Uchwała ws. wynagradzania nauczycieli, zapytania radnych i informacja wójta o bieżących wydarzeniach w gminie – m.in. takie były punkty sesji rady gminy Boćki, która odbyła się we wtorek 27 sierpnia. W trakcie obrad głos zabrał m.in. radny Adam Król, który ujawnił, na czym polegały jego zawiadomienia do CBA. Z kolei radny Paweł Zambrowski stwierdził, że jedna z firm budujących drogi podjęła próbę zastraszenia go za wypowiedź na sesji. Nagranie obrad można obejrzeć tutaj:

22 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 1. Aaaa, to te radne(i) tam sa za piniondze ??? zwracam honor w takim razie, bo ja to myslal ze to z potrzeby serca ,sumienia,Ojczyzny i Gminy, a Wy :mieszkancu Gminy: sugerujecie ,ze to za darmo oni bioro te piniondze ? i to jeszcze zamiast merytorycznie pracowac. tosz to nieuczciwe, jak zesz tak mozna ?

  • ” klekot ” nie dziw się że ta Gmina ni ma pinidzy w budżecie . W dodatku brak pinindzy na wykupienie obligacji , dzięki którym miały być autostrady . Większość radnych nie rozumieją za co odpowiadają ! Tylko że przyjdą wybory i dalej będą wybierać takich nieudaczników !

  • Gmina ma pieniądze ale wydaje na duperele. Wybraliśmy duże dziecko z rozumiem misia z dobranoc ki. Bociek szkoda bo Sielc, Jakubowski, Dubno i inni ważniejsi.

  • Polecam lekturę „Uciekinier labiryncie” Aksela Sandemose^a. Wypisz, wymaluj boćkowska sesja. Prawo Jante w Boćkach obowiązuje.

 2. Tego jeszcze nie grali, żeby przez pół godziny sesji rady gminy trwającej 1h 20 min było takie ciśnięcie i dodatkowo dość merytoryczne po obecnej władzy gminy. Najbardziej żałosne były próby przewodniczącej (ponownie z problemami z wysłowieniem się), które miały na celu uciszenie radnego. Pan Król przecie z odnosił się do głośnego wystąpienia (dosłownie i w przenośni) Pani Wójt z poprzedniej sesji.

  Jeżeli też zarzuty o nieudzielanie odpowiedzi na piśmie przez Panią Wójt są prawdziwe, to prawdziwa załamka. Plus kolejne kłamstwa Pani Przewodniczącej, która jak zacięta płyta powtarza, że te odpowiedzi zostaną udzielone…

  Brawa dla zastraszanego Radnego, który ma jaja i nie boi się mówić to co myśli. Szkoda, że większość pozostałych radnych siedzi jak mysz pod miotłą.

  Ogólnie ogląda się lepiej niż kabaret 🙂

  • To fakt, moze by tak tego radnego co to zawiadomil CBA rychlo do PE, a temu 2-iemu Nobla, ale po internowaniu 😉

  • A może internować tych co nic nie mają do powiedzenia , tylko słuchają jak świnie grzmotów ! Radził bym tym radnym wziąć się do merytorycznej pracy na rzecz naszej Gminy , a nie brać za darmo pieniądze !

 3. Komedia a nie sesja rady gminy. Pani przewodnicząca ma najwidoczniej jakieś wybujałe poczucie własnej wartości że podjęła się takiej roli nie mając kompletnie żadnych, ale to żadnych kompetencji ku tej jakże odpowiedzialnej i reprezentatywnej funkcji. Brak słów. Ktoś spoza naszej gminy jak to ogląda to sika że śmiechu.

  • Zgadzam się w pełni. Zastępca też jest dobry. Przemądrzały i bezczelny. Chciałby być elokwentny ale nie bardzo mu wychodzi. A pani Wójt niby taka wygadana ale odpowiedzieć nie potrafi

 4. Wstyd!!! Pani przewodnicząca nie dość, że ma straszne braki edukacyjne to i ma braki w wychowaniu. Jak ona się wypowiada, jaką polszczyzną włada? Tragedia! A i jakim prawem odnosi się w tak chamski sposób do radnego Króla? Co to za odżywki i prywatne wycieczki słowne? Wstyd dla Gminy Boćki, że mamy taką przewodniczącą. No ale pani Wójt takie szałaputy są potrzebni

  • Oj tam, oj tam- przeciez juz slychac poprawe, jeszcze nie mowi ,,o sraniu, o gnoju…o ch.d. i kamieni kupie ,, itd ……jak to biegle mowi jelita warsiafska. A o Polsce wsch. jakze pieknie oni gadajom ;-))) A co to jest: te ,szalaputy, ?