  – do sprawiedliwosc a ta gnojna to gdzie bo nie bardzo czaje

  sprawiedliwość piątek, 14 lipiec 2017 12:55
  – Mieszkańcu Gminy za życzenia dziękujemy. Nie wiem czy tak myślisz jak piszesz czy tylko durnia kleisz.Mitu o panu Marku wielkim pisiorze niestety nie da się obronić. To zwykły były członek PiS. Były bo nie płacił składek i go wywalili, tak mi mówił gościu z zarządu partii.Nic dla tej partii nie zrobił a że jest jak wy to nazywanie przy.upasem niejakiego Krzysia byłego wójta sąsiedniej gminy to jakoś gdzieś na obrzeżach partii wegetuje.A w wielkiego ważnego pisiora Marka to chyba wierzy tylko ul. Gnojna i kol. An-ki? Jeździcie po pani Dorocie i jej rodzinie. Pytanko? Pan Marek ma jakąś rodzinę? Pojeździmy? Chcecie to trzy pokolenia wstecz prześwietlimy. I dziadka z wermachtu /u Bieruta na stołku ?/ znajdziemy.Zaraz admin to usunie bo przecież młody bankier pracujący w markiecie u Kazia ma dostęp a i Rybcio to przecież sąsiad.

  noni piątek, 14 lipiec 2017 12:29
  – jeżeli niektotzy spieraja sie co do opłacenia krus zamiast zus to jeszcze zapomnieli chyba o tym ze powinien byc odprowadzony podatek od zarobku nie wazne jaka umowa by to była i krusem nie da sie zasłonic

  ZIELONA piątek, 14 lipiec 2017 12:13
  – Mieszkancu gminy…co bylo nieuczciwe? Tp ze broni swojej reputacji? A moze powinna spuścić glowe i udawac ze nic sie nie stalo? Bardzo dobrze ze nie pozwolila mowic o sobie tych oszczerstw.. Czy ona w swojej ulotce obrazala kogos z kandydatow..nie!!! Wiec oczekiwala tego samego wobec jej osoby.. Mam nadzieję ze po wyborach wszyscy sie tu podpisza imieniem i nazwiskiem?

  Mieszkaniec Gminy piątek, 14 lipiec 2017 11:27
  – Ludzie teraz mówicie o opamiętania . A kto to wszystko zaczął ? Byliście pewni że nikt was nie ruszy . Poczekajmy jeszcze a odechce wam takiego rządzenia . Teraz rządzi partia pod przewodnictwem p. Kaczyńskiego , a nie POpaprańcy . Towarzystwo p. Doroty nigdy nie postępowało z programem PiS- u ! Szkoda tylko że ta naiwna dała się omamić i teraz zbiera pręgi . Nie trzeba było iść do sądu , bo to było nie uczciwe . Pozdrawiam zwolenników p.Doroty i życzę wesołego weekendu .

  Zszokowana piątek, 14 lipiec 2017 10:39
  – Boże jak sie to wszystko czyta to „włosy na głowie stają dęba”!!!!
  Ludzie opamietajcie się. Przecież po wyborach bedziecie się spotykać na ulicy, w sklepie, w kościele czy cerkwi…. Jak sobie w oczy spojrzycie po tym wszystkim? Wyciągacie takie brudy, że niekiedy wstyd to czytać i się przyznać, że mieszkam w Bockach. Przeciez wy byscie się w łyżce wody nawzajem utopili. I to są chrześcijanie? Tak sie zachowują porządni ludzie? Zastanówcie się naprawdę czy te wybory są tego warte. I chociaż nie glosowalam na Panią Dorotę to jednak teraz jej współczuję. Zagladacie do jej łóżka, interesuje Cię się stanem konta i kredytem a w końcu filtrujecie jej męża… Aż strach by było być jej sąsiadem. NAPRAWDĘ ŻENADA
  Jeżeli chodzi o najazd na Pana Adama też przesadzacie chociaz akurat on sam sprowokował tę sytuację. Tutaj współczuję jego rodzinie bo dostaje rykoszetem.
  Reasumując LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ i pamiętajcie że po wyborach też wstanie dzień: )

  ZIELONA piątek, 14 lipiec 2017 10:29
  – Mieszkaniec gminy…a co ty nazywasz bezprawiem? To ze Dorota ma kredyt? Hehehe
  A co maja ludzie w bocjach pracujacy na czarno rzucić prace bo ktos nie chce dac im umowy? A jesli ja dostana to beda o polowe mniej zarabiac bo z ich placy potraca mi zus.. Ty pracujesz odprowadzasz zus..to sie ciesz ze masz taka mozliwosc. Bo inni nie maja.. Nie mowie o mezu doroty ale o wszystkich w bockach..

  ZIELINA piątek, 14 lipiec 2017 10:24
  – Mieszkaniec Gminy…czy Ty sadzisz ze jesli kredyt dostala kilka lat temu to co jakos nie zgodnie z prawm czy z bankiem…co Ty czlowieku gadasz chu
  Yba nie bralrs nigdy kredytu hipotecznego i noe wiesz ile trzeba zzaswiadczen ile dokumentow ile chodzenia. I ile jest sprawdzania wnioskdawcy… A co do krusu to ja to wszystko wiem bo sama go place wiec mi nie tlumacz…i Dorota czemu nie nadaje sie na wojta co ona nie placi skladek zus czy jak? Co Wy sie interesujecie Dorota jej domem? Mezem? Chwalcie swojego kandydata a nie sracie na nia… Nie ma nic dobrego do powiedzrnia o P.M i lepiej ja tez z blotrm moeszac… Albo taka taktyka wyborcz ze ludzie poczytaja i nie oddadza glosu na Dorote…

  Waśka piątek, 14 lipiec 2017 09:32
  – Pani Dorota zyskała nowych wyborców!!! Na jej spotkaniu z mieszkańcami Krasnowsi zjawili się p. Ania, Adam, Waldemar i jeszcze jakichś dwóch. Po co? Chyba oni sami nie wiedzą po co. Bo do powiedzenia nie mieli na prawdę nic konkretnego. A wiecie jak pan kandydat prosił o udostępnienie jednej ze świetlic wiejskich? ” Daj klucz od świetlicy”. Ci ludzie chcą rządzić gminą?

  ak piątek, 14 lipiec 2017 08:26
  – mały – „Przecież ten gamoń bezrobotny dyspozycyjny w deprecjonowaniu tego wszystkiego co było w ostatnich 20 latach dobre dla Bociek podpisuje się kilkoma nickami. Właśnie!!! Do roboty gamoniu.”- Rozumiem, że to do mnie. Podpisz się imieniem i nazwiskiem to porozmawiamy. Ponadto podpisuję się wyłącznie nickiem „ak”, jeśli nie wierzysz to sprawdź u właściciela portalu. W przeciwieństwie do ciebie mam odwagę by pisać wszystko podpisując się swoim „nazwiskiem”.

  Filo piątek, 14 lipiec 2017 08:21
  – Ludzie A co kogo obchodzą czyjeś kredyty kto w tych czasach nie ma kredytów .

  Mieszkaniec Gminy piątek, 14 lipiec 2017 00:06
  – Zielona nie znasz prawa , tylko komentujesz pod swoje prawo . KRUS opłaca się jeśli posiadasz lub dzierżawisz 1 ha. przeliczeniowe . Jeśli się pracuje u kogoś , to musi być odprowadzany ZUS , a KRUS zostaje zawieszony . Jeśli opłacało się 3 lata KRUS i zakłada się działalność gospodarczą , to wówczas opłaca się podwójny KRUS . Nie ma takiego przyzwolenia na robotę na czarno – a co dopiero człowiek ubiegający się o urząd Wójta . Z kredytem też będzie sprawdzone ! Dość tego bezprawia w naszej Gminie

  mały czwartek, 13 lipiec 2017 21:28
  – Przecież ten gamoń bezrobotny dyspozycyjny w deprecjonowaniu tego wszystkiego co było w ostatnich 20 latach dobre dla Bociek podpisuje się kilkoma nickami. Właśnie!!! Do roboty gamoniu.

  ZIELONA czwartek, 13 lipiec 2017 20:26
  – Z tego co wiem maz doroty oplaca krus. Wiec noe ma obowiazku placenia dwuch skladek coo? Ale wy zawsze wiecie lepiej. A kredyt zeby dostac to takie wielkie dochody trzeba przedstawiac?? Od stycznia 2016 sa zaostrzone przepisy kredytowania a wtedy jak kredyt brala pani dorota bylo latwiej wiem bo sama bralam kredyt w tym okresie gdzie moja rodzina jest trzyosobowa a pracowal wtedy tylko maz…i nie mielismy lewych zaswiadczen i sie udalo..wiec MIESZKANCU GMINYGMINY nie oczerniaj kogos jesli niemasz pewnych informacji…

  wyborca czwartek, 13 lipiec 2017 20:10
  – MS gamoniu a dlaczego Ty nie pracujesz gamoniu, i wszystko słyszysz na rynku, donosicielu?

  ms czwartek, 13 lipiec 2017 19:14
  – Tak jak ty, na rynku. Do roboty się weź gamoniu.

  ig czwartek, 13 lipiec 2017 18:17
  – hehe MS AK dobrze cię załatwił hehe

  ak czwartek, 13 lipiec 2017 17:43
  – ms- „A słyszałeś mieszkańcu gminy wyrok w sądzie w trybie wyborczym?”- A ty słyszałeś/aś ?

  ms czwartek, 13 lipiec 2017 15:43
  – A słyszałeś mieszkańcu gminy wyrok w sądzie w trybie wyborczym? Dyskusja nie bardzo ma sens, no ale o pracy na czarno. Rolnik np. pan Krzysztof P może pomagać w pracach rolnikowi np. Takie mamy w Polsce prawo.Nie wiem czy sprzedaż wykonanych na czarno stanowisk równoważy wagę przestępstwa o którym mowa czy ją przerasta.Zastanów się nad sobą, bo nawet jak pan M wygra wybory to z tego na pewno nic ci się nie uroni.

  ccv czwartek, 13 lipiec 2017 14:16
  – A ja se przypomniałem, możesz p. Dorotę pocałować wiesz gdzie? Pod jakimi kamieniami takie padalce żyją. To ci elektorat pana Marka.

  Mieszkaniec Gminy czwartek, 13 lipiec 2017 12:52
  – A jeszcze zapomniałem . Czy aby p. Dorota przedstawiła wiarygodne zaświadczenia o zarobkach w celu uzyskania tak wysokiego kredytu ???

 3. Mieszkaniec Gminy czwartek, 13 lipiec 2017 12:50
  – Wczoraj na rynku słyszałem że p. Dorota pod przysięgą w sądzie zeznała że jej mąż pracuje – bądź pracował na CZARNO i otrzymywał wynagrodzenie 2 tys zł. Czy człowiek który współuczestniczy w takim procederze może piastować funkcję Wójta ? Przecież ten podatek i ZUS który powinien być odprowadzony zostawał we wspólnym majątku . Czyja taka szkoła ? Tym powinny zająć się odpowiednie organy – tak jak oskarżeniem p. Doroty przez p. Adama . TU SĄ JAWNE DOWODY !!!

  ak czwartek, 13 lipiec 2017 10:05
  – eee – „A dajcie mu spokój. Rolą ak wszechwiedzącego była przygarnięcie do siebie wszystkich sfrustrowanych, zawistnych itp. Z zadania wywiązał się znakomicie czego dowodem jest druga tura.Nie wiem jakie zadanie otrzymał na teraz. Jątrzyć, jątrzyć i jeszcze raz jątrzyć? Teraz na siłę chce być na topie, chociaż w zasadzie nie ma nic do powiedzenia.”
  Nie wykonuję żadnej roli ani zadań. Uznałem, że mieszkańcy powinni wiedzieć co dzieje się w naszej gminie. Nie interesuje mnie sława ani kariera. Chciałbym spokojnie żyć z rodziną w Boćkach i tu pracować. Tyle i tylko tyle.

  ak czwartek, 13 lipiec 2017 09:55
  – Katy – „Większość kierowców tirów ma rodziny , mój kuzyn ma dwoje małych dzieci i jeździ w tygodniowe trasy. Więc nie mów że to praca tylko dla kawalerów. Kto chce pracować nie wyszukuje sobie przeszkód i nie zasłania się żona i dziecmi.”
  Ich wybór. Czyli wybór pomiędzy rodziną a pieniędzmi. Przez dziesięć lat byłem kierowcą i rozmawiałem ze starymi driverami, większość z nich była po rozwodach.

  eee czwartek, 13 lipiec 2017 08:31
  – A dajcie mu spokój. Rolą ak wszechwiedzącego była przygarnięcie do siebie wszystkich sfrustrowanych, zawistnych itp. Z zadania wywiązał się znakomicie czego dowodem jest druga tura.Nie wiem jakie zadanie otrzymał na teraz. Jątrzyć, jątrzyć i jeszcze raz jątrzyć? Teraz na siłę chce być na topie, chociaż w zasadzie nie ma nic do powiedzenia.

  Katy czwartek, 13 lipiec 2017 08:19
  – Większość kierowców tirów ma rodziny , mój kuzyn ma dwoje małych dzieci i jeździ w tygodniowe trasy. Więc nie mów że to praca tylko dla kawalerów. Kto chce pracować nie wyszukuje sobie przeszkód i nie zasłania się żona i dziecmi.

  ak czwartek, 13 lipiec 2017 07:26
  – wi – Panie AK dlaczego ma pan wilczy bilet na jazdę TIR-ami?- Nie mam żadnego wilczego biletu. Zimą 2019/2010 roku byłem 2 tygodnie w trasie w Anglii. Żona opiekowała się rocznym synem i była w zaawansowanej ciąży. Był mróz i napadało dużo śniegu, że nie dało się wyjechać samochodem z podwórka. Żona musiała zostawić płaczącego syna w domu i w zaawansowanej ciąży łopatą odśnieżyć ponad 20 metrów drogi, żeby móc pojechać po zakupy. Jak wróciłem z trasy i mi o tym powiedziała, zrezygnowałem z pracy. Praca kierowcy TIRa to praca dla kawalera, który nie ma obowiązków wobec rodziny.

  wi środa, 12 lipiec 2017 21:27
  – Panie AK dlaczego ma pan wilczy bilet na jazdę TIR-ami?

  ak środa, 12 lipiec 2017 20:40
  – Katy środa – „Ak zastanawiaj się lepiej nad sobą a innych zostaw w spokoju. Każdy sam kieruje swoim życiem i nikt nie powinien się wtrącać. Czasami nie mamy wpływu na to jak nam się ułoży to życie więc takie uwagi mogą za boleć. Nie wiemy jak jest więc lepiej czasem ugryz się w jezyk.”
  ???

  ak środa, 12 lipiec 2017 20:38
  – Zielona -„Panie A.K a to wszystko rozumiem.. ale sadze tez ze mniejsi rolnicy padaja nie przez gmine ale tez przez cały kraj..maly rolnik moze inwestowac nawet pieniadze z Unii ale nie wszyscy tego chca albo nie maja komu tego potem zostawic…moze nie wszyscy tez chca zostac i pracowac za najnizsza krajowa.. nie latwo tez ściągnąć inwestora do takiej malej miejscowosci moze latwiej bylo by gdyby Boćki leżały nad morzem czy w górach był by wiekszy potncjał..takich wsi w Polsce jak nasze Boćki jest mnóstwo … ktoś kto chce mieszkac w rodzinnych Boćkach moze pracowac w Bilsku i dojechac bez problemu.. nie da sie zrobic wszystkiego mimo szczerych checi.”- Nie napisałem, że rolnicy „padają” przez gminę. Ekonomia wymusza powiększanie gospodarstw. Za komuny wystarczyło 6 krów i 10 hektarów. Dziś ciężko z tego utrzymać rodzinę. Temat jest obszerny, nie chcę się rozpisywać. Piszesz, że nie łatwo ściągnąć inwestora. Masz może jakieś doświadczenia w tej kwestii, czy tylko tak się utarło i powtarzasz po innych? Oczywiście ktoś kto mieszka w Boćkach może dojechać do pracy do Bielska. A ktoś kto mieszka w Bielsku może dojechać do pracy do Bociek. Po co rocznie wydawać 4 tysiące na paliwo i dobijać samochód?

  Katy środa, 12 lipiec 2017 12:26
  – Ak zastanawiaj się lepiej nad sobą a innych zostaw w spokoju. Każdy sam kieruje swoim życiem i nikt nie powinien się wtrącać. Czasami nie mamy wpływu na to jak nam się ułoży to życie więc takie uwagi mogą za boleć. Nie wiemy jak jest więc lepiej czasem ugryz się w jezyk.

