Politycy partii Porozumienie – m.in. wicepremier Jarosław Gowin i poseł Jacek Żalek – odwiedzili w sobotę Boćki. Zdjęciami z tej imprezy partia podzieliła się w sieci.Jak poinformowano, wicepremier Jarosław Gowin wraz z innymi politykami Porozumienia – Zbigniewem Gryglasem, Markiem Zagórskim i Jackiem Żalkiem – uczestniczyli w sobotę w konferencji „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu”. Konferencja została zorganizowana w boćkowskiej szkole.

 

Jak widzimy na zdjęciach opublikowanych przez partię na Twitterze, w Boćkach doszło również do spotkania wicepremiera z biskupem drohiczyńskim Tadeuszem Pikusem. Nie obyło się również bez występu Klekociaków. Jarosław Gowin wręczył też indeksy nowym słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wicepremier Gowin podczas spotkania w Boćkach poinformował, że zwróci się do PiS-u z propozycją wystawienia wspólnego kandydata na prezydenta Białegostoku. Miałby nim być poseł Jacek Żalek.

Przypomnijmy, że działaczami partii Porozumienie są również wójt gminy Boćki Dorota Kędra-Ptaszyńska oraz jej poprzednik na tym stanowisku – Stanisław Derehajło.

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj