Problemy, skargi, zażalenia i radości mieszkańców gminy Boćki wyrażone w komentarzach. Tak jak w wolnej amerykance – wszystkie chwyty są dozwolone (z wyjątkiem uderzeń i chwytów zagrażających życiu).

817 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 1. Zwracam się gorącą prośbą do pani wójt o uporządkowanie drogi z bloków do arhelanu takiego dziadostwa w boćkach jeszcze nie było.

  • Patrząc na aktywność pani wójt w mediach społecznościowych ratuję się tematami zastępczymi.Podobnie jest z zastępczynią i sekretarzem. Są a jakby ich nie było.

 2. Dowinansowanie do paneli to 65% i max cena 7tys zł. Za 9-10tys mozna już kupić komplet 5kw i dokumpić kable i resztę wyjdzie 2 tys więcej. Cirekawi mnie po ile ludziska będą kupowac taki kilowat na ten projekt?

 3. Kto z UG odpowiada za zieleń? Niech przeczyta przepis art.87a ust. 2 ustawy o ochronie przyrody. Chodzi o oszpecone pozbawione korony drzewa.

 4. Pytanie. Od kiedy można zakładać instalacje fotowoltaiczne, żeby załapać się na zwrot kosztów 65% z Urzędu Gminy ? Pytam od kiedy, żeby nie popełnić falstartu.I pytanie drugie. Od kiedy można będzie składać wnioski do gminy ?

  • Podczas ostatniej sesji byla mowa o tym, że w temacie fotowoltaiki pojawi się informacja na stronie urzędu. Śledzę, na razie brak.

  • Będzie to tak iż firma wygra przetarg, będą oferowane konkretne wielkości o konkretnych wartościach od których będzie można uzyskać zwrot. Cena instalacji będzie uzależniona od wariantu i firmy kóra takowy przetarg wygra.

  • Nasomi, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Była mowa o tym, że to mieszkaniec sam szuka wykonawcy, płaci mu, a następnie składa wniosek do urzędu o zwrot części kosztów inwestycji.

  • A takie właśnie pytanie, jak sam założe system który w bateriach ma przechowywać energię na który nie trzeba pozwolenia ani tych szkoleń to również będzie zwrot możliwy ?

 5. Ostatnio było o Bockach w telewizji? Mówili że słaby gospodarz gminy przerzuca obowiązki na społeczeństwo podnosząc różnego rodzaju daniny. Komunikując przy tym, że to wina innych.

  • Kamil to mówisz ze autorytet w postaci grubego co zamówił „film promocyjny o podlasiu” albo ” Wielkozna obecna” która nigdy nie brała kasy za przygotowanie projektów i robiła za free, a balety były robione za mszowe. haha , albo „rysownik ” co w pracy pracuje i rysuje innym z pieczątką rodzinną, albo ta sesyjna guba krzykliwa pani co wysłowić się nie umie, albo ci pozatrudnini za słoninę?

   Pokaż mi autorytet w tej wiosce?

   Ja Ci pokaże jeden np. Sławek Dworakowski zrobił chyba tyle co wszyscy razem wzięci ale cóż KULE w ŚLIPIA

 6. Do informacji naszych włodarzy : okres grzewczy jeszcze się nie skończył !
  W większości domów pali się w piecu i wszyscy mamy popiół. Decyzja o nie odbieraniu popiołu jest strzałem w kolano, bo mieszkańcy wrzucą popiół do pojemników ze śmieciami. Coś dobrego z tego wyniknie ? O to Wam chodziło ?
  Gratuluję wszystkim pracownikom UG z Naczelniczką na tronie.

  • Focus płacimy tele samo czy oddajemy popiół czy nie. Afera jest o brak odbioru popiołu w trakcie sezonu grzewczego. Nikogo nie interesuje Twój piec na gaz. Pochwaliłeś się, możesz odejść.

  • Szczerze? To nie wiem. Powinniśmy płacić jakieś 8 zł od osoby za śmieci segregowane i plastik. Reszta to było po to by nagnać cenę?

  • Twój popiół, twoje zmartwienie. Znajdziesz dziurę w drodze? Załataj. Pany się porobiły. Trawę z ogrodu sprzątnij, folię i popiół zabierz. A fuj.

  • A gdzie wymiana oświetlenia na led ? Za tą samą energię elektryczną, lampy świeciłyby całą noc. A tak ciemno, jak cię pies ugryzie to nawet nie zobaczysz jaki miał kolor. Jak idziesz chodnikiem to możesz wpaść na słup, bo to w Boćkach normalka. Wnioskuję o obłożenie słupów na chodnikach poduszkami !!!!

 7. Byłem dziś w Białystoku na zakupach i dużo wywieszonych kartek „wynajmę” Nawet pizzeria i kebab gdzie lubiłem zamawiać pozamykane na głucho a w picerii pozdejmowane szyldy…
  2 sklepy z ciuchami też zamknięte i puste. W kebabie pytałem to mają taką pomoc od „GURY” że nic nie dostali… heee, to chyba jak z tą reklamą gdzie restouracja chwali się że pomoc dostają ze taki dobry pis… a na faceboku napisali że dostali tylko 2x zdjęcty zus..
  Żle się dzieje ale nie u Obajtka 🙂

 8. „W związku z ogłoszoną 8 marca br. przez Sąd Rejonowy w Białymstoku upadłością Spółdzielni Mleczarskiej BIELMLEK w Bielsku Podlaskim, Podlaska Izba Rolnicza oferuje pomoc w wypełnianiu wniosku o wierzytelność wobec upadłej Spółdzielni – czytamy w komunikacie. – Powyższą pomoc można uzyskać od dnia 1 kwietnia w Biurze Powiatowym Podlaskiej Izby Rolniczej w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski, ul. Białowieska 107, nr tel.: 607 327 607