  ZIELONA środa, 12 lipiec 2017 12:24
  – Panie A.K a to wszystko rozumiem.. ale sadze tez ze mniejsi rolnicy padaja nie przez gmine ale tez przez cały kraj..maly rolnik moze inwestowac nawet pieniadze z Unii ale nie wszyscy tego chca albo nie maja komu tego potem zostawic…moze nie wszyscy tez chca zostac i pracowac za najnizsza krajowa.. nie latwo tez ściągnąć inwestora do takiej malej miejscowosci moze latwiej bylo by gdyby Boćki leżały nad morzem czy w górach był by wiekszy potncjał..takich wsi w Polsce jak nasze Boćki jest mnóstwo … ktoś kto chce mieszkac w rodzinnych Boćkach moze pracowac w Bilsku i dojechac bez problemu.. nie da sie zrobic wszystkiego mimo szczerych checi.

  ak środa, 12 lipiec 2017 11:19
  – ZIELONA – „Panie Adamie o jakich PAn mowi inwestorach? co by mozna bylo zrobic? i kogo zatrdnic? tak PAnu zalezy zeby dawac prace to czemu zawieszona została Pana działalnosc? dobrze i jednej osobie dac lgalna prace i dac przyklad innych..PAn mowi o 50 mijscach pracy? W jakiej branży? dziwi sie pan ze tylko na rolnictwie opiera sie gmina Boćki? a po co zminiać cos co jest od dziada pradzaiada? na czym ma opierac sie wieś? a po za tym zeby wszyscy rolnicy zaczeli by prace pana inwstorów co by do gara pana zona włożyła?? gdyby wszyscy rolnicy zmienili zainteresowani? ale import by rozkwitał;p… NIECH PAN JUZ DA SPOKÓJ DLA TEGO STASKA I DOROTY.. za co mozna kogos tak nienawidzić ? zazdrość przemawia przez PAna… „-
  Jak widzę nic nie rozumiesz. Branża nie jest istotna. Praca ma być godna za godziwe zarobki. struktura rolnictwa zmienia się radykalnie. Postęp techniczny sprawił, ze ziemie którą kiedyś uprawiało 10-20 rolników, dzisiaj uprawia jeden. A to oznacza, że dzieci rolników muszą szukać zatrudnienia w sektorze poza rolniczym. W boćkach nie ma pracy wiec wyjeżdżają. Przez ostanie 19 lat liczba mieszkańców zmniejszyła się o ponad 1000 osób. Jeśli nie będzie pracy w naszej gminie to za 40 lat w całej gminie będzie mieszkać 800-1000 osób i Boćki stanął się zapadłą dziurą zabitą dechami. Urząd Gminy stanie się zbędny. Proces wyludniania przebiega powoli i niewiele osób go dostrzega. Jednak jest to problem i każdy może sobie policzyć puste domy w swojej miejscowości czy na swojej ulicy. 19 lat rządów Pana Derehajły to zmarnowany czas jeśli chodzi o rozwój gminy. gmina nie rozwija się a podupada. Jeśli ktoś chce by nasza gmina wyludniła się i chce przejąć ziemię po likwidowanych małych gospodarstwach, żeby stać się gospodarzem z tysiącem hektarów to go rozumiem. Ja natomiast wolałbym by Boćki za 40 lat stały się gminą, w której będzie praca a liczba mieszkańców wzrośnie do 10 tysięcy. Wysokie podatki od przedsiębiorstw zasilą dziurawą kasę naszej gminy i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

  ak środa, 12 lipiec 2017 11:02
  – Maria – „Kazdy z kandydatów miał ulotki. Troje z nich zawarło w nich konkrety-jakie mają plany na naszą gminę. Żadne z nich nie odniosło się w niej do kontrkandydatów,ani do byłego wlodarza.
  Tylko pan Król całą swoją ulotkę zbudował na zarzutach wobec byłego wojta i p. Doroty. Taka negatywna kampania. „Ja nie lubię b.wójta i p.Doroty wiec przekonam was,żebyście też nie lubili”. Brak w niej bylo konkretów,a szkoda.
  Tylko inwestorzy i iwestorzy. Śmiem twierdzic,że na dzień dobry nie daliby wiecej niz podstawowa płaca,więc sie rodzi pytanie czy ci nasi bezrobotni tacy chętni do pracy by byli. Z doświadczenia z pracy w PUP wiem,że ludzie wolą nic nie robić i ciągnąć zasiłki. A jeszcze rozdawane 500zł to już w ogóle rozleniwiło naród.
  Uważam,że gdyby pan Adam nie sięgnął po takie brudne zagrywki i stworzył podobną ulotkę,co pozostali kandydaci,miałby lepsze wyniki”-
  Mario napisałem tę gazetkę by uświadomić mieszkańców a nie po to by wygrać w wyborach. Oczywiste jest, ze twardy elektorat Pana Derehajły będzie głosował na Panią Dorotę. PIS z tego co pamiętam zebrał w wyborach parlamentarynch w naszej gminie około 800-900 głosów. PIS ma twardy elektorat a Pan Marek jest z PISu więc przewidywałem, że 80% tych głosów otrzyma Pan Marek. Reszta elektoratu PISu to mogą być moi znajomi i bliżej im do mnie niż do Pana Marka. Więc o ty, ze nie przejdę do drugiej tury wiedziałem zanim zacząłem pisać gazetkę. Trzeba było to zrobić by uświadomić mieszkańców co dzieje się w Boćkach. Ktoś musiał to zrobić.

  ak środa, 12 lipiec 2017 10:52
  – Sprawiedliwość – „Lektura nawet pobieżna jego „dokumentu” wskazuje na znaczne odchylenie jego umysłu od norm.”- Dziękuję za diagnozę doktorze. A co do rozprawy i treści gazetki. W mim przeświadczeniu napisałem wyłącznie prawdę. Nie miałem na celu wprowadzać czytelnika w błąd. Jeżeli zajdzie potrzeba przeproszenia Pani Doroty to zrobię to jeśli taki będzie wyrok sądu. Jeśli jest to dozwolone, upublicznię całość akt sprawy.

  ak środa, 12 lipiec 2017 10:46
  – Miśka- zauważ, że słowo „życie” użyłem w gazetce trzykrotnie. Ty zauważyłaś jedn błąd i mnie krytykujesz. Pochwal mnie zatem za to, że dwukrotnie w tym samym wyrazie nie popełniłem błędu he he

  ak środa, 12 lipiec 2017 10:40
  – Katy – AK a ty Chcesz? Może najpierw rozwiąż swoje problemy z pracą, a później bierz się za gminę. I nie zaglądają nikomu do sypialni , bo to nie twoja sprawa czy ktoś ma dzieci czy nie. Trochę kultury czlowieku! – Nikomu do sypialni nie zaglądam. Zastanawia mnie jednak dlaczego młoda dziewczyna zamiast rodziny i macierzyństwa wybiera karierę polityczną i za wszelka cenę chce rządzić w Boćkach. Ja napisałem dlaczego kandydowałem.

  voco środa, 12 lipiec 2017 09:56
  – Aż się zaczynam bać!! Na targu zostałem dziś nazwany serdecznym przyjacielem przez panią K. Nie wiem dlaczego ale od razu przypomniał mi się I Krasicki ” Głosy trąb, psów szczekanie, trzask wielki po lesie…” i finał „wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły „. To chyba by była obłudna przyjaźń? Ale z drugiej strony, każdy gest trzeba doceniać bo inaczej byłbym „jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący” jak powiadał apostoł.Tak więc za dowody sympatii dziękuję, choć nie rozumiem intencji .

  zainteresowana środa, 12 lipiec 2017 00:42
  – AK – .. Niecałe dwa tygodnie przed wyborami do stałego rejestru wyborców były dopisane na wniosek 124 osoby (informacja od Pani Katarzyny). Słyszałem, że jakieś osoby dopisały się jeszcze później. I tu należy pochwalić Panią Katarzynę, że sprawdzała czy te osoby faktycznie zamieszkują na teranie naszej gminy… jesli Pani kasia udziela takich informalcji niech zrobi to samo o panu Marku… i Ona nie moze nikogo sprawdzic czy faktycznie mieszka dana osoba pod wskazanym adresem chyba ze w policji dorabia i „Sprzedaje”. Słyszałam że P. Kasia chetnie dopisywala wyborców popierających P. Marka a dla INNYCH osob mowila ze nie da sie tak.. W jednej wsi w jednym dom od P.M przybylo 8 osob .da się? wszystko się da… ja tez nie mieszkam na stałe w boćkach . ale jestem tam zameldowana płacę podatki itp, moj maz zameldowany jest razem ze mna i to od dawna a nie jest „nasz bockowiak” i co ? przestępstwo ?
  A jak sprawa Pana a.k?

  ZIELONA środa, 12 lipiec 2017 00:31
  – Panie Adamie o jakich PAn mowi inwestorach? co by mozna bylo zrobic? i kogo zatrdnic? tak PAnu zalezy zeby dawac prace to czemu zawieszona została Pana działalnosc? dobrze i jednej osobie dac lgalna prace i dac przyklad innych..PAn mowi o 50 mijscach pracy? W jakiej branży? dziwi sie pan ze tylko na rolnictwie opiera sie gmina Boćki? a po co zminiać cos co jest od dziada pradzaiada? na czym ma opierac sie wieś? a po za tym zeby wszyscy rolnicy zaczeli by prace pana inwstorów co by do gara pana zona włożyła?? gdyby wszyscy rolnicy zmienili zainteresowani? ale import by rozkwitał;p… NIECH PAN JUZ DA SPOKÓJ DLA TEGO STASKA I DOROTY.. za co mozna kogos tak nienawidzić ? zazdrość przemawia przez PAna…
  Ludzie głosujcie na Dorotę na młodą osobę która się w końcu zajmie potrzebami ludzi młodych..z nią zawsze można znaleźć kompromisy..

  Maria wtorek, 11 lipiec 2017 20:15
  – Kazdy z kandydatów miał ulotki. Troje z nich zawarło w nich konkrety-jakie mają plany na naszą gminę. Żadne z nich nie odniosło się w niej do kontrkandydatów,ani do byłego wlodarza.
  Tylko pan Król całą swoją ulotkę zbudował na zarzutach wobec byłego wojta i p. Doroty. Taka negatywna kampania. „Ja nie lubię b.wójta i p.Doroty wiec przekonam was,żebyście też nie lubili”. Brak w niej bylo konkretów,a szkoda.
  Tylko inwestorzy i iwestorzy. Śmiem twierdzic,że na dzień dobry nie daliby wiecej niz podstawowa płaca,więc sie rodzi pytanie czy ci nasi bezrobotni tacy chętni do pracy by byli. Z doświadczenia z pracy w PUP wiem,że ludzie wolą nic nie robić i ciągnąć zasiłki. A jeszcze rozdawane 500zł to już w ogóle rozleniwiło naród.
  Uważam,że gdyby pan Adam nie sięgnął po takie brudne zagrywki i stworzył podobną ulotkę,co pozostali kandydaci,miałby lepsze wyniki

  Miśka wtorek, 11 lipiec 2017 19:55
  – Pani Dorota przynajmniej nie oczernila nikogo w ulotce swojej tak jak Pan Adam Król i napisał życie przez rz , Pani Dorota jest bardzo dobrym kandydatem na wójta ma skończone studia i Ma doświadczenie w tym co robi bardzo było by dobrze Jak by została wójtem.

  Sprawiedliwość wtorek, 11 lipiec 2017 18:09
  – Pan senator z PiSu? Z tego co wiem, a wiem to jest gotów czynnie włączyć się w kampanię wyborczą pani Doroty. Podobnie rzecz traktuje kilku wybrańców narodu na różnych szczeblach z PSLu. Co do ak? Lektura nawet pobieżna jego „dokumentu” wskazuje na znaczne odchylenie jego umysłu od norm. Z tego co wiem, a wiem na dzisiejszej rozprawie wszystkie zarzuty podniesione przez sztab wyborczy p. Doroty sąd okręgowy potwierdził.Oczywiście przewiduję że w swej bezszczelności pan ak będzie odwoływał się od wyroku by sprawę przeciągnąć aż do po wyborów. A na dzień dzisiejszy? Pan ak jest winien pomówień w swojej publikacji i z nieprawomocnych na razie postanowień wyroku winien jest przeprosin osobistych i w gazecie. Myślę ze to nie koniec sprawy bo szczekać bezkarnie nie można.

  Warszawiak wtorek, 11 lipiec 2017 16:26
  – Wczoraj nie widzieliśmy senatora na miesięcznicy Smoleńskiej ! Czyżby coś miał z Gminą Boćki ?

  Koklusz wtorek, 11 lipiec 2017 16:23
  – Po dzisiejszym artykule widać,że pan Adam nie miałby przychylności dziennikarzy jako wójt. Media to czwarta władza. Z nimi nie można być na bakier…

  Katy wtorek, 11 lipiec 2017 14:56
  – AK a ty Chcesz? Może najpierw rozwiąż swoje problemy z pracą, a później bierz się za gminę. I nie zaglądają nikomu do sypialni , bo to nie twoja sprawa czy ktoś ma dzieci czy nie. Trochę kultury czlowieku!

  ak wtorek, 11 lipiec 2017 09:59
  – Zielona-„Panie Adamie pana ulotka nie powinna zawierac nazwisk innych osob tym bardziej jesli miesza Pan w to sprawy nie zwiazane z wyborami..np to czy Pani Dorota ma dzieci czy też nie.. ” – Ja chcę żeby moje dzieci jak dorosną, wykształcą się i zobaczą świat, wróciły do Bociek, tu znalazły pracę w jakimś przedsiębiorstwie, tu założyły swoje rodziny i tu mieszkały do sędziwej starości. Puki co nie widzę na to szans. Chcę to zmienić. Kandydowałem dla nich i wszystkich, którzy chcieliby tu mieszkać i pracować, jednak z powodu braku pracy są zmuszeni wyjechać. Chcę by moje dzieci i wszyscy młodzi ludzie po ukończeniu szkoły mieli wybór. Zostać i pracować w Boćkach lub wyjechać. Obecnie takiego wyboru nie mają. W Gminie Boćki nie ma pracy w sektorze prywatnym dla osób wykształconych. Ba, tu w ogóle w sektorze prywatnym, poza rolniczym nie ma pracy. Pani Dorota robi karierę polityczną dla kogo? Dla kogo chce rządzić Gminą? Nie wierzę w jej altruizm. Nie życzyłem jej powodzenia i nie życzę. Po co mam kłamać. Nie obrażam jej, ale powodzenia jej nie życzę bo uważam, że jej rządy będą oznaczać kontynuację szkodliwej dla naszej gminy polityki Pana Derehajły. Jest radną sejmiku i dobrze. Ja bym nie miał nic przeciwko, żeby została posłem lub senatorem i wspierała naszą gminę z Warszawy. Ale w Boćkach powinien rządzić ktoś, kto metodą małych kroczków, na początek sprowadzi inwestora, który da 50 miejsc pracy. A za rok 2 sprowadzi kolejnego, który da kolejne 50 miejsc pracy. Obecnie największym pracodawcą w naszej gminie jest wójt. Ludzie wykształceni chcący zostać w gminie Boćki nie mają wyboru, muszą prosić wójta o pracę, albo wyjechać. Kiedy wójt da pracę to się cieszą, nie rozumiejąc jednak, że gdyby wójt sprowadził inwestorów i była praca na wolnym rynku, nie byliby zależni od łaski bądź niełaski wójta. Znaleźli by inną pracę w jakimś przedsiębiorstwie, przedsiębiorstwie którego u nas nie ma, bo wójt go nie sprowadził. Wielu ludzi nie widzi tego problemu. A paradoks polega na tym, że przez lata wiele osób, które wyjechały z Bociek, bo u nas pracy nie znalazły pracy, dopisywały się do stałego rejestru wyborców, głosując na Pana Stanisława, lub obecnie na jego protegowaną Panią Dorotę. Czyli głosując na Pana Stanisława, popierali człowieka przez, którego zaniechania byli zmuszeni wyjechać z rodzinnego gniazda i szukać pracy gdzieś indziej. Praca może być w naszej gminie. To się da zrobić, ale trzeba w ogóle widzieć ten problem i umieć go rozwiązać. A poza tym trzeba chcieć.

  bb wtorek, 11 lipiec 2017 08:04
  – Wybierać? Kogo?

  ZIELONA wtorek, 11 lipiec 2017 00:40
  – Co wy z tym meldowaniem o Dorocie w kolo? A Pan Marek tak nie robił? Jesli oceniacie to wszystkich a nie tylko Pania Dorote? Widzicie tylko to co chcecie!!
  A co do rozmowy o Dorocie i hej pracy skad wiecie ze jesli przegra wybory bedzie chciala pracowac z kontrkandydatem jako swoim szefem? Taka pszczółkę jak ona przyjmie każdy.. Szkoda byłoby ja oddac innej gminie…
  Uważam też ze Dorota dorze robi nie pisząc na wirtualnych..po co to robić? Skoro i tak tu i tak wszyscy maja swoje zdanie…
  Panie Adamie pana ulotka nie powinna zawierac nazwisk innych osob tym bardziej jesli miesza Pan w to sprawy nie zwiazane z wyborami..np to czy Pani Dorota ma dzieci czy też nie.. Chyba nie nauczono Pana kultury jesli pisze pan ..nie życzę powodzenia pani dorocie..prostackie zachowanie…i Pan chcial reprezentować naszą mała ojczyznę…
  Oby Dorota wygrała i pokazala jak bardzo nadaje sie na wójta..

  inna poniedziałek, 10 lipiec 2017 23:37
  – dzisiaj mialam rozmowe z konsultantem na temat swiatlowodow…podobno w bockach juz swiatlowod jest, wie ktos cos o tym, bo u mnie dalej tylko rurki na ścianie

  Hanna poniedziałek, 10 lipiec 2017 20:31
  – Stąd-ale żeś bystry …

  Nick poniedziałek, 10 lipiec 2017 20:06
  – Zwłaszcza tobie.. ot macie problemy

  stąd poniedziałek, 10 lipiec 2017 19:16
  – Pani Dorota taka aktywna na FB, a do teraz (do godz. 19.15) nie udało się jej wejść i napisać chociaż kilku zdań podziękowań dla mieszkańców za oddane głosy. Wstyd

  Koklusz poniedziałek, 10 lipiec 2017 17:34
  – ” Ale zwycięstwo za wszelką cenę i ciosy poniżej pasa powinny oznaczać dyskwalifikację kandydata”
  To samo pomyślała, gdy zapoznałam się z pana ulotką!!

