Problemy, skargi, zażalenia i radości mieszkańców gminy Boćki wyrażone w komentarzach. Tak jak w wolnej amerykance – wszystkie chwyty są dozwolone (z wyjątkiem uderzeń i chwytów zagrażających życiu).

24 KOMENTARZE

  1. Nie dziwi was ze informacja o niedobre wodzie poszła od opozycji. To dziękując im odrzucanie ich błotem. Chyba ze ta informacja była wielką tajemnicą

  2. W sumie krzyk o nic. Normalne rutynowe badania wody po awarii. Ale paru nawiedzonych ma swoje 5 minut. Czy winna pani wójt ? A dlaczego? O wyniku badań dowiedziała się w sobotę koło południa. Poinformowała sołtysów i radnych. Przedstawiciel badającego wodę onformował o minimalnym zagroźeniu ale teź i konieczności chlorowania. I to wszystko. Będąc na miejscu p. Doroty zrobiłbym z tego potęźną kampanię, jak w Wilkowyjach z meszką.

    • No. Przez megafony na wozie straźackim przez całą dobę informować o zagroźeniu w mleczarni wynająć cysternę, nalać wody w Dubnie, wozić po zagroźonych miejscowościach. W niedzielę na mszach o zaistniałej sytuacji informują duchowni w Boćkach, Łubinie Kościelnym, Chojewie. Wygrana w wyborach gwarantowana. RW poniźony

  3. Rudka miejsce 40, 5 646 077 zł długu 2 928 na mieszkańca, Wyszki miejsce 437, 6 265 988 zł długu 1 392 na mieszkańca… względem tego to Boćki nie tak źle wypadają… c’nie geo?

  4. Ranking zadłużeń gmin 2017 Boćki 1014 miejscu dług 3 948 750 PLN to jest 891 zł na każdego mieszkańca. Sąsiedzi? Orla 71 zł na mieszkańca, Milejczyce 167, Brańsk 212.

  5. Mówili że Gmina nie ma pieniędzy na wykupienie obligacji , a teraz kupili rozściełacz . Ciekawe , używany czy nowy i gdzie on pracuje aby obejrzeć .

  6. Szkoda. Zalega mi na podwórku folia po sianokiszonce i co mam z nią zrobić. Panowie co odbierali już tego nie robią,bo im się nie opłaca. Efekt rządowego pozwolenstwa na wwoz zagranicznych smieci do Polski. I dlatego też płoną w kraju wysypiska, a kasa i tak się zgadza…

  7. Słyszałem że Gmina inwestuje w drogownictwo . Prawdopodobnie kupili już rozściełacz do asfaltu . Brawo dla nowej władzy , w końcu zaczęły się jakieś inwestycje .

SKOMENTUJ

Prosimy o wpisanie komentarza
Wpisz swoją nazwę