Uchwała ws. diet radnych i sołtysów, kwestia wodociągu, powołanie Centrum Integracji Społecznej w Boćkach, sprawy bieżące – m.in. takie punkty znalazły się w programie IV sesji rady gminy. Co jeszcze działo się podczas obrad? Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

I część
II część

20 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

 1. program „Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020”. Suma grantu to 60 tys. euro, czyli 250tys zł a środki mają zostać podzielone przez wnioskodawców na pół. Po 3 tys. euro dołożą do projektu Bocki.
  Znów doda będzie uczestniczyć w projekcie i znów będzie „za free” opracowywac projekt – Boćki– „Na imieniny do Jana Sapiehy”.
  Dlatego jestem przeciwny UE…

 2. Żenada, gminy nie stać na konkretny sprzęt, mikrofon na statywie, mikrofon na stole? Te krzesełka ogrodowe to szczyt szczytów dziadostwa…… Ludzie się pultają, jąkają, trzęsą się jak galareta co to jest. Wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać od podstaw……

 3. A co z obsadzaniem stanowisk kierowniczych w formie konkursu? Szczególnie interesuje mnie kultura. Wiadomo śpiewać kaźdy moźe.

  • Po co płaciłeś? Napisano „darowizna”? Chciałeś być dobry? I co podlizałeś się?

 4. A o którnej uroczyste wręczenie kwiatów przez swołeczeństwo gminy i duchownych dla pani na Jakubowskich z okazji święta państwowego ?

 5. „Pewne kwestie będą poruszane poza Pani wiedzą” – a także poza wiedzą wszystkich oglądających transmisję. Ogólnie jak widać wszystko było ustalane na Komisjach lub na nieoficjalnych zebraniach „grupy rządzącej”. Po co więc robić wtedy transmisję jak nie wiadomo dokładnie nad czym radni głosują? Dlaczego nie można streścić ustaleń z komisji? Czy wtedy sesja trwałaby za długo i radni nudziliby się na posiedzeniu? Zmiana przepisów nakazujących transmisję miała chyba na celu większą przejrzystość działań samorządów, a tutaj można przepchnąć wszystko bez wdawania się w szczegóły.

  W sumie też wiadomo dlaczego sesje rady są tak rzadko, jak wszystko jest ustalane za zamkniętymi drzwiami. Przynajmniej wiadomo, że nikt się nie pomyli jak głosować, bo są jasne wytyczne 😊

  Chyba też Pani Wójt nie odniosła się do wielu zarzutów wypowiedzianych w jej kierunku na koniec poprzedniej sesji. Jak mi ktoś bezpodstawnie zarzucałby kłamstwo, to miałbym odwagę to wyjaśnić – chyba, że zarzuty były słuszne…

  No i ta rekordowo krótka sesja – wyrobili się w zaledwie półtorej godziny 🙂

  • Bolek gdzie masz te protokoły z komisji? Bo na BIP widzę tylko protokoły z komisji z 13 grudnia. Później nikt nic nie wrzucał…

  • To prawda,na bip jest to co jest. Ale wierzę,że w urzędzie są udostępnione do wglądu te z ostatnich komisji

  • Bolek czyli uważasz, że osoby chcące być na bieżąco z tym co Radni przegłosowują na sesji, to powinni wcześniej iść do gminy, prosić o protokoły z komisji, robić sobie najlepiej notatki i wtedy ze spokojem i odpowiednią wiedzą oglądać transmisję z obrad?

   Bo ja uważam, że takie sprawy powinny być jasno przedstawione podczas zebrania rady.

 6. Centrum integracji? Przydupasy juz zintegrowane reszta ma to w d… Było centrum informacji potem centrum rehsbilitacjim Pozoracja działań beznadziejnej wójt i takiej samej rady. Sesja nieczytelna wszystko ustala się poza. Jedynie pani Krystynie zależy na Boćkach.Nareszcie dobrali się do d.. dla niepijących. Woda droźeje.