  Jarek poniedziałek, 10 lipiec 2017 17:27
  – Pomyślcie, głosowaliśmy na Dorotę w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Gdy teraz będziemy głosowac na Dorotę to stracimy swojego człowieka w sejmiku. Załatwia tam dla nas wiele waznych spraw. Poza tym pisze świetne projekty w gminie. Gdy Dorota zostanie wójtem, nie ma drugiej osoby tak świetnie przygotowanej do projektów. Niech Dorota robi dalej to co tak świetnie robi !

  ak poniedziałek, 10 lipiec 2017 17:21
  – Wszystkim, którzy na mnie głosowali dziękuję. Od niepamiętnych czasów mamy drugą turę wyborów i bardzo dobrze bo jest szansa na zmianę. Ekipa Pani Doroty i Pana Stanisława wybory ma rozpracowane na czynniki pierwsze, dom po domu, osoba po osobie. Z punktu widzenia technicznego, godne podziwu. Lata praktyki dają efekty. Niecałe dwa tygodnie przed wyborami do stałego rejestru wyborców były dopisane na wniosek 124 osoby (informacja od Pani Katarzyny). Słyszałem, że jakieś osoby dopisały się jeszcze później. I tu należy pochwalić Panią Katarzynę, że sprawdzała czy te osoby faktycznie zamieszkują na teranie naszej gminy. Szkoda tylko, że nie sprawdzono, czy osoby dopisane do stałego rejestru wyborców wcześniej, nawet kilka lat wstecz, również zamieszkują na terenie gminy. Moim zdaniem należało sprawdzić wszystkich. Dlaczego nie sprawdzono???
  No i doigrałem się. Pani Dorota pozwała mnie w trybie wyborczym. Rozprawa jutro. Niezależnie od wyroku. Wszystko co napisałem, w moim przekonaniu jest prawdziwe. Podkreślam W MOIM PRZEKONANIU. Być może w niektórych kwestiach wyraziłem się niezbyt precyzyjnie. Być może nie wszystko potrafię udowodnić, jednak pomimo krytyki pisałem o faktach, stanie faktycznym, moich spostrzeżeniach i obawach. Moim celem nie było obrażanie Pani Doroty lub Pana Stanisława. Napisałem to wszystko bo bardzo negatywnie oceniam zarządzanie gminą przez Pana Derehajło. Uważam, że potrzebna jest zmiana.
  Poza tym.
  Zrywanie banerów Pana Marka, mówienie ludziom w czasie kampanii, że jestem złodziejem, jest co najmniej przekroczeniem granicy przyzwoitości. Krytyka TAK. Różnica poglądów OK. Rywalizacja NIEUNIKNIONA. Ale zwycięstwo za wszelką cenę i ciosy poniżej pasa powinny oznaczać dyskwalifikację kandydata. Ktoś kto zniża się do poziomu rynsztoka nie powinien pełnić żadnej funkcji w samorządzie. Konstruktywną krytykę a nawet złośliwą ironiczną przyjąłbym z uśmiechem. Chamstwa nie lubię. Ktoś kto jest chamem nigdy nie będzie mieć mego szacunku.

  x1y2 poniedziałek, 10 lipiec 2017 16:48
  – Po co te banery zrywać? komu to potrzebne…

  Nick poniedziałek, 10 lipiec 2017 16:46
  – mandat w sejmiku oddać to tak jak zamienić siekierkę na kijek

  Były poniedziałek, 10 lipiec 2017 16:19
  – Najlepiej dla gminy by było jakby wójtem został pan Marek a pani Dorota pozostała radna sejmiku wojewódzkiego. Czym więcej swoich ludzi na różnych szczeblach tym lepiej. Po co nam w sejmiku Tylenda?

  Hellena poniedziałek, 10 lipiec 2017 14:34
  – Do niezadowolony: „Nie wiesz o tym, czy nie chcesz wiedzieć jak pan Przewodniczący Rady Gminy pomagał w Sielcu dostać się ludziom do lokalu wyborczego(nie jego okręg wyborczy). Nie wiesz o tym czy nie chcesz wiedzieć, że Pani Dorota wczoraj (Sobota 09.07.2017 dzień głosowania „cisza wyborcza”) witała się z elektoratem w Andryjankach (nie jej okręg wyborczy), albo o tym jak podróżowała wczoraj przez Jakubowskie w asyście radiowozu i motocykla policyjnego. Ewentualnie nie wiesz o tym że ostatni festyn w Boćkach pierwotnie miał odbyć się w późniejszym terminie a odbył się wcześniej w ramach promocji Pani Kędry na nowego wójta.”
  Teraz wiem.

  hehe poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:52
  – Co za oszałamiający wynik pana Popławskiego 😀

  Nick poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:00
  – Wez nie siej zamętu. Festyn organizuje szkola i zawsze jest w czerwcu bo na ten miesiac przypada dzień rodziny.. a moze ty myslisz o sierpniowej gali disco??

  niezadowolony poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:34
  – Nie bajki tylko naoczne spostrzeżenia mieszkańców.

  czas poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:32
  – Panie Marku..myślę że dla pana nadszedł czas na boćkowskie Fontainebleau.No bo jest pan jak Bonaparte…w dążeniu do władzy. Nie wiecie o czym piszę. Napoleon kilkakrotnie zrywał się do przejęcia władzy po klęsce pod Waterloo. Zakończył karierę definitywnie właśnie w tej miejscowości. Myślę że i pan po wieloletnich wysiłkach powinien wreszcie zrezygnować. Jak ktoś już pisał schemat jest zawsze ten sam. Oczernić, opluć. Tym razem centrum na kolonii w A-nkach i Chraniborach. Pisanie o ciszy i jej naruszaniu przez klan Ch……ców jest po prostu uwłaszczający. Latanie pani z aparatem fotograficznym świadczy o kompletnym zidioceniu popleczników pana Marka.Co pani O ciszy wyborczej piszecie. Czy blisko i wyraźnie współpracująca i działająca na rzecz p. Marka pani Krystyna P. zachowuje ciszę wyborczą drąc japę po porannej niedzielnej mszy?

  He poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:10
  – leoszej bajki nie czytałem Panie miezadowolony

  miezadowolony poniedziałek, 10 lipiec 2017 10:32
  – Droga Rozalio a kogo ty udajesz, czy może nie wiesz o tych 130 osobach które od entych wyborów są domeldowane do gminy( są nieobecni za wyjątkiem wyborów) i zawsze głosowały na Pana Stasia a teraz na namaszczoną przez niego Panią Dorotę. Nie wiesz o tym, czy nie chcesz wiedzieć jak pan Przewodniczący Rady Gminy pomagał w Sielcu dostać się ludziom do lokalu wyborczego(nie jego okręg wyborczy). Nie wiesz o tym czy nie chcesz wiedzieć, że Pani Dorota wczoraj (Sobota 09.07.2017 dzień głosowania „cisza wyborcza”) witała się z elektoratem w Andryjankach (nie jej okręg wyborczy), albo o tym jak podróżowała wczoraj przez Jakubowskie w asyście radiowozu i motocykla policyjnego. Ewentualnie nie wiesz o tym że ostatni festyn w Boćkach pierwotnie miał odbyć się w późniejszym terminie a odbył się wcześniej w ramach promocji Pani Kędry na nowego wójta.

  ZILONA poniedziałek, 10 lipiec 2017 10:07
  – Gdyby ni zameldowane osoby przez P.Lukaszwicza Dorota wygrala by juz w pierwszej..ale widz nie mozna bez klamstw..Szkoda tylko ze tak malo ludzi w naszej gminie intrsuje jej los.. proces sie jeszcze nie zakonczyl chyba w tym tygodniu jst kolejny proces .. Pan ak jakos za duzo ludzi nie mial za saba a tyle botow zdarł chodzac od domu do domu… oby treraz Ci co oddali nie ważny glos zmadrzeli i wybrali tak jak wikszość wczoraj..
  Brawo Dorota… jeszcze dwa tygodnie 😉

  Czynny wyborca. poniedziałek, 10 lipiec 2017 09:28
  – Czytając komentarze oraz obserwując sposób prowadzenia kampanii przez jednego z kandydatów stwierdzam, że schemat działania jest identyczny jaki mieliśmy w poprzednich latach. Co do wpisu niejakiej Rozalii to ma ona szeroką wiedzę na temat dopisywanych osób do spisu wyborców. Widoczne są gołym okiem przecieki z Urzędu Gminny co nie powinno mieć miejsca a czym z całą pewnością zajmą się odpowiednie organa. Co do samych wyborów to o wynik II tury jestem spokojny gdyż zwycięstwo w I turze nie oznacza zwycięstwa w II gdyż tak pokazują statystyki i samo życie.

  czas poniedziałek, 10 lipiec 2017 08:36
  – Oj pachnie na tym forum ulicą gnojną i tymi dwoma harpaganami co gminę przed wyborami spacyfikowali.

