Rozprzestrzeniający się w Polsce i na świecie koronawirus zmusza władze rządowe i samorządowe do podejmowania kolejnych kroków.

Aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 znajdziesz na rządowej stronie gov.pl/koronawirus

Nie wychodź z domu bez potrzeby

„Drodzy Mieszkańcy. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, upraszam by ograniczyć wychodzenie z domu bez ważniejszej potrzeby. Urząd Gminy pracuje, jednak nie ma bezpośredniej obsługi interesantów. Kontakt tel. 85 731 96 10  bądź e-mail. sekretariat@gminabocki.pl. Zwróćcie uwagę na mieszkańców wracających z krajów objętych epidemią. Mają obowiązek zgłosić się do Sanepidu tel.  512 724 301. Proszę o wyrozumiałość i rozsądek. Unikajmy skupisk ludzkich.” – czytamy w komunikacie wójta gminy Boćki umieszczonym na stronie urzędu.

Nie przychodź do gminy

Wójt gminy Boćki wydał zarządzenie, które mówi od zawieszeniu przyjęć interesantów w urzędzie. Ma ono obowiązywać do odwołania. Pełna treść zarządzenia:

GOK i biblioteka zamknięte do odwołania

W piątek wójt gminy Boćki wydał również zarządzenie o zawieszeniu działalności GOK-u oraz biblioteki. Obowiązuje ono do odwołania.

Zamknięta szkoła

Działalność zawiesza również szkoła. Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule

Gdzie szukać informacji

Aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 znajdziesz na rządowej stronie gov.pl/koronawirus

Dowiesz się tam również, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich.

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj