Sprawozdania z działalności jednostek gminnych, zmiany w budżecie, pytania bieżące – m.in. takie punkty znalazły się w programie III sesji rady gminy Boćki. Co jeszcze działo się podczas obrad? Obejrzyj online.

I CZĘŚĆ
II CZĘŚĆ

źródło: Gmina Boćki

46 KOMENTARZE

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, poinformuj o tym na kontakt@bocki.org

NAPISZ KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

  • No tag. Gnój gnojówka, twoje naturalne środowiskp. Czuć ciebie w sklepie, w kościele. Pies psem zostanie.

  • Do ~ Wiesniak~ Nie chodzi tu o samą gotówkę czy jej dokuczliwy zapach… chodzi o podejscie owego Pana do sytuacji. Ma zapewne wiele areału do nawiezienia poza teren zabudowanym a jednak mimo zbliżających się Świąt, słońca i braku perspektyw na opady zdecydował się wywieźć gotówkę ludziom dosłownie pod okna. Smród był niesamowity a jego podejście chamskie.

 1. Z takimi panami trzeba po chrześcijańsku tak jak oni. Zabrudzi asfalt na policję, biegną za nim psy, na policję, w ciągniku wozi dzieci , na policję.

 2. Panu z Jakubowskich który wczoraj wylał gnojówkę źyczymy jak najgorzej. Szanowny panie nie dla wszystkich gnojówka jest jak perfumy. Zasrałes nam święta.
  Boćki III

  • Nasz boćkowski sąsiad jeszcze lepszy. Z łapami się sadził jak mu uwagę zwrócono. Za chwilę będzie swięconką dzielil, znak pokoju przekazywał. Padalec zapomniał skąd wszystko ma,?

  • Czy napewno to byl Pan z Jakubowskich? Chyba to jednak „nasz” nam prezent podrzucil. Ten co dzisiaj tez wylewal…

 3. Nagłośnienie na sesji to kpina. Kiedyś były zabawy i dyskoteki. Paru chłopaków bez wynagrodzenia i odpowiedniego wykształcenia dawali czadu. Dzisiaj żenada. Specjalistyczną firmę ktoś chce wynająć ??? Durnie. Po co ten GOK i tylu ludzi zatrudnionych skoro nikt nie potrafi odpowiedniego sprzętu kupić i go obsługiwać.

  • Kiedyś była wermona 200 W na wokal. Gitara grała na piecyku eltrona, bas na duźym eltronie, klawisze wermona 60 W. W klubie z instrumentów były 2 gitary rytmiczne, jedna basowa, organy B1, organy B2, harmona(klawisze), mandolina elektryczna. Gdzie to się podziało?

 4. Jeżeli zapytać mieszkańców Gminy Boćki – Czy nasza gmina była i jest dobrze zarządzana, zdania będą podzielone. Jedni uważają, że jest dobrze. Inni uważają, że jest źle. A co można powiedzieć o Gminie Boćki spoglądając na ranking niezależnych ekspertów ??? Boćki na 1538 miejscu na 1555 gmin wiejskich. Dno. nahttps://rankingsamorzadow.pl/wyniki#result

 5. Co by na starej plebanii ksiądz proboszcz nie zrobił będzie pozytywnie odebrane. Budynek niszczeje, otoczenie; sad, sadzawka,stodoła,obora wymaga ciągłych napraw. Popieramy działania księdza proboszcza, rady i innych ludzi dobrej woli.

  • A gdzie tam. Nie widzicie? Jak Stachu został marszałkiem to i helikoptery wojskowe nad Boćkami latajà i czołgi po ulicach jeźdźą.

 6. Co do posterunku. Wszystko to zasługa Grubego. Otwiera, rozdaje źyje się po pańsku z rozmachem. Boćki zadłuźył na wiele lat. Kto tak naprawdę wykupił obligacje? Pomyslcie.

  • Wie ktoś dlaczego tak padliną śmierdzi w lesie aź do pomnika. Od dziewiętnastki ciągnie.

 7. Po ostatniej sesji Rady Gminy już chyba nikogo nie powinno dziwić, że Gmina Boćki zajmuje miejsca pod koniec rankingów najbogatszych gmin. Skoro nawet nasza „władza” nie jest wstanie przygotować normalnych warunków do transmisji – niedziałające mikrofony, zanikający głos, system nagłośnienia tak skonstruowany, że często słychać tylko jedną stronę biorącą udział w dialogu – to naprawdę jest źle.

  W odbiorze transmisji nie pomaga także osoba Pani Przewodniczącej, która w przyszłości powinna sumiennie przygotować się do posiedzenia. Przeczytanie w spokoju materiałów zapewne pozwoliłoby uniknąć tych licznych pomyłek. Nie rozumiem także tego pośpieszania wszystkich zabierających głos. Radni dostają dietę za każdą sesję i nie są to tak małe pieniądze, żeby nie mogli posiedzieć kilka godzin i wysłuchać wszystkich zasadnych tematów. Jeżeli nasza władza ma przejść przez każdy temat w postaci krótkiego streszczenia, to potem wychodzą różne cyrki i niedomówienia.