  Rozalia poniedziałek, 10 lipiec 2017 07:49
  – Wyborco!! Kogo udajesz? O czym piszesz? O domeldowanych? U kogo? Może u pana Romka w Siedlecach? A może o innych np. tych z Hajnówki? Pani Dorota w swej młodzieńczej naiwności uwierzyła, że Łukaszewicz , Król, Popławski mogą uczciwie prowadzić kampanię. I to był jej błąd i dlatego nie wygrała w pierwszej turze. Ale co się odwlecze to nie uciecze.Królowi w końcu zostanie doręczone wezwanie do sądu przed którym tak ucieka. Pani Doroto!! Koniecznie pani komitet powinien sprawdzić listy wyborcze u nas Andryjankach, tam pani przewaga była jeszcze większa. Manipulacje małego człowieczka z Piotrowa i wielkiej trójcy/ za takich się mają/ z kol. Andryjanki muszą wyjść na jaw by zamknąć gęby właśnie takim fałszywym Wyborcom.

  wyborca poniedziałek, 10 lipiec 2017 07:05
  – Ciekawe czy sekretarz obecny wojt bedzie na tyle uczciwy i nie udostępni listy wyborcow z wczorajszych wyborow p.Dorocie?

  Synek poniedziałek, 10 lipiec 2017 07:02
  – Czy ktos sie jak zakonczyl sie proces w trybie wyborczym?

  Wyborca poniedziałek, 10 lipiec 2017 00:52
  – Na szczęście będzie II tura . Nie rozumiem ile wyborców jest uzależnionych od ostatniej władzy . Dla mnie to jest nie zrozumiałe , żeby nie widzieć potrzeby zmiany władzy .

  Były poniedziałek, 10 lipiec 2017 00:24
  – Nie rozumiem ludzi. Skąd tyle głosów dla Doroty? Czy ludzie nie widzą że potrzebna jest zmiana? Na szczęście ponad połowa to rozumie. Pozostało mieć nadzieję że dotrze to do obywateli naszej gminy.

  wyborca poniedziałek, 10 lipiec 2017 00:18
  – no i dobrze. wg mnie to najbardziej kompetentne osoby, aby być wójtem. chociaż trzymam kciuki za pana Marka, to wybór Doroty też nie będzie tragedią

  stąd niedziela, 09 lipiec 2017 23:44
  – Jest już w artykule. Doda i Marek

  wyborca niedziela, 09 lipiec 2017 23:27
  – Miedzy jakimi kandydatami?

  Nick niedziela, 09 lipiec 2017 23:17
  – Druga tura

  stąd niedziela, 09 lipiec 2017 23:09
  – Ciężko mi w to uwierzyć. Poczekam na wyniki

  jan niedziela, 09 lipiec 2017 23:04
  – Mariusz Poplawski największą liczbę glosow

  Noname niedziela, 09 lipiec 2017 22:26
  – Jakies przecieki?

  ZIELONA wtorek, 27 czerwiec 2017 23:10
  – Wam sie chyba coś myli bo chyba radny nie jest od tego by kogoś zatrudniać ? i co on ma do starej gminy? bo moze ja nie w temacie jestem? czemu u was zawsze jakąś machlojką smierdzi? u was nic nie dzieje sie zwyczajnie bez powodu? wszedzie widzicie spiski polityczne ?? dzisiaj chyba wszyscy pracownicy Gminy GOK-u starej Gmniny nie maja prawa do zycia po pracy? co was interesuje to co robia po wyjsciu z pracy? chyba ważne jest to co dzieje sie w godzinach 8-16? niech wykonuja swoje obowiazki jak najlepiej.. a dalej dajcie im zyc zwyczajnie własnym życiem…

  Mieszkaniec Gminy wtorek, 27 czerwiec 2017 22:33
  – Ciekawi mnie , czy radny S. zaniósł od Bosego , czy z Archelanu ? A jeszcze czy obiecywał pracę w starej Gminie i na koloni Boćki . czy tylko jedną pracę ?

  Uczciwy wtorek, 27 czerwiec 2017 18:27
  – Słyszałem że wczoraj na sesji Rady Gminy , pewien radny poinformował że w ubiegłym roku na kanalizacji ktoś ukradł ok. 5 tysięcy złoty . Myślę że p. Wójt Gminy z urzędu powinien powiadomić prokuraturę , aby wyjaśniła tą sprawę .

  ZIELONA wtorek, 27 czerwiec 2017 10:22
  – Wam szkoda ludzie ze ktos napoje wyskokowe pije? a co wy stawiacie czy jak ze was tu skreca.. z tego co mi wiadomo Radny S był w bielsku na obiedzie rodzinnym.w niedziele a nie na kampanii . i co łyso? dobrze o kims plotki rozsiewac jak sie nie ma informacji dokladnej!!!?? a jak wygląda katolik? co nie pije alkoholu? co ma piernik do wiatraka ?? wy chyba pijani to te posty piszecie co poniektórzy …bo aż zal z d… ściska 😉

  stąd wtorek, 27 czerwiec 2017 09:45
  – Panie Adamie, jest pan tu aktywny i bardzo dobrze, ale nieudzielenie wypowiedzi Nowinom Podlaskim jest niezrozumiałą decyzją.

  ccv wtorek, 27 czerwiec 2017 08:52
  – Mieszkańcu gminy katolicy ci nie pasują, wcześniej prawosławni w Knorydach nie pasowali? Tak więc kto? Jakaś inna opcja? Jaka? Skoro psn S chce się z kimś napić wódki to chyba jego sprawa, wydajei mi się.

  Nick wtorek, 27 czerwiec 2017 08:38
  – Panie Adamie, taka okazja na wypowiedzenie się nt pomysłu na gminę, a pan nie skorzystał… w Boćkach nowiny rozchodzą sie jak swieze bułeczki. Zaprzepascił pan taka okazję… okazję nie do odrobienia

  ccv poniedziałek, 26 czerwiec 2017 23:35
  – Zebranie wyborcze trzech ludzi za stołem i trzech po drugiej stronie.Konfabulacje byłego magazyniera co się teraz zgrywa na uczciwość. Kandydat protestuje. Zabawa w złego i dobrego policjanta???

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 21:43
  – Dario – „Panie ak, a jak się do pana dewizy ma pańska wypowiedź z 13 czerwca? Myśli pan ,że będzie to panu darowane?” – Sprawdziłem moje wypowiedzi z 13 czerwca. Co moje zasady mają do tamtych wypowiedzi? Przytocz cytat bo nie rozumiem o co chodzi. Co będzie mi darowane lub nie?

  Mieszkaniec Gminy poniedziałek, 26 czerwiec 2017 20:03
  – Panie radny S nie mogłem w to uwierzyć , to co wczoraj zobaczyłem . Służy pan tak gorliwie w kościele i ruszył pan w kampanię wyborczą z napojami wyskokowymi – szukając zwolenników dla tej pani . Czy ma tak wyglądać prawdziwy katolik ?

  Dario poniedziałek, 26 czerwiec 2017 19:33
  – Panie ak, a jak się do pana dewizy ma pańska wypowiedź z 13 czerwca? Myśli pan ,że będzie to panu darowane?Te koła mielą wolno ale mielą,przekona się pan pewnie o tym. Już za dwa tygodnie obudzi się pan z ręką w nocniku. A co do pani Ewy? Skoro obrała sobie taką funkcję to czasami trzeba coś za darmo na przykład tak jak zbieranie podpisów w ubiegłą niedzielę w Wygonowie. Skoro jawnie jest się za kandydatem Łukaszewiczem to niestety z komisją ostrożnie,zapewnie będzie protest wyborczy.

  gość poniedziałek, 26 czerwiec 2017 19:31
  – ak – nie martw się wszystko zostało wyprostowane . Nie byłeś na sesji i nie wiesz .

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 17:48
  – jajamj o mate – „a co pan tak popiera pania ewe bo pani ewa popiera pana a.k bedzie jakis pszekret” – Nie wiem czy Pani Ewa mnie popiera. Może popiera Pana Marka, Może Pana Mariusza a Może Panią Dorotę. Nie wiem kogo popiera bo z nią nie rozmawiałem. Pytam bo to dla mnie dziwna sytuacja. A co do przekrętu. Nie wiem co sugerujesz. Zarzucasz mi, że chcę zrobić jakiś przekręt w Andryjankach podczas wyborów? Czy raczej pytasz mnie, czy ja mam obawy, że ktoś celowo odsunął Panią Ewę żeby spokojnie zrobić przekręt? Jeśli o mnie chodzi, to mam proste zasady. Bóg Honor Ojczyzna Rodzina. Honor mi nie pozwala na przekręt.

  ZIELONA poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:55
  – Myśle ze p.Dorota sietnie poradzi sobie ztym co robi najlepiej z gabinetu wójta.. Jest na tyle inteligentna, że na pewno nie przestanie pracowac jak pszczółka jak to PAn nazwał..a co do komisji to chyba było losowanie czy się myle? Myślę, że nie jeden mieszkaniec gminy uważa że szkoła w andryjankach powinna zostac zamknieta..

  jajamj o mate poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:40
  – a co pan tak popiera pania ewe bo pani ewa popiera pana a.k bedzie jakis pszekret

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 16:13
  – Mam pytanie. Dlaczego w szkole w Andryjankach osobą wstawioną z urzędu przez wójta do komisji jest Pan Ryżyk a nie Pani Ewa Litewnicka? Lokal wyborczy jest w szkole. Pani dyrektor odpowiada za szkołę. Wybory są w niedzielę od godziny 7:00 więc szkołę trzeba otworzyć dla komisji o 6:00. Pani Ewa ma wolny dzień. Lokal zamykany jest o 21:00, później liczone są głosy, czyli szkołę trzeba będzie zamknąć po 22:00. Pytam bo tego nie rozumiem. Czy Pani Ewa od 06:00 do 22:00 w niedzielę, kiedy ma wolny dzień, musi siedzieć w szkole i jej pilnować za darmo? A Pan Ryżyk za nic nie będzie odpowiadał i zarobi pieniążki siedząc w Komisji? Czyj to pomysł? W związku z tym, że dyrektor odpowiada za szkołę to zawsze urzędu wstawiano go do komisji. Co jest logiczne. Kiedyś wstawiano Pana Kazimierza, później Panią Jolantę a teraz należało wstawić Panią Ewę. Czy to jest kara dla Pani Ewy za to, że broniła szkoły przed likwidacją? Takie wytyczne dał może Pan Derehajło?

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 15:57
  – jajamj o mate – „panie A.K daj boze aby pani Dorota zostala wojtem jak pan niemugl sie porozumiec pszed wyborami ona pana popierala ale pan wolal kryche”- Jaką Krychę? Jeśli chodzi o Panią Krystynę Piotrowską to nic jej nie ujmując, ale jest dla mnie trochę za stara. A Choć Pani Dorota młoda, ładna i wykształcona to ja jednak wciąż wolę moją Ewę ha he.

  jajamj o mate poniedziałek, 26 czerwiec 2017 15:24
  – panie A.K daj boze aby pani Dorota zostala wojtem jak pan niemugl sie porozumiec pszed wyborami ona pana popierala ale pan wolal kryche

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 15:11
  – ZIELONA- „Ktoś pyta dlaczego nie mowi sie nic o Dorocie … a to proste dlaczego bo jak nie ma się do powiedzenia nic zlego czy takiego co mogło by jej zaszkodzic to lepiej nic nie mowic niz chwalic..” – No to może chwalmy Panią Dorotę. Jako szeregowy pracownik gminy wzorowo wykonywała swoje obowiązki, szkoda by było stracić takiego pracownika. Jak zostanę wójtem dam jej możliwość wykazania się. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować mnóstwo pożytecznych projektów i działać dla dobra nas wszystkich. Szkoda by było stracić takiego pracownika. Kto ją zastąpi jeśli ona zostanie wójtem? Wszyscy twierdzą, że jest najlepsza w tym co robi, wręcz niezastąpiona. Ponadto gdyby została wójtem, to stracimy ją jako radną sejmiku wojewódzkiego. Wójtostwo Pani Doroty to jak widać same negatywy dla naszej gminy. Nie daj Boże by została wójtem. Niech dalej pracuje jak pszczółka, zajmując się tym co robi najlepiej.

  ZIELONA poniedziałek, 26 czerwiec 2017 14:19
  – Ktoś pyta dlaczego nie mowi sie nic o Dorocie … a to proste dlaczego bo jak nie ma się do powiedzenia nic zlego czy takiego co mogło by jej zaszkodzic to lepiej nic nie mowic niz chwalic..bockowska mentalnosc jest bardzo prosta..a co do źródełka w knorydach Dorota zarowno z proboszczem katolickim jak i prawosławnym dogaduje sie bardzo dobrze.. wiec skoro odbyła sie pierwsza służba po odbudowaniu kapliczki dlaczego miałaby tam nie pojechać?
  NICK ja sądzę że nie Ci co nie chcą spotkać się z wyborcami albo maja coś za uszami ale uważają ze z ciemnota nie będą mieli o czym rozmawia.. wiesz nie ta liga do dyskusji;/

  ak poniedziałek, 26 czerwiec 2017 09:16
  – Nasz – „Panie ak… nie komprotmituj się… jako mieszkaniec Bociek myślałem że mam kandydata na stanowisko wójta, czytając te głupie teksty na tej stronie zmieniam zdanie… biorą Pana za durnia, Pan się tłumaczy i bierze udział w tej grze. Przykro mi i wstyd za swoje myśli że mógł Pan nas reprezentować…” – Nie tłumaczę się. Dyskutuję i tłumaczę. Dostrzegasz różnicę pomiędzy tłumaczeniem komuś czegoś a tłumaczeniem się?

  Nasz 🙂 poniedziałek, 26 czerwiec 2017 00:27
  – Panie ak… nie komprotmituj się… jako mieszkaniec Bociek myślałem że mam kandydata na stanowisko wójta, czytając te głupie teksty na tej stronie zmieniam zdanie… biorą Pana za durnia, Pan się tłumaczy i bierze udział w tej grze. Przykro mi i wstyd za swoje myśli że mógł Pan nas reprezentować…

  eee niedziela, 25 czerwiec 2017 17:39
  – Sie nie boj o mnie

  Mieszkaniec Gminy niedziela, 25 czerwiec 2017 16:16
  – eee i myk masz zainfekowany komputer . Zmień głowę i komputer .

  eee niedziela, 25 czerwiec 2017 15:29
  – A kto jest Marka doradca?

  www niedziela, 25 czerwiec 2017 12:40
  – A kto jest Doroty doradca?

  myk niedziela, 25 czerwiec 2017 12:22
  – Panie mieszkańcu gminy do psychiatry się udaj i o własny głupi łeb się martw. Pani Dorota współpracuje z naszymi wspólnotami religijnymi od lat.Dlatego ją zapraszają bo pomaga. To takie proste. A pan Mruk też prezes wspólnoty. Zdziałał coś?

  myk niedziela, 25 czerwiec 2017 12:22
  – Panie mieszkańcu gminy do psychiatry się udaj i o własny głupi łeb się martw. Pani Dorota współpracuje z naszymi wspólnotami religijnymi od lat.Dlatego ją zapraszają bo pomaga. To takie proste. A pan Mruk też prezes wspólnoty. Zdziałał coś?

  Mieszkaniec Gminy niedziela, 25 czerwiec 2017 11:15
  – Widać że p. Dorota ma problemy ze zdrowiem , ponieważ w piątek była u żródełka w Knorydach i to asystował doradca . A może zróbmy pielgrzymkę Gminną do żródełka w Grabarce . Tamte jest bardziej pomocne . Przed laty zniszczyło tyfus .

  z bpciek niedziela, 25 czerwiec 2017 10:41
  – „Jestem z wami”mówi uśmiechnięta p Dorota z plakatu. Jest na kazdej tablicy zgodnie z prawem. Nikomu nie przeszkadza konlurencja teź przecirz moźe. I tylko p.Konus z Krzywokół pozrywał. Będzie ci to zapamiętane

  Dario niedziela, 25 czerwiec 2017 07:58
  – Juź go z piedestału strącasz? Jeszcze na niego mie wszedł.

  ccv sobota, 24 czerwiec 2017 21:34
  – Bil kasuje się niewygodne.Np. było o pisiorze co pod generałem J. demokrację umacniał i PZPR mu wtedy nie przeszkadzała. Tak w parku gość tłumaczył i jeszcze wiele więcej. O papierze glejcie na studia. Podobno kto taki paper miał od generała miał to nikt mu nie podskoczył.

  ak sobota, 24 czerwiec 2017 21:31
  – Dociekliwy „Na wszystkim się pan znasz, na wszystko masz gotową odpowiedź? A dlaczego Kukiz 15 pana pognał na zbity pysk? „- Nie znam się na wielu sprawach i nie na wszystko mam odpowiedź. A co do Kukiza. Ruch Kukiza to nie partia tylko ruch społeczny, czyli zwykli ludzie, którzy nie należą do żadnej partii. Ludzie, którym nie podoba się to co dzieje się w Polsce od 1989 roku. Ruch Kukiza to społeczny, obywatelski, oddolny, demokratyczny ruch tych, którzy uważają, że partiom, które rządziły Polską po 1989 roku chodziło wyłącznie o okradanie Polski i Polaków. Kukiz poprosił o pomoc to pomogłem. Nigdy nie należałem do żadnych struktur. Nikt mnie z niczego nie wyrzucił. Owszem za moją pomoc otrzymałem podziękowania i zaproszenie do zacieśnienia współpracy. Byłem nawet na podlaskiej liście kandydatów do sejmu Kukiz15, ale z pewnych względów zrezygnowałem. Jeśli na Polskiej scenie politycznej pojawi się ktoś ze szczerymi chęciami by działać dla dobra Polski, to również mu pomogę. Natomiast nie pomagam partiom.

