Mateusz Sacharzewski będzie od października nowym dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach.

Nowy dyrektor GOK-u pochodzi z Bielska Podlaskiego. Jak informuje serwis bielsk.eu, jest on konferansjerem i twórcą młodzieżowego teatru The Mask w Bielsku Podlaskim. Ponadto jest liderem stowarzyszenia Kreatywny Bielsk Podlaski, które organizuje imprezy charytatywne i kulturalne (np. finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

Z naszą miejscowością Mateusz Sacharzewski związany był wcześniej – współpracował bowiem z działającym w Boćkach Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Sacharzewski zastąpi na tym stanowisku Martę Tymińską-Malinowską.

12 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

  1. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego gmina pompuje w GOK uwaga 528 tys złotych rocznie (kwota bez wynagrodzen pracowników co podwyższyło by trochę ta kwotę)? A na taki klub Bocian co ostatnio czytałem 5 tyś zł? Gdzie Ci drudzy jeżdżą po połowie województwa rozslawiajac miejscowość, ponad 20 młodych ludzi ma zajęcie, a dla około 100 osób co niedzielna rozrywka obejrzeć mecz swojej drużyny? Nie mieszkam już w Boćkach kilkanaście lat, nie wiem czy teraz GOK pracuje lepiej ale jak tak jak w latach 90 to nie dał bym im nawet złotówki.

    • Powiem Ci ze pracuje gorzej bo tam nic się nie dzieje.. Pchają pieniądze dla swoich i tyle. Gok to zawsze było dno i będzie. Zresztą jak ta cała gmina która się nie rozwija i jest najbiedniejsza w polsce..