  Nie rozumiem także postępowania Pani Wójt. Przez całą sesję starała się merytorycznie odpowiadać na zarzuty czy też wyjaśniała pojawiające się kwestie, a na koniec zarzucono jej kłamstwo w kilku wypowiedziach i nie raczyła się do tego odnieść (kwestia jej zarobków, które są prawie na maksymalnym poziomie, przy stanie „majętności” gminy, jest dla mnie w dalszym ciągu śmieszna). Także to pośpieszne zakończenie sesji wydaje się być bardzo dziwne. Swoiste zamiatanie pod dywan niewygodnych zarzutów. Dobrze, że mamy ten obowiązek transmitowania sesji, bo inaczej większość mieszkańców nie byłaby świadoma co tam się dzieje. Protokoły z sesji często nie oddają tego, co faktycznie się na niej dzieje. Ciekawe czy ostatnie wystąpienie zostanie zapisane odpowiednio czy będzie zmodyfikowane w taki sposób, żeby „nie było tematu”.

  • A czy kiedykolwiek w boćkach było dobre naglosnienie? Ostatnio,gdy zajmują sie tym profesjonalisci z wlasnym sprzetem,jest dobrze.(wieczor koled czy imprezy w plenerze). No a podczas sesji robimy to wlasnym naglosnieniem wiec kiszka. Niby tu prosi sie o zabieranie głosu przy mównicy,a i tak jak wyjdzie tak jest. Raz z mikrofonem a raz bez. I domyśl się na jakie pytanie pada odpowiedź „tak. Nie. Absolutnie nie”. Irytujące to

  • Noname dokładnie – zamiast podwyżki dla Pani Wójt, odłożyliby sprzęt na normalne mikrofony…

  • Sam sprzęt to nie wszystko. Jeszcze trzeba zatrudnić ludzi którzy się na tym znają i wiedzą jak obsłużyć ten sprzęt… Ale jeśli zatrudnia sie d…lizów, to tak będzie jak jest ….

  • Nawiązując do plebanii to czy ktoś z Państwa wie kiedy zmienia naszego dobrodzieja i przydziela nowego proboszcza? Niech ewentualni nowi parafianie będą mogli poznać i doświadczyć jego dobrodziejstwa i miłosierdzia. Bo jak długo można trzymać taki skarb tylko dla siebie? Pozdrawiam

  • Wszystko się da to.zależy od nas samych .Ale skoro z tym słabo walczymy tzn ze nam taki układ odpowiada.

  • Racja Wierny 2 .w wielu parafiach ludzie sie mobilizują jada do Drohiczyna stawiają sprawę jasno i sa zmiany.A my? Tylko narzekamy piszemy na forach itp. Od tego efektu nie będzie. Tak samo z p Wójt psioczymy ze jest niedobra a głosujemy na nią. Typowe nasze Bockowskie podejście.

  • Drodzy parafianie. Drohiczyn wam nie pomoźe. Dawno został kupiony. Na to nie liczcie. A proboszcza mamy dobrego. Słucha co mówi Stachu i dobrze na tym wychodzi. Stachu pewnie teź. Tak źe na razie bez zmian. Coś tam kombinują ze starą plebanią. Baza noclegowa dla tirów z pełną obsługą czy coś. Full serwis.

  • Jeszcze proboszczem pojedźmy. On z Podlasia?Zauwaźyłam za oknem ekipę z telewizji. Kamerowali pół dnia na plebanii. Potem ekipa pojechała na kebaba. Podlaska gościnność? Wstyd.

  • Proszę nie obrażać Podlasian. Ksiądz proboszcz reprezentuje mazowieckie,jest z węgrowa

 8. Wójtowa pieniadze soleckie zabrala. A traktora jak nie bylo tak i niema. Teraz twierdzi ze będzie skladala na projekt unijny. A pieniadze soleckie sobie zabieze. Ta wladza jest poprostu beszczelna.

  • W Mielniku niedawno otworzyli posterunek? A u nas?
   Ale może fakt ,nie potrzebny bo jeszcze by niechcący p wójt na ,,gazie” złapali i byłby wstyd.

 9. Wójtowa pieniadze soleckie zabrala. A traktora jak nie bylo tak i niema. Teraz twierdzi ze będzie skladala na projekt unijny. A pieniadze soleckie sobie zabieze. Ta wladza jest poprostu beszczelna.

 10. Przez dwa dni forum nawet bylo zablokowane. Za tej władzy sie robi cenzura jak za komuny. Widzę ze gmina to Sielc i pasieka o reszcie sie zapomina. Wszystko jest zalatwiane tam.Asfalty sie na pole juz tam leje. A wreszcie gminy nawet na zwirowki nie ma.

 11. Dach na sali cieknie. Pieniędzy na remont nie ma. Co jeszcze moźna w Boćkach sprzedać bo plac po geesie koło bloków juź go niema. Pieniądze teź juź podzielone. Ludzie!!! Kogo wy wybraliście.

 12. Wójtów czepia się radnego ze jest z Naszego Podlasia a sama zasiada w zarządzie gminnego koła Nasze Podlasie. Czyta nie jest hipokryzja

 13. Na pasieke drugi raz asfalt sie leje. Asfalt po nowym asfalcie. A w gminie dobrych zwirowek nie . Sa rowni i rowniejsi w piotrowie powodziowka zwirowa bedzie a na pasiekę podwójny asfalt. Wszystko jest zalatwiane po znajomościach.