  Bil sobota, 24 czerwiec 2017 20:45
  – Co nie pasuje na temat Pani Doroty to się kasuje pięknie.

  Obiektywny sobota, 24 czerwiec 2017 09:34
  – Do Dociekliwa . Widzę że byłaś na spotkaniu z posłem Piątkowskim . Ten kandydat o którym piszesz że jest PiS-owcem – nigdy się nie sprzedał się dla korzyści materialnych , czy innych ! A znamy takich co skaczą z kwiatka na kwiatek , aby grabić państwowe pieniądze . Własnej inicjatywy nie mają , tylko grabią państwowe pieniądze ! A ty Dociekliwa nie masz własnego pomysłu , tylko jesteś przedłużeniem czyjejś ręki . Wygaś się i nie bądź taką dociekliwą , chyba że chcesz się kompromitować .

  vvc sobota, 24 czerwiec 2017 09:14
  – No tak Zielona produkt ak może być wybrakowany, a może on w świadki poszedł i dlatego tak nawraca?A co do spotkań? Pan Mruk podobno jutro będzie mruczał w Andryjankach na jakimś tajnowojennym spotkaniu.Pesel chodzi po ludziach i dupy reszty kandydatów obrabia. Tak że razem raczej wspólnoty i debaty nie będzie.

  Nick sobota, 24 czerwiec 2017 08:31
  – Zielona,to prawsa. Razem to,razem tamto. A przecież nie każdy uzywa Internetu. Chodzi o ludzi o których wciaz mówi pan Adam.

  ZIELONA sobota, 24 czerwiec 2017 00:42
  – Nick masz racje wpisy znikają, taka to wolność słowa na stronie jest… więc ja od jakiegoś czasu milczę bo po co sobie szarpać nerwy.. mam nadzieję ,że wszyscy kandydaci spotkają się w wyborcami na „pogadankę” np. w GOK-u?? PAn ak ma tu tyle do NAPISANIA a w oczy z wyborcami oficjalnie by nie chciał wymienić poglądów, pomysłów na przyszłość?? Tylko nie chodząc od domu do domu.. bo to się kojarzy z tymi co coś sprzedają i twierdzą, że dany produkt jest super a się okazuje, że kłamali.. oby w obietnicach ak tak nie było..

  ccv piątek, 23 czerwiec 2017 22:52
  – A młodość pana Marka?

  stądd piątek, 23 czerwiec 2017 22:43
  – Nicku pan ak chciał się pochwalić że on taki wykształciuch a ten drugi to miernota intelektualna bez szkół i widoków na poprawę.Ale skoro prezydentem był elektryk? A o co chodzi z tą młodością pana Adama?

  stądd piątek, 23 czerwiec 2017 22:43
  – Nicku pan ak chciał się pochwalić że on taki wykształciuch a ten drugi to miernota intelektualna bez szkół i widoków na poprawę.Ale skoro prezydentem był elektryk? A o co chodzi z tą młodością pana Adama?

  Dociekliwy piątek, 23 czerwiec 2017 18:57
  – Marek niczym nie dysponuje , jedynie poparciem byłego wójta z sąsiedniej gminy który marzy o tym by dokopać naszemu byłemu P.W. Ten kandydat jest tylko narzędziem w jego rękach. Panie ak inklinacja do władzy wręcz jej żądza wywołała u pana aberracje psychiczne? Na wszystkim się pan znasz, na wszystko masz gotową odpowiedź? A dlaczego Kukiz 15 pana pognał na zbity pysk? Ktoś tam pisze że pan M ma oficjalne poparcie pisu. A w życiu.!! A dlaczego?? Popytajcie.

  ak piątek, 23 czerwiec 2017 18:36
  – Dociekliwy- „Panie ak a coś pan taki obrońca faceta który udaje ważniejszego niż jest?” – Żaden obrońca. Skoro ktoś jest w błędzie to wyprowadzam z błędu. Jeśli ja byłbym w błędzie i ktoś mnie wyprowadzi z błędu to będę mu wdzięczny. Lepiej być świadomym niż pozostawać w błędzie.
  „Rozumiem, że we trzech gracie w jedną trąbkę. Stołki już podzieliliście? Nie za wcześnie? Uczony zostanie sekretarzem a wy mnie uczeni jeden wójtem a drugi zastępcą? Nie doczekanie wasze. Gmina Boćki nie jest na sprzedaż.”- Niczego nie podzieliliśmy. Łączy nas to, że chcemy zmiany. A majątek gminny to chyba już sprzedany został.

  Bil piątek, 23 czerwiec 2017 18:08
  – Brat A skąd Ty jesteś taki pewny ze ja mam krowy wyluzuj.

  x1y2 piątek, 23 czerwiec 2017 17:33
  – Oficjalnym poparciem partii rządzącej PiS dysponuje p. Marek

  Dociekliwy piątek, 23 czerwiec 2017 13:45
  – Panie ak a coś pan taki obrońca faceta który udaje ważniejszego niż jest? Rozumiem, że we trzech gracie w jedną trąbkę. Stołki już podzieliliście? Nie za wcześnie? Uczony zostanie sekretarzem a wy mnie uczeni jeden wójtem a drugi zastępcą? Nie doczekanie wasze. Gmina Boćki nie jest na sprzedaż.

  Nick piątek, 23 czerwiec 2017 13:17
  – Jedna rzecz mnie nurtuje. Jeszcze rano był wpis ak,ze p.Popławski ma za niskie wykształcenie, co go byc moze skreśla z wyborow. A popołudniu już owego wpisu brak. Podobnie było ze wpisami opisującymi młodość Pana Adama. Znikały.

  ak piątek, 23 czerwiec 2017 11:41
  – Dociekliwy – Pan Marek należy do PISu. Przy zgłaszaniu kandydata w formularzu należy wypełnić rubrykę dotyczącą przynależności partyjnej, wpisując nazwę partii do której się należy. Nie jest to żadna zagrywka, tylko wymóg formalny. Ja nie należę do żadnej partii i też musiałem wypełnić tę rubrykę deklarując, że nie należę do partii politycznej.

  brat piątek, 23 czerwiec 2017 11:15
  – Bil dałeś odpocząć krowom?

  Bil piątek, 23 czerwiec 2017 10:21
  – Komisje już wybrane na to chyba P Dorota ma duże poparcie w Sielcu bo same przydupasy od niej z Sielca .

  Dociekliwy piątek, 23 czerwiec 2017 08:44
  – ” i należy do Prawa i Sprawiedliwości”. No i co z tego? Mieszkańcy Andryjanek i okolic są zachęcani na głosowania na tego właśnie kandydata bo to PiS.Zadzwoniłem do biura poselskiego najważniejszego z posłów na Podlasiu z zapytaniem czy to jest kandydat PiS w boćkowskich wyborach wójta. Odpowiedź otrzymałem zdecydowanie negatywną. Tak więc to tylko taka zagrywka kandydata i jego „żołnierzy” nawracających lud na jedyną słuszną drogę i jedynego prawdziwego kandydata na wójta. Oj, jedna pani groziła że za włosy do urn wyborczych zaciągnie i przypilnuje by głosować słusznie. A wracając do pseudopisowskiego kandydata. W boćkach na przestrzeni ostatnich lat były dwa spotkania z ludźmi ważnymi dla tej partii. Kilka lat temu spotkanie z Jolantą Szczypińską i ostatnio z Dariuszem Piontkowskim.Nasz zacny kandydat na wójta, ta ostoja pisowska w Boćkach nie raczyła się pokazać.A dlaczego w Boćkach nie ma koła Prawa i Sprawiedliwości.

  Filo piątek, 23 czerwiec 2017 06:09
  – Pani D K P robi się aktywna zdjęcia z wedkarzami plakaty wyborcze pięknie

  nn czwartek, 22 czerwiec 2017 07:04
  – Ciemność widzę widzę ciemność…że zacytuję Seksmisję.