Problemy, skargi, zażalenia i radości mieszkańców gminy Boćki wyrażone w komentarzach. Tak jak w wolnej amerykance – wszystkie chwyty są dozwolone (z wyjątkiem uderzeń i chwytów zagrażających życiu).

642 KOMENTARZE

 1. Wielkie podziękowania dla trójki młodych ludzi, którzy wczoraj późnym wieczorem odśnieżyli „chodnik” wzdłuż całej ul. Łukaszewicza, parking i przejście wokół kościoła. Co za wspaniała inicjatywa! Brawo!

 2. To się porobiło. Rozumiem że wirus panuje i że do gminy nie można wejść dla interesantów ale żeby wchodzic przez okno ? Nie tak dawno jedna z pracownic właśnie przez okno od strony szkoły właziła do budynku. Wygląda na to że budynek gminy to istna twierdza, taka twierdza sztyfrów . Nawet jedna z radnych rozmawia z wójtową przed gminą a nie w środku jakby czegoś się bały albo miały coś do ukrycia. Inna bulwersująca sprawa do CKT i spotkania uczestników projektu. Obecnie wśród wprowadzonych obostrzeń jest min. zakaz wszelkiego rodzaju aktywności osób powyżej 5 w jednej grupie, wiec różnego rodzaju zebrań, spotkań itp. O co tu właściwie chodzi ? dlaczego łamane są przepisy ? dlaczego narażane są osoby na zakażenia ? I jeszcze dowożone posiłki, czy nie są kolejnym zagrożeniem ? Może któryś z radnych tym ostatnim tematem zajmie się bo na jakiegoś urzędnika to nie ma co liczyć. Włażenie przez okno do pracy to nic innego jak widok komiczny w sam raz dla Barei gdyby żył ,a omawianie spraw poza budynkiem to temat do domysłów.

  • Z tym wchodzeniem przez okno do Urzędu Gminy to już nie cyrk ani kabaret tylko istna paranoja. Budynek zamknięty dla interesantów ale żeby dla pracowników? Ciekawe, że to taka twierdza a może coś mają do ukrycia? Pewnie za parę dni wyjdzie „jakieś szydło z worka”
   Obok w CKT wykluczeni do pory obiadowej kręcą się jak muchy i nie boją się że mogą zarazić, chyba że ich wirus nie trąca.

 3. A dyr goku toć przecież x innej bajki. W wyborach do sejmiku chyba popierał Igora lukaszuka i resztę. Samo już to pokazuje że na Stacha się pani nasza nie ogląda.

 4. Mam kolegę który w Hajnówce partie nam znaną robił. Już nie robi. Partia o nim zapomniała. W Bielsku też nic nie ma bo ten co robił to się handlem zajął. W brańsku też być miało ale się………
  Więc nie piszcie że caryca jest związana partyjne bo nie jest co widać po działaniach od dawna.

 5. Władza w Bockach nie jest związana ani z PiS ani z Gowinem. Już dawno Pani odeszła od tego zgromadzenia i dlatego też zmieniły się relacje obecnej z byłym. Były przestał dbać o swoich ludzi przestał próbować budować zajął się tylko sobą. Chyba nie ma w powiecie gminy gdzie działa partia byłego.

  • To jest trochę onaczej. Podobnie jak w siatkówce. W pierwszym secie w meczu Jakubowskie kontra Wygonowo prowadziła ta pierwsza wieś że stanowiskiem wójta i sekretarza Wojewódzkiego partii. Druga wieś? Cóż, nic nie warte stanowisko w kulturze. Ale z czasem pani potocznie przez ludzi zwana caryca podpadła. Wygonowo u rosło w siłę. Dwa stołki w województwie dla sióstr. Caryca przeznaczona do odstrzału politycznego. A Jakubowskie? Może kariera asystentki się rozwinie.

 6. Może ktoś orientuje się :czy podpisanie umowy z Wodociągami odbyło się za wiedzą i zgodą Rady ? Bo jeżeli nie ,to radni powinni pochylić się nad tym tematem i sprawdzić czy nie na tam zapisów ze szkodą dla gminy.

  • Jeśli dobrze kojarzę fakty to do przejęcia wodociągów przez Wodociągi Podlaskie zachęcała p.piotrowska i ówczesny radny p.rynans

 7. Zastanawiające jest pompowanie środków których gmina nie ma w stację uzdatniania wody skoro zaopatrzenie w wodę przekazano Wodociągom Podlaskim. Czy nie powinno być normą że to oni powinni ponosić nakłady ? No chyba, że umowa z Wodociągami zawiera niekorzystne zapisy.

 8. Żaden sukces . Właśnie rząd rozdysponiwal 12 mld. zł.z Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach bezzwrotnej pomocy. W większości pieniądze popłynęły na konta miast, gmin i powiatów, które są rządzone przez polityków związanych bezpośrednio lub pośrednio z partią rządzącą. Samorządy kierowane przez włodarzy niezależnych lub działaczy partii opozycyjnych nie dostały ani grosza.

SKOMENTUJ

Prosimy o wpisanie komentarza
Wpisz swoją